PDA

View Full Version : سوال: گذاشتن موسیقی بر روی نرم افزار با زبان C#‎

mahDs_gh
سه شنبه 23 مهر 1392, 13:00 عصر
از اساتید خواهش میکنم راهنمایی کنند که چگونه میشود بر روی نرم افزار در حال اجرا موسیقی گذاشت؟تنظیمی در ویژوال استودیو باید انجام داد ؟ یا نیاز به کد نویسی هست ؟

okpnz1
سه شنبه 23 مهر 1392, 13:05 عصر
توی اینجا (http://barnamenevis.org/showthread.php?368070-%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%86-%D9%85%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%82%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%BE%D8%B3-%D8%B2%D9%85%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%81%D8%B1%D9%85-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2-%D8%B3%DB%8C-%D8%B4%D8%A7%D8%B1%D9%BE)احتمالا جواب بگبرب یه سرچ بزن بعد:چشمک:

farhad.k.t
سه شنبه 23 مهر 1392, 13:35 عصر
دوست عزیز بهتر بود قبل از ایجاد تاپیک در تالار جستجو می کردید زیرا بارها این بحث مطرح شده است...

از قسمت کامپوننت های COM ،کامپوننت Windows Media Player را به برنامه بیافزایید و سپس به کد زیر توجه کنید:

برای پخش فقط 1 MultiMedia

axWindowsMediaPlayer1.URL = "string path";

برای افزودن فایل به Playlist:

axWindowsMediaPlayer1.currentPlaylist.appendItem(a xWindowsMediaPlayer1.newMedia("string path"));
axWindowsMediaPlayer1.Ctlcontrols.play();

در ضمن اگر می خواهید این کنترل مخفی باشد، Visible آن را غیر فعال نمایید.

موفق باشید...

mahDs_gh
سه شنبه 23 مهر 1392, 14:13 عصر
دوست عزیز بهتر بود قبل از ایجاد تاپیک در تالار جستجو می کردید زیرا بارها این بحث مطرح شده است...

از قسمت کامپوننت های COM ،کامپوننت Windows Media Player را به برنامه بیافزایید و سپس به کد زیر توجه کنید:

برای پخش فقط 1 MultiMedia

axWindowsMediaPlayer1.URL = "string path";

برای افزودن فایل به Playlist:

axWindowsMediaPlayer1.currentPlaylist.appendItem(a xWindowsMediaPlayer1.newMedia("string path"));
axWindowsMediaPlayer1.Ctlcontrols.play();

در ضمن اگر می خواهید این کنترل مخفی باشد، Visible آن را غیر فعال نمایید.

موفق باشید...
جناب من مبتدی هستم نمیدونم از کجا باید این کامپوننت media player رو باید اضافه کنم اگر میشه توضیح بدید

samin_panahi
سه شنبه 23 مهر 1392, 15:37 عصر
جناب من مبتدی هستم نمیدونم از کجا باید این کامپوننت media player رو باید اضافه کنم اگر میشه توضیح بدید
سلام

توی قسمت Toolbox روی یکی از ابزارها (فرقی نمی کنه کدوم) کلیک راست کن و گزینه ی Choose Items... رو انتخاب کن تو صفحه ی جدیدی که باز می شه یه تب هس به اسم COM Components از توی اون می تونی Windows Media Player رو تیک دار کنی
بعد از اینکه تیک دارش کردی و ok رو زدی یه آیکون مثل مدیا پلیر ویندوز در قسمت Toolbox ظاهر می شه که می تونی ازش استفاده کنی.