PDA

View Full Version : سوال: سرفصل های آموزشی PHP ، دوره ای بعد از مقدماتی

PHPOnline
دوشنبه 13 آبان 1392, 15:31 عصر
سلام . من PHP رو مقدماتی رو بلد هستم و رشته نرم افزار هم هستم ، می خوام که به صورت پیشرفته کار کنم .
دوره ای در دانشگاه شریف برگزار می شه که سرفصل های آموزشی دوره دوم PHP اون به شکل زیر هست :

http://laitec.ir/?page_id=1389&idGroups=390

این سرفصل ها خوب هست برای یادگیری بعد از دوره مقدماتی ؟ بیشتر OOP و ساخت CMS مد نظرم هست تا با پروژه آشنا بشم

* برای این کلاس رو انتخاب کردم که پیشرفتم سریع تر باشه ، وقت طلاست و کم ... تا به اینجای کار رو از اینترنت یاد گرفتم .

hamedarian2009
دوشنبه 13 آبان 1392, 17:17 عصر
سلام
من هم دوره مقدماتی php رو همینجا رفتم و استاد طراحی سایتش هم استاد بسیار خوبیه و هم دارای تحصیلات عالی و آکادمیک هست و هم اینکه خودش طراح سایت هست و همین سایت لایتک رو خود ایشون طراحی کرده به نظرم کلاس میتونه راه درستو بهت نشون بده اما در نهایت پشتکار و تلاش خودته که میتونی به موفقیت برسی

PHPOnline
دوشنبه 13 آبان 1392, 17:38 عصر
سلام
من هم دوره مقدماتی php رو همینجا رفتم و استاد طراحی سایتش هم استاد بسیار خوبیه و هم دارای تحصیلات عالی و آکادمیک هست و هم اینکه خودش طراح سایت هست و همین سایت لایتک رو خود ایشون طراحی کرده به نظرم کلاس میتونه راه درستو بهت نشون بده اما در نهایت پشتکار و تلاش خودته که میتونی به موفقیت برسی

سایت لایتک خیلی خوب و سریع و تقریبا بزرگ هست ، معلوم هست که در کارشون وارد هستند

استاد مینایی زاده درسته ؟

خیلی ممنون دوست عزیزم

hamedarian2009
دوشنبه 13 آبان 1392, 23:06 عصر
بله استاد مینایی زاده

cpuram
سه شنبه 14 آبان 1392, 10:05 صبح
حیف که تهران نیستم.

hamedarian2009
سه شنبه 14 آبان 1392, 11:27 صبح
حیف که تهران نیستم.
برای افرادی هم که تهران نیستند یا نمی تونند کلاس برند دوره های از راه دور از طریق بسته های آموزشی هم موجوده اما بالطبع مانند حضور در کلاس شاید در یادگیری موثر نباشه

SlowCode
سه شنبه 14 آبان 1392, 11:44 صبح
سرفصلهاش تقریبا مثل کلاس های برنامه نویس هست.
من این شخص رو نمیشناسم ولی اگه ایشون سایت لایتک رو درست کرده باشه اونقدرها هم حرفه ای نیست.
اگه به کدهای قالبش نگاه کنین چندجا استانداردها رو رعایت نکرده. نوع کدنویسیش واسم تعجب آور بود!

PHPOnline
سه شنبه 14 آبان 1392, 12:08 عصر
سرفصلهاش تقریبا مثل کلاس های برنامه نویس هست.
من این شخص رو نمیشناسم ولی اگه ایشون سایت لایتک رو درست کرده باشه اونقدرها هم حرفه ای نیست.
اگه به کدهای قالبش نگاه کنین چندجا استانداردها رو رعایت نکرده. نوع کدنویسیش واسم تعجب آور بود!
از Table استفاده کرده ، به این دلیل می فرمایید شما ؟
ولی در بخش برنامه نویسی ، پنل و پروفایل و ... امکاناتش خوب هست