PDA

View Full Version : یک پیشنهاد جهت قفل کردن تاپیکها

Kamyar.Kimiyabeigi
یک شنبه 20 فروردین 1385, 11:40 صبح
این پیشنهاد بیشتر برای کاربران هست :
به نظر من وقتی شخصی تاپیکی را جهت بر طرف شدن مشکلش ایجاد میکنه ، زمانی که جواب سوالشو گرفت و مشکلش حل شد بهتره جهت جلوگیری از پستهای اضافی و بی مورد اون تاپیک رو قفل کنه.....
البته فقط یک پیشنهاد هست ولی خودم شخصا" سعی میکنم که از این ببعد رعایت کنم (آخه تازه فهمیدم که سازنده تاپیک مجوز قفل کردن اون تاپیک رو داره)

mzjahromi
یک شنبه 20 فروردین 1385, 11:45 صبح
این پیشنهاد بیشتر برای کاربران هست :
به نظر من وقتی شخصی تاپیکی را جهت بر طرف شدن مشکلش ایجاد میکنه ، زمانی که جواب سوالشو گرفت و مشکلش حل شد بهتره جهت جلوگیری از پستهای اضافی و بی مورد اون تاپیک رو قفل کنه.....
البته فقط یک پیشنهاد هست ولی خودم شخصا" سعی میکنم که از این ببعد رعایت کنم (آخه تازه فهمیدم که سازنده تاپیک مجوز قفل کردن اون تاپیک رو داره)

من هم با این مطلب موافقم
البته باید دید نظر مدیران چیه.

HO457
یک شنبه 20 فروردین 1385, 14:21 عصر
کامیار جان، یه چیز دیگه هم هست، فرض کن مثلا تو یه تاپیک کاربر جواب سوالش رو گرفت، شاید یه نفر دیگه بتونه راه دیگه ای یا جواب متفاوتی به اون تاپیک بده که با قفل شدن تاپیک این کار امکان پذیر نیست.
البته برای تاپیک های فراموش شده خیلی خوبه، مثلا" تاپیکی که رفت صفحه 2 یا 3 به طور اتوماتیک قفل بشه. نه به محض رسیدن به جواب.

oxygenws
یک شنبه 20 فروردین 1385, 15:04 عصر
من مخالفم.
چون ممکنه در یک تاپیک بحث بشه و مطالب جدیدی در مورد اون تاپیک مطرح بشه و ... (همونطور که HO فرمودند)

M.kavyani
یک شنبه 20 فروردین 1385, 23:48 عصر
منم مخالفم چون ممکنه کسی بیاد مدتها بعد به تاپیک نگاه کنه و مشکلش کامل رفع نشده باشه و یا اینکه ایده بهتری داشته باشه اونوقت چکار باید بکنه !!!!!!!!
اگر ایده جدید داره بی خیال ایده و نظر میشه و اگر سوال داره یه تاپیک جدید میزنه و بتع ث شلوغ شدن سایت میشه

mzjahromi
دوشنبه 21 فروردین 1385, 07:45 صبح
کامیار جان، یه چیز دیگه هم هست، فرض کن مثلا تو یه تاپیک کاربر جواب سوالش رو گرفت، شاید یه نفر دیگه بتونه راه دیگه ای یا جواب متفاوتی به اون تاپیک بده که با قفل شدن تاپیک این کار امکان پذیر نیست.

چون ممکنه در یک تاپیک بحث بشه و مطالب جدیدی در مورد اون تاپیک مطرح بشه و ...

منم مخالفم چون ممکنه کسی بیاد مدتها بعد به تاپیک نگاه کنه و مشکلش کامل رفع نشده باشه و یا اینکه ایده بهتری داشته باشه اونوقت چکار باید بکنه !!!!!!!!
اگر ایده جدید داره بی خیال ایده و نظر میشه و اگر سوال داره یه تاپیک جدید میزنه و بتع ث شلوغ شدن سایت میشه
با اینکه تعداد اینجور تاپیکها چندان زیاد نیست ولی حق با شما هاست
ولی باور کنید بعضیها شورشو در میارن تاپیک مال 6 ماه 1 سال یا ... پیش رو باز میکنن و یه جواب بی ربط بهش میدن.
با این حال تعداد اینطور آدما هم زیاد نیست.

oxygenws
دوشنبه 21 فروردین 1385, 12:08 عصر
ولی باور کنید بعضیها شورشو در میارن تاپیک مال 6 ماه 1 سال یا ... پیش رو باز میکنن و یه جواب بی ربط بهش میدن.
همچین چیزی خلاف قوانینه، ممنون میشیم این تاپیک ها رو گزارش کنید :)

M.kavyani
سه شنبه 22 فروردین 1385, 09:43 صبح
با اینکه تعداد اینجور تاپیکها چندان زیاد نیست ولی حق با شما هاست
با این حال تعداد اینطور آدما هم زیاد نیست.
با سلام
بله کاملا" حق با شماست. موارد زیادی رو دیدم
اگر خلاف قوانین است چشم گزارش میدیهم

sokoot
چهارشنبه 23 فروردین 1385, 06:33 صبح
به دلیلی که امید گفت، این بحث رو نمی شه به عنوان یک قانون درآورد. اما بعضی وقت ها، و با توجه به نوع بحث، می تونه مفید باشه. اما نه برای منع اون و نه برای الزام به انچام دانش نمیشه قانون خاصی تعیین کرد.
به عنوان مثال به این بحث (http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?p=214969&posted=1) که تقریبا شش ماه پیش مطرح شده بود نگاه کنین. با توجه به نوع سوال میتونست قفل بشه اما یکی از دوستان پست جدید ارسال کرد. من هم چون به تاریخ ایجاد بحث دقت نکردم جواب دادم و ...