PDA

View Full Version : مشکل چاپ کریستال ریپورت در google chrome

m_s_best
شنبه 04 آبان 1392, 12:11 عصر
سلام دوستان
صفحه ی چاپ کریستالی من باز میشه میخوام پرینت بگیرم دکمه ی پرینت خود کریستال ریپورت رو میزنم مشکلی نداره و صفحه ی مربوط به انتخاب پرینتر میاد در حالیکه با chrome میخوام پرینت بگیرم منو به صفحه انتخاب پرینتر نمیبره و صفحه ی دیگه ای برام باز میکنه که باید گزارشمو به pdf تبدیل کنم و سپس چاپ بگیرم . میشه لطف کنید بهم بگین باید چکار کنم؟:لبخندساده:

rezankh
دوشنبه 06 آبان 1392, 23:37 عصر
اينكه مدل چاپگيري خود گوگل كروم هست. اونجاهم كه پي دي اف ميشه بخاطر اينه كه پرينتر مجازي نصب شده خودتون رو بعنوان ديفالت پرينترهات انتخاب كرديد. كه مي‌تونيد تغيير بديد. اگه سوالتون همينه كه جواب خاصي نداره و ربطي به گزارشگيري با كريستال هم نداره.

m_s_best
چهارشنبه 08 آبان 1392, 12:23 عصر
سلام
بله شما درست فرمودین مشکل کرییستال نیست .
در هر صورت من میخوام وقتی دکمه ی پرینت رو میزنم مستقیما دیالوگ انتخاب پرینتر باز شه.دقیقا مثل IE . احتمالا تنظیمات گوگل کروم هست اما من نمیدونم چطور میشه چنین کاری کرد.لطفا میشه اهنماییم کنید ممنون/

rezankh
چهارشنبه 08 آبان 1392, 22:57 عصر
سلام
Ctrl+Shift+P
تو تنظيماتش كه چيزي در اين مورد نبود.

m_s_best
پنج شنبه 09 آبان 1392, 08:04 صبح
ممنون از راهنماییتون
اینو زدم اما کل صفحه رو پرینت میگیره منظورم اینه که دکمه های بالا ی صفحه و دکمه چاپ و... رو هم که نمیخوام پرینت میگیره یعنی هیچ راهی نداره از سه مرحله کروم برای چاپ فقط مرحله اخرش انجام شه؟ من فقط یه چیزی پیدا کردم اینکه به انتهای target در property بیام --disable-preview-print رو اضافه کنم.یک مرحله اش کم شد. اما بازم مستقیما با زدن دکمه پرینت دیالوگ پرینتر نمیاد.