PDA

View Full Version : سوال: قرار دادن رنز روی پروژه

amir4015
سه شنبه 16 مهر 1392, 13:33 عصر
باسلام
دوستان من یک برنامه نوشتم که روی سی دی می خوام پخشش کنم
حالا راحی هست که هر سی دی (برنامه)فقط روی یک کامپیوتر نصب بشه

behzadkhatari
سه شنبه 16 مهر 1392, 13:42 عصر
راهی وجود نداره که سی دی فقط روی یک کامپیوتر نصب بشه اما میتونید برای اجرای برنامتون کد فعالسازی بدید به کاربر و برای اینکه فقط روی یک سیستم نصب بشه باید کد فعالسازی بر اساس مشخصات سخت افزاری مثل سریال هارد و cpu مادربرد باشه

amir4015
سه شنبه 16 مهر 1392, 13:43 عصر
ممنون دوست عزیز
اما این کار باید کلی نیروی انسانی و هزینه زیاد صرف کرد

behzadkhatari
سه شنبه 16 مهر 1392, 13:51 عصر
ممنون دوست عزیز
اما این کار باید کلی نیروی انسانی و هزینه زیاد صرف کرد

نه دوست عزیز چه نیازی به نیروی انسانی و صرف هزینه است. منظورتون رو نمیفهمم. کافیه به مشتریاتون بگید کد سخت افزاری که برنامه شما بهش اعلام میکنه برای شما اس ام اس کنه یا باهاتون تماس بگیره و شما هم کد فعالسازی رو براش میفرستید. اگر بخواید پیشرفته تر کار کنید میتونید یه پنل اس ام اس بگیرید تا خودش اتوماتیک جواب بده. من چندین ساله دارم این کارو میکنم و استاد این کارم :لبخندساده:

amir4015
سه شنبه 16 مهر 1392, 14:15 عصر
درست
اما اگه نرم افزار رو بخوایی تعداد زیاد بدی پاسخ گویی زمان بر می شه
و پنل اس ام اس هم هزینه بر می شه

behzadkhatari
سه شنبه 16 مهر 1392, 14:22 عصر
درست
اما اگه نرم افزار رو بخوایی تعداد زیاد بدی پاسخ گویی زمان بر می شه
و پنل اس ام اس هم هزینه بر می شه

مگه سی دی رو رایگان میدین به مشتری؟

amir4015
سه شنبه 16 مهر 1392, 17:14 عصر
نه
مکانیزم هوشمندی وجود نداره

pedram.11
سه شنبه 16 مهر 1392, 20:00 عصر
باسلام
دوستان من یک برنامه نوشتم که روی سی دی می خوام پخشش کنم
حالا راحی هست که هر سی دی (برنامه)فقط روی یک کامپیوتر نصب بشه

نیاز به هیچی از رجیستری نداره، میتونید قفل سخت افزاری تهیه کنید. قفل سخت افزاری رو با کد سخت افزاری اشتباه نگیرید.
قفل سخت افزاری یک سخت افزار مثل فلش مموری هست که قسمتی از کد برنامه در اون حافظه قرار میگره که برنامه بدون اون حافظه ناقص میمونه و اجرا نمیشه. بنابراین وقتی شما میخواهید برای یه برنامه رجیستری بذارید که فقط روی یک سیستم عمل کنه میتونید این نوع قفل رو براش تهیه کنید و همراه هر دیسک یک قفل قرار بدید.

behzadkhatari
سه شنبه 16 مهر 1392, 20:26 عصر
نیاز به هیچی از رجیستری نداره، میتونید قفل سخت افزاری تهیه کنید. قفل سخت افزاری رو با کد سخت افزاری اشتباه نگیرید.
قفل سخت افزاری یک سخت افزار مثل فلش مموری هست که قسمتی از کد برنامه در اون حافظه قرار میگره که برنامه بدون اون حافظه ناقص میمونه و اجرا نمیشه. بنابراین وقتی شما میخواهید برای یه برنامه رجیستری بذارید که فقط روی یک سیستم عمل کنه میتونید این نوع قفل رو براش تهیه کنید و همراه هر دیسک یک قفل قرار بدید.

دوستمون میگه نمیخوادهزینه کنه با روش شما که باید فقط 20 تومن پول دانگل بده برای هر سی دی

sohil_ww
سه شنبه 16 مهر 1392, 20:40 عصر
منم با دوستمون behzadkhatari (http://barnamenevis.org/member.php?41563-behzadkhatari) موافقم بهتره که از پنل اس ام اس استفاده کنی که خیلی راحت تره تا بیای قفل سخت افزاری تهییه کنی ولی اینم اضافه کنم که امکان کرک همیشه هست (من بی تقصریم

behzadkhatari
سه شنبه 16 مهر 1392, 21:39 عصر
منم با دوستمون behzadkhatari (http://barnamenevis.org/member.php?41563-behzadkhatari) موافقم بهتره که از پنل اس ام اس استفاده کنی که خیلی راحت تره تا بیای قفل سخت افزاری تهییه کنی ولی اینم اضافه کنم که امکان کرک همیشه هست (من بی تقصریم

بله از کرک که گریزی نیست. ولی معمولا برنامه های کابردی قیمت بالایی نداره کسی سمت کرکش نمیره مگر اینکه خیلی فراگیر باشه و طیف وسیعی رو در بر بگیره