PDA

View Full Version : انتخاب درست کردم در مورد جاوا؟

Mr.cpp
چهارشنبه 24 مهر 1392, 21:11 عصر
سلام به همه دوستان
دوستان در صورتی که تاپیک رو در جای نامناسب نوشتم از تمام دوستان و مدیران گرامی عذر خواهی میکنم
من یک زمینه ی کار با c++ در حد شی گرایی و زمینه کار با جاوا (حدود یه هفته :لبخند: ) دارم
من به شدت مجذوب جاوا شدم چون سینتکس خیلی خوبی داره و همه چیش عالیه ولی یه جورایی با همه کاره بودن سی پلاس پلاس هم حال کردم :لبخندساده:
ولی خیلی دوست دارم دنبال جاوا رو بگیرم ولی چند تا سوال برام پیش اومد :افسرده: یک اینکه انتخاب درستی کردم که میخوام جاوا رو ادامه بودم؟
دوم اینکه آینده جاوا (چه در ایران و چه در خارج از ایران) چجوریه؟
من سن زیادی ندارم و در دوره ی دبیرستان هستم برای همین گفتم یه همفکری از اساتیدی که در اینجا هستن بگیرم
باز هم معذرت فراوان

alfa
یک شنبه 09 شهریور 1393, 15:15 عصر
من خودم اگر باز هم متولد بشوم و بخواهم یک زبا برنامه نویسی را انتخاب کنم , مطمئن باش زبان جاوا را انتخاب می کنم .
لذتی که در کار با جاوا هست در هیچ زبان برنامه نویسی دیگری پیدا نمی کنی .
در ضمن بازار کارش در خارج از کشور خیلی بهتر از ایران می باشد .

ahmad.mo74
یک شنبه 09 شهریور 1393, 16:24 عصر
سلام، شک نکن که تو بهترین راه قدم گذاشتی، خوشحالم میبینم که به جاوا علاقه داری و مطمئن باش که از خیلیا جلو میفتی...جاوا روز به روز داره به قدرتش اضافه میشه و خیلیا دارن میرن به سمتش چه تو ایران چه خارج از ایران، از لحاظ شغلی هم خیالت راحت امکان نداره یه جاوا کار حرفه ای بیکار بمونه و بالاترین حقوق ها هم همیشه جاوا کارا داشتن و خواهند داشت...
برای یادگیری هم ،هم خودت میتونی از کتابای خوبی که هست استفاده کنی همینطور از سایتهایی که تو این زمینه فعالند و جاوا آموزش میدن و هم آموزشگاههای خیلی خوبی هم هستن که به صورت حرفه ای جاوا آموزش میدن از laitec ( وابسته به دانشگاه شریف ) و مجتمع فنی و مینوسافت گرفته الی آخر.
برات آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم که در آینده یک جاوا کار خوب بشی :)

البته یه نکته ای رو هم باید بگم که جاوا زبون سختیه و به موقش سردردهایی هم برات داره
یک سال اولی که جاوا رو یاد میگیری روزای خوبته ولی کم کم روزای سخت هم از راه میرسه :) و یک جاوا کار حرفه ای شدن به همین آسونیا هم نیست، پس اگر واقعا علاقه و پشتکار داری برو سراغ جاوا ولی اینم مطمئن باش که به سختیش میارزه...موفق باشی :)