PDA

View Full Version : سوال: اشتراک گذاری لوکال هاست با مودم وایرلس

Tarragon
شنبه 11 آبان 1392, 18:09 عصر
سلام
با عذر در مورد اینکه موضوع تقریبا جای مناسبی نیست.
من می خوام یک سیستم که روی localhost خودم هستش رو با استفاده از مودم های وایرلس به اشتراک بگذارم.
خواستم بدونم کسی در این مورد اطلاعی داره؟
با تشکر .

sohail0098
شنبه 11 آبان 1392, 18:26 عصر
سلام
با عذر در مورد اینکه موضوع تقریبا جای مناسبی نیست.
من می خوام یک سیستم که روی localhost خودم هستش رو با استفاده از مودم های وایرلس به اشتراک بگذارم.
خواستم بدونم کسی در این مورد اطلاعی داره؟
با تشکر .
سلام
اگه فقط میخای کس دیگه ای از راه دور به سیستمت دسترسی داشته باشه از نرم افزارهایی مثل team viewer استفاده کن
اگه سیستماتون نزدیکه از طریق wifi یه شبکه درست کنید و اون پوشه رو به اشتراک بزارید

Tarragon
شنبه 11 آبان 1392, 18:43 عصر
نه یه نفر نیست
من یه مودم وایرلس دی لینک دارم که کنار کامپیوتر منه! می شه ازش استفاده کرد؟

sohail0098
شنبه 11 آبان 1392, 19:06 عصر
نه یه نفر نیست
من یه مودم وایرلس دی لینک دارم که کنار کامپیوتر منه! می شه ازش استفاده کرد؟
اگه خیلی از هم دورید تنها راه ارتباطی تون از طریق اینترنت و استفاده از این نرم افزارهاست
من امتحان نکردم ولی فک کنم بشه

a_ahmadi
شنبه 11 آبان 1392, 22:08 عصر
اگر شبکه داخلی باشه با زدن آی پی سیستم شما مشکلی در نمایش سایت وجود ندارد.
از بیرون شبکه هم با استفاده از پورت فورارد روتر امکان پذیر می باشد.

AliRezaPro
شنبه 11 آبان 1392, 22:37 عصر
شبکه ی شما به چه صورتی است ؟ البته این موضوع بیشتر به تالار های شبکه ارتباط پیدا میکنه

Tarragon
یک شنبه 12 آبان 1392, 03:52 صبح
سلام
والا من در مورد شبکه کردن اطلاعی ندارم
الان شما فرض کنید به کامپیوترتون یه مودم وایرلس وصله. حالا می خواهید کاری کنید هر کسی از مودم استفاده می کنه مثلا بزنه 192.168.1.4 صفحه لوکال هاست شما باز شه.
اگر لازم به شبکه کردن هستش چجوریه؟
اگر جور دیگه ایه ممنون می شم کامل تو ضیح بدید

ابوذر محمودی
یک شنبه 12 آبان 1392, 08:48 صبح
اگه درست منظورتونو متوجه شده باشم شما میخواین کسی که به شبکه وصله بتونه به لوکال هاست دسترسی داشته باشه.
من از 1.8.1 XAMP پرتابل استفاده میکنم خودش این امکانو پیش فرض داره ، یعنی به طور خودکار نودهای شبکه میتونن به سایت های من دسترسی داشته باشن.
اما شما مراحل زیر رو انجام بدین و نتیجشو اعلام کنین:
1- فایل httpd.conf رو پیدا کنید (تو پوشه apache\conf)
2-ازش بک آپ بگیرید (چون ممکنه اگه تنظیماتو اشتباه وارد کنید دیگه آپاچی اجرا نشه)
3- خط Listen رو پیدا کنید و به این تغییر بدین Listen *:80
4- <Directory /> رو پیدا کنید و اگه خط Deny from all فعال بود اونو با گذاشتن # در ابتدای اون خط غیر فعال کنید.

<Directory />
Options FollowSymLinks
AllowOverride None
Order deny,allow
Allow from all
#Deny from all
</Directory>

5-موقتاً برای تست فایروال رو غیر فعال کنید یا اینکه تو فایروال تعریف کنید که آپاچی بتونه هر کاری دوس داره انجام بده :لبخند:
6-XAMP یا WAMP رو ری استارت کنین
7-اگه WAMP دارین روی آیکنش راست کلیک کنید و Put Online رو فعال کنید

با این کار کل نودهایی که به شبکه شما وصل میشن میتونن به لوکال هاستتون متصل شن ، اما اگه قصد دارین نودهای خاصی بتونن به لوکال هاست دسترسی داشته باشن یا اینکه فقط به پوشه خاصی ، باید تو <Directory> تعریف کنید

و همونطور که دوستمون جناب a_ahmadi گفتن ، اگه بیرون از شبکه هم کسی خواست وصل بشه باید پورت فورواردینگ روتر فعال باشه.

Tarragon
یک شنبه 12 آبان 1392, 13:48 عصر
با سلام
الان چطوری بهش دسترسی پیدا کنیم؟

SlowCode
یک شنبه 12 آبان 1392, 14:17 عصر
شما وقتی آدرس ip خودت رو وارد میکنی(مثلا 192.168.1.1) محتویات پوشه روت شما رو نشون میده.
پس کافیه سایتت رو بریزی توی root

اگه بخوای میتونی به جای اون ای پی ip مورد نظرت رو از تنیظمات عوض کنی.

Tarragon
یک شنبه 12 آبان 1392, 14:47 عصر
سلام
تنظیمات مودم میاد!

ابوذر محمودی
یک شنبه 12 آبان 1392, 15:05 عصر
تنظیمات مودم میاد!
چون آی پی مودم رو تو مرورگر وارد کردی

با سلام
الان چطوری بهش دسترسی پیدا کنیم؟

شما آی پی اون سیستمی که روش XAMP یا WAMP یا ... نصب شده رو تو مرورگرت وارد کن.

مثلا اگه XAMP روی سیستم A با آی پی 192.168.1.2 نصب شده ، توی مرورگر سیستم B باید آدرس آی پی سیستم A رو وارد کنی.

MTARZH
پنج شنبه 18 دی 1393, 16:20 عصر
اگه درست منظورتونو متوجه شده باشم شما میخواین کسی که به شبکه وصله بتونه به لوکال هاست دسترسی داشته باشه. من از 1.8.1 XAMP پرتابل استفاده میکنم خودش این امکانو پیش فرض داره ، یعنی به طور خودکار نودهای شبکه میتونن به سایت های من دسترسی داشته باشن. اما شما مراحل زیر رو انجام بدین و نتیجشو اعلام کنین: 1- فایل httpd.conf رو پیدا کنید (تو پوشه apache\conf) 2-ازش بک آپ بگیرید (چون ممکنه اگه تنظیماتو اشتباه وارد کنید دیگه آپاچی اجرا نشه) 3- خط Listen رو پیدا کنید و به این تغییر بدین Listen *:80 4- رو پیدا کنید و اگه خط Deny from all فعال بود اونو با گذاشتن # در ابتدای اون خط غیر فعال کنید.
Options FollowSymLinks AllowOverride None Order deny,allow Allow from all #Deny from all 5-موقتاً برای تست فایروال رو غیر فعال کنید یا اینکه تو فایروال تعریف کنید که آپاچی بتونه هر کاری دوس داره انجام بده :لبخند: 6-XAMP یا WAMP رو ری استارت کنین 7-اگه WAMP دارین روی آیکنش راست کلیک کنید و Put Online رو فعال کنید با این کار کل نودهایی که به شبکه شما وصل میشن میتونن به لوکال هاستتون متصل شن ، اما اگه قصد دارین نودهای خاصی بتونن به لوکال هاست دسترسی داشته باشن یا اینکه فقط به پوشه خاصی ، باید تو تعریف کنید و همونطور که دوستمون جناب a_ahmadi گفتن ، اگه بیرون از شبکه هم کسی خواست وصل بشه باید پورت فورواردینگ روتر فعال باشه. من از زمپ استفاده میکنم اما تمام برنامه های سرور مجازی وقتی این تنظیمات رو انجام میدی آپاچی دیگه استارت نمیشه کسی هست که بگه من چطور میتونم این مشکل رو حل کنم من میخوام صفحهی لوکال رو به استراک بزارم توی شبکه بدون اینترنت خیلی دنبالش بودم اما هنوز جوابی نگرفتم

MTARZH
پنج شنبه 18 دی 1393, 16:39 عصر
اگه درست منظورتونو متوجه شده باشم شما میخواین کسی که به شبکه وصله بتونه به لوکال هاست دسترسی داشته باشه. من از 1.8.1 XAMP پرتابل استفاده میکنم خودش این امکانو پیش فرض داره ، یعنی به طور خودکار نودهای شبکه میتونن به سایت های من دسترسی داشته باشن. اما شما مراحل زیر رو انجام بدین و نتیجشو اعلام کنین: 1- فایل httpd.conf رو پیدا کنید (تو پوشه apache\conf) 2-ازش بک آپ بگیرید (چون ممکنه اگه تنظیماتو اشتباه وارد کنید دیگه آپاچی اجرا نشه) 3- خط Listen رو پیدا کنید و به این تغییر بدین Listen *:80 4- رو پیدا کنید و اگه خط Deny from all فعال بود اونو با گذاشتن # در ابتدای اون خط غیر فعال کنید.
Options FollowSymLinks AllowOverride None Order deny,allow Allow from all #Deny from all 5-موقتاً برای تست فایروال رو غیر فعال کنید یا اینکه تو فایروال تعریف کنید که آپاچی بتونه هر کاری دوس داره انجام بده :لبخند: 6-XAMP یا WAMP رو ری استارت کنین 7-اگه WAMP دارین روی آیکنش راست کلیک کنید و Put Online رو فعال کنید با این کار کل نودهایی که به شبکه شما وصل میشن میتونن به لوکال هاستتون متصل شن ، اما اگه قصد دارین نودهای خاصی بتونن به لوکال هاست دسترسی داشته باشن یا اینکه فقط به پوشه خاصی ، باید تو تعریف کنید و همونطور که دوستمون جناب a_ahmadi گفتن ، اگه بیرون از شبکه هم کسی خواست وصل بشه باید پورت فورواردینگ روتر فعال باشه. من تمام این کارا رو کردم اما بعدش آپاچی ران نمیشه منم میخوام لوکال هاستم رو روی شبکه به اشتراک بزارم اگه کسی میونه چطور لطفا کمک کنه

Tarragon
پنج شنبه 18 دی 1393, 17:31 عصر
سلام
پیشنهاد بنده استفاده از ampps هست که جایگزین خیلی بهتری هستش.
دلیل استارت نشدن هم اشتباه تایپی باید باشه یعنی جائی اشتباه کردید بک آپ رو برگردونید بعدش از اول سعی کنید تا ویرایش کنید.

***BiDaK***
پنج شنبه 18 دی 1393, 18:12 عصر
با این دستور میتونی مسیر مورد نظرتو مشخص کنی:

<VirtualHost *:80>
ServerName 192.168.1.1
DocumentRoot 'C:\wamp\www\project'
</VirtualHost>

----------------
پ.ن: تاپیک قدیمیه که:متفکر: الان تاریخو دیدم

vb1249
پنج شنبه 18 دی 1393, 21:56 عصر
بهترین کار خرید VPS و اجرا روی اون هست . موفق باشید

mr13668248
سه شنبه 07 بهمن 1393, 00:07 صبح
من بر روی ویندوز سرور نرم افزار xampp را نصب کردم و بعد wordpress را نصب کردم و سایتم را طراحی کردم و این سایت را در شبکه اداره قرار است به عنوان پرتال اداره کار کنه؛ حالا اینجا مشکلی داریم که وقتی بر روی یه سیستم دیگه در همین شبکه محلی آدرس ip سرور را وارد میکنم سایت بصورت ناقص load میشه؛ جالب اینجاست که وقتی نرم افزار xampp را بر روی کامپیوتر نصب کردم سایت را کامل از سرور load کرد.
لطفا میتونید کمک می کنید

SlowCode
چهارشنبه 08 بهمن 1393, 21:16 عصر
کامل لود نمیشه؟ چه چیزهایی لود نمیشه؟
شاید فایلهایی مثل jQuery از سایت اصلی لینک شدن و چون سیستم شما به اینترنت وصل نیست باز نمیکنه!

ببین چی لود نمیشه بعد بررسیش کن.