PDA

View Full Version : سوال: تهیه ی نسخه ی 64 بیتی

masiha68
پنج شنبه 02 آبان 1392, 07:48 صبح
با سلام
من می خواستم یه نسخه ی نصب واسه ویندوز 64 بیتی از برنامه مم بسازم
ممنون میشم راهنمایی کنید .
چه نرم افزاری لازمه و چطوری این کارو انجام بدم
راستی من حتی یک خط هم C# بلد نیستم :) و مبتدیانه توضیح بدین

hafez_ka
پنج شنبه 02 آبان 1392, 09:58 صبح
سلام.
برای اینکه خروجی برنامتون روی سیستم 64bit ای کارکنه می تونید platform target برنامتون رو روی X64 یا any CPU تنظیم کنید (properties -->build-->platform target)

همچنین برای آشنایی با C# دوستان لطفا کردن فایل ها و ویدئو های زیادی تو سایت قرار دادن که خیلی مفید هستن. می تونید از اون ها استفاده کنید.

masiha68
پنج شنبه 02 آبان 1392, 10:05 صبح
راستش من دادشم خودش سی شارپ کار می کنه و می تونم بگم حرفه ای هم هست ولی الان سربازیه ... یکی از برنامه هاش قبل رفتن واسه یه مشتری داده و مشتر هم دیروز نصب کرده و معلوم شده واسه نسخه ی 64 بیتی کار نمی کنه و ارور میده
الانم کدهاشو قفل کرده ... فک میکنین راهی باشه که بشه خود نرم افزار exe رو به صورت 64 بیتی در اورد و اینکه چه جوری تستش کنم . چون خودم ویندوزم 32 بیتی هستش و کسی هم سراغ ندارم که 64 بیتی داشته باشه
ممنون میشم کمک کنین

hafez_ka
پنج شنبه 02 آبان 1392, 10:09 صبح
ببین همون راهی که گفتم رو انجام بده و روی any CPU بزار
اینطوری هم روی سیستم 32bit و هم روی سیستم 6bit کار می کنه

sohil_ww
پنج شنبه 02 آبان 1392, 10:10 صبح
راستش من دادشم خودش سی شارپ کار می کنه و می تونم بگم حرفه ای هم هست ولی الان سربازیه ... یکی از برنامه هاش قبل رفتن واسه یه مشتری داده و مشتر هم دیروز نصب کرده و معلوم شده واسه نسخه ی 64 بیتی کار نمی کنه و ارور میده
الانم کدهاشو قفل کرده ... فک میکنین راهی باشه که بشه خود نرم افزار exe رو به صورت 64 بیتی در اورد و اینکه چه جوری تستش کنم . چون خودم ویندوزم 32 بیتی هستش و کسی هم سراغ ندارم که 64 بیتی داشته باشه
ممنون میشم کمک کنین

اکثر پروژه های نوشته شده به زبان سی شارپ از کامپایلر vs استفاده می شه
شما اگه بتونید به سیستم برادر دسترسی پیدا کنید می تونید خیلی راحت از روشی که دوستمون گفتن برنامه رو روی هر پلتفرمی که خواستید ببرید

موفق باشید