PDA

View Full Version : نمایش قسمتی از webBrowser

elinaashegh
دوشنبه 15 مهر 1392, 05:57 صبح
سلام
چطور میشه قسمتی از سایت رو توی webBrowser نمایش بدم
مثلا تو سایت یه کپچا (captcha) هست و من میخوام webBrowser رو جوری تنظیم کنم با اسکرول باشه یا هر جوری که فقط اون تصویر captcha توی webBrowser دیده بشه
خیلی هم سعی کردم که اون captcha رو توی pictureBox بیارم ولی متاسفانه captcha توی pictureBox با کپچای webBrowser یکی نمیشه
حالا میخوام خود captcha رو توی webBrowser نشون بدم ( مثلا اسکرول رو تنظیم کنم که وقتی وب کامل شد بره روی کپچا اتوماتیک) با هر راه دیگه ای باشه
خیلی سرچ کردم و دنبالش بودم ولی به نتیجه ای نرسیدم
اگه کمک کنین ممنون میشم
لطفا کمک کنید :ناراحت:

elinaashegh
دوشنبه 15 مهر 1392, 17:03 عصر
یعنی کسی بلد نیست یا نمیخوایید کمک کنید یا حوصله توضیح ندارین !

pedram.11
دوشنبه 15 مهر 1392, 17:22 عصر
سلام، من فک کنم امروز یجایی اینو گفتما! واسه دریافت عکس از وب پیج بنظر من راه اصولیش سوکت و یا HttpRequest هست که سورس صفحه رو بدست بیارید و بعد از لینک صفحه رو از سورس در بیارید ودر آخر هم ذخیره کنیدش.
اما اگه توی WebBroser میخوای یه عکسیو(همون کپچا) ذخیره کنی میتونی با کد زیر لینکشو پیدا کنی:
string _imgUrl = WebBrowser1.Document.Images[0].GetAttribute("src");
این کد لینک اولین عکس رو بهت میده. بعدش که لینکو بدست آوردی میتونی اونو ذخیره کنی و یا در PictureBox نمایش بدی. البته باید بگم چون شما میخوای کپچا رو لود کنی؛خیلی از سایتا بخاطر امنیت یک کپچا رو فقط یکبار لود میکنن و در صورت درخواست کپچا از اون لینک کپچای جدید داده میشه. پس برای حل این مشکل باید از سوکت و یا HttpWebRequest استفاده کنی.