PDA

View Full Version : سوال: مدیران عقده ای یا مدیران پر اشتباه؟

veniz2008
دوشنبه 13 آبان 1392, 03:03 صبح
سلام دوستان.
متاسفانه آدم بی تفاوتی نیستم و این یکی از اون خصوصیت هایی هست که همیشه در طول زندگی آزارم داده.
واقعا دیگه خسته شدم.
خسته ام از اینکه کلی وقت بذاری و به سوال یک تاپیک جواب بدی و وسط راه یه spammer بیاد و تاپیک رو به بیراهه بکشه.
چکار میشه کرد؟
وقتی بهش میگی اسپم نده و در جوابت میگه که "اگر درک صحیحی داشته باشی ....".
اینجاست که یا باید از خودت و شخصیتت دفاع کنی یا سرتو بندازی پایین و مثل یه بچه مثبت جواب ندی.
شاید اگر یادم میدادن که جواب یه همچین آدم هایی رو نباید داد، جواب نمیدادم ولی اینطوری بزرگ نشدم.
وقتی در ادامه شخص تهمت میزنه و میگه "دانشجوم بودی و اخراجت کردم از کلاس و ...."
و مجبوری در قبال این توهمش بهش بگی : "سرت خورده به جایی؟" و "چرا چرت و پرت میگی؟"
مشکل اینجاست که بخاطر این حرف ها و دفاع از خود باید جریمه بشی.
جریمه واسه چی؟
آیا جریمه برای شخص متخلف هست یا برای کسیکه از خودش و شخصیتش دفاع میکنه هم هست؟
آیا این کلمات مصداق توهین هست؟
این کلمات رو که سران عالی رتبه کشور و داستان نویس هایی که متن ادبی می نویسن ، دکتر و مهندس و ... به وفور تکرار میکنن.
این چه وضعیه که درست شده؟
یه مدیر به هر تاپیکی که خودش دوس داره ولو تکراری جواب میده ولی یه تاپیک دیگه رو بصورت سلیقه ای قفل میکنه.
آقای صادقیان به این سوال من جواب بده :
آیا باید بخاطر اعتراض به میزان حضور مدیران در سایت، مورد غضب این آقایون قرار گرفت؟
اگر منظورتون اینه که خفه بشیم و اعتراض نکنیم وگرنه با اخطار و جریمه نشونمون میدید که عاقبت اعتراض چیه، خوب مردونگی داشته باشید و رسما اعلام کنید. مرد نیست اگر 1 ثانیه توی همچین جایی فعالیت کنه.
اگر اینطوریه رسما تقاضا دارم که از سایت اخراجم کنید.
من چندباره دارم سعی میکنم که در بهبود شرایط تالار با مدیران (چه ارشد چه مدیران بخش) تعامل داشته باشم ولی هر بار این داستان ها تکرار میشه.
چرا بین کسی که spam میده و نقطه انحراف تاپیک هست و بعدش توهین میکنه و تهمت میزنه با کسیکه سعی میکنه در چارچوب قانون عمل کنه ولی دیگران نمیذارن، به یک شکل برخورد میشه؟
دنبال بهانه اید که اخطار بدید و جریمه کنید؟
این عقده ای بازی ها رو بذارید کنار.
کسی که مدیر میشه باید عدالتش رو بیشتر کنه، باید صبر و انتقاد پذیریش رو زیاد کنه.
جریمه کردن من و امثال من چه کمکی به سایت میکنه؟
اگر هدفتون اینه من و امثال من فعالیت نکنیم یا فعالیتمون رو کم کنیم، حرفی نیست. تالار مال شما.
فقط متاسفم از اینکه یه مدیر نمیتونه تشخیص بده هنجارشکن کیه، قانون گریز کیه،
متاسفم از اینکه با چنین برخوردهایی باعث دلسردی کاربرانی میشیم که قصد کمک کردن دارند.

حمیدرضاصادقیان
دوشنبه 13 آبان 1392, 09:22 صبح
سلام.
نمیدونم.
اگر این موارد رو برخورد میکنید لطفا به صورت خصوصی با من در میان بگذارید تا مشکل رو حل کنم.
اصلا اینطور نیست که کسی حرف نزنه. اینجا هم بحث دیکتاتوری نیست.
اگر مدیری در تشخیص هاش اشتباه کنه که مسلما این اتفاق خواهد افتاد چون انسانه .همونطور که بارها خود من اشتباه کردم و دوستان تذکر دادن و اصلاح کردم.
اگر مدیری اشتباه کرد و با تذکر رفتارش درست شد که بحثی روش نیست. اگر نشد مجبوریم باهاش خداحافظی کنیم و دنبال جانشینی برای این شخص بزرگوار باشیم.

پس لطفا بامن در میان بگذارید.

veniz2008
چهارشنبه 15 آبان 1392, 11:16 صبح
صداقت خیلی مهمه جناب صادقیان.
از یه طرف از من میخواید که با پیغام خصوصی موضوع رو پیگیری کنم و از طرف دیگه 3 روزه که من دارم با پیغام خصوصی ازتون میخوام که به مشکل من رسیدگی کنید ولی دریغ از دریافت حتی یک جواب. شاید اصلا من اشتباه کرده باشم ولی حداقل جواب پیغام رو میدادی دوست عزیز.
متاسفانه این چند وقت اتفاقاتی برای من در سطح تالار و فروم افتاد که ترجیح میدم یه مدت در فروم فعالیت نداشته باشم.
امیدوارم قدر این کاربرانتون رو بدونید چراکه اعتبار فروم به همین کاربران هست.
موفق و سربلند باشید.

حمیدرضاصادقیان
چهارشنبه 15 آبان 1392, 12:35 عصر
دوست عزیز شما هم کلا خیلی عجولید.!!!
مقداری صبر داشته باشید.
من هم کار دارم و دائم پای سایت نیستم و باید کارهای دیگر خودم رو رسیدگی کنم.
در سایت هم اومدم خیلی مختصر اومدم و رفتم.
تاپیکی که شما دادید باید بشینم سر فرصت بخونم تا بهتون جواب بدم.

پس لطفا نه اینقدر زود قضاوت کنید نه اینقدر عجول باشید و دیگران را متهم کنید.
و مطمئن باشید وقتی میگم رسیدگی میکنم حتما این کار رو انجام خواهم داد.

موید باشید.