PDA

View Full Version : سوال: مشکل در تریس کد دلفی 7 منقل شده به 2010

Naderenator
دوشنبه 20 آبان 1392, 09:39 صبح
سلام من یه پروژه نوشته شده تو دلفی 7 دارم که اونا Dll کردم تو دلفی 7 از اش استفاده کردم هیچ مشکی نداره
مشکل اینجاست که من پروژه جدیدمو تو 2010 نوشتم ومی خوام از اون DLL استفاده کنم dll را هم به راحتی تو دلفی 2010 بیلد می کنم و بعد می زارم کنار پروژه ولی درست کار نمی کنه یعنی کد های داخل dll جواب درست برنمی گردون و یه اتفاقات عجیبی رخ می ده مثل چی مثلا من می رم پروژه اصلی که من از اش Dll ساختم توی 2010 باز می کنم وقتی تریس می زارم روی یک تابع وقتی دیباگ می رسه به تابع ّF7 می زنم که وارد تابع بشم ولی کومپایلر وارد دو تابع بالا تر می شه ! :متعجب: بعی وقتا وسط یه تابع.
لطفا خواهشا راهنمایی کنید :ناراحت:

یه نمونه دیگه این که من تو قسمتی از برنامه یه تابع نوشتم که فایل TXT باز می کنم محتویاتشو می خوانم دنبال یه مقدار می گردم این کدی که من دارم اگر کپی کنم برم یک پروژه جدید تو 2010 ایجاد کنم هیچ مشکلی نداره ولی همین کد وقتی که توی پروژه ای که با دلفی 7 نوشته شده قرار داره با 2010 باز بشه
محتویات فایل TXT را یه چیزی تو مایه زبان چینی می خونه :گریه: :گیج: ! محتویات فایل TXT من کاملا به زبان انگلیسی است :افسرده:
کسی از دوستان می دونه مشکل چیه ؟؟؟

یوسف زالی
دوشنبه 20 آبان 1392, 17:41 عصر
سلام.
هر اشکال را در تاپیک خودش مطرح کنید.
1- هیچ کمکی از دست کسی بر نمیاد چون اشکالتون رو اصلا توضیح درستی ندادید.
2- فایل باز شده به احتمال قوی با فرمتی جز ansi ذخیره شده. بدین ترتیب هر کاراکتر در استاندارد بایتی جداگانه ای ذخیره خواهد شد. این استاندارد از دو تا چهار بایت می رسه.