PDA

View Full Version : چگونه فایل con رو پاک کنیم . تورو خدا کمک کنید

saeedbase
دوشنبه 29 مهر 1392, 21:04 عصر
با سلام خدمت همه اساتید . استادمون یه فایل در درایو c ساخته با نام con گفت این فایل رو حذف کنید خواستم ببینم این فایل چگونه حذف میشه با تشکر .

saeedbase
دوشنبه 29 مهر 1392, 21:14 عصر
کسی نیست جواب بده

BORHAN TEC
دوشنبه 29 مهر 1392, 21:39 عصر
سلام
استادتون نگفته که باید بیشتر تلاش کنی؟!!! :لبخند:
جواب نهایی رو نمیگم ولی یه راهنمایی می کنم. ببین یکسری از اسامی از قبل برای ویندوز تعریف شده هستند مثل com و con و ... و شما نمی توانید به صورت عادی فایلهایی رو با این نام ایجاد/حذف کنید. البته با دستورات ویندوز میشه اینها رو ایجاد و یا حذف کرد ولی برای اینکار باید از سه تا / و یا \ به همراه یک نقطه استفاده کنید. واقعاً کدومش؟؟؟ :لبخند:(در این مورد زیاد راهنمایی نمی کنم، چون دوست دارم که خودت با تحقیق روشش رو پیدا کنی). :چشمک:
و اما یکی از تکنیک های بسیار جالبی که می شه با این روش ایجاد کرد امن کردن فلش مموری است به طوری که جلوی اجرای ویروسهای اتوران را بگیرد! :متفکر:
روش کار به این صورته که ابتدا در ریشه فلش مموری پوشه ای را با نام Autorun.inf ایجاد کنید و سپس در درون این پوشه فایلی با نام con و یا سایر اسامی تعریف شده ایجاد کنید(تکنیکش ایجادش رو هم نمیگم، چون باید تحقیق کنی!). حالا فلشت رو اگه به یک کامپیوتر آلوده به ویروسهای اتوران متصل کنی میبینی که این ویروسها نمیتونن فایل Autorun.inf رو در فلش مموری بسازند و در بیشتر مواقع ضایع میشن! :قهقهه:
در ضمن در دفعه بعد که پست میزنید سعی کنید سوال خودتون رو در قسمت مناسب مطرح کنید و از جمله "تو رو خدا کمک کنید" و "استادمون گفته..." استفاده نکنید! :عصبانی:
موفق باشید... :قلب: