PDA

View Full Version : کمک در مورد نصب service pack 2

hamed_gibago
سه شنبه 22 فروردین 1385, 08:40 صبح
سلام من visual studio 2005 را گرفته ام . ولی وقتی می خواهم service pack 2 xp را نصب کنم ویندوز نمی تواند آنرا نصب کند.ولی یک پیغام error می دهد که الان آن پیغام را نمی دهد . در ضمن من قبلا net framework 1.1 را قبلا در ویندوز خود را نصب کرده ام و حالا آنرا پاک کرده ام . آیا برای نصب visual stdio 2005 باید دوباره ویندوز نصب کنم ؟ در ضمن ویندوز من نسخه proffessional است.

riyahiyan
جمعه 08 اردیبهشت 1385, 20:58 عصر
اگه windows شما SP2 داشته باشد مشکلی پیدا نمی کنید برای برسی این موضوع روی mycomputer راست کلیک کنید و گزینه Peropertise رو انتخاب کنید اگه عبارت Service Pack 2 وجود نداشت با از از ویندوزی با این مشخصه استفاده کنید.

zarrin_306
شنبه 09 اردیبهشت 1385, 10:40 صبح
با سلام
میخوای امتحان کن ببین که روی 2003sp1 نصب میشه یا نه

M.kavyani
شنبه 09 اردیبهشت 1385, 14:10 عصر
سلام من visual studio 2005 را گرفته ام . ولی وقتی می خواهم service pack 2 xp را نصب کنم ویندوز نمی تواند آنرا نصب کند.ولی یک پیغام error می دهد که الان آن پیغام را نمی دهد . در ضمن من قبلا net framework 1.1 را قبلا در ویندوز خود را نصب کرده ام و حالا آنرا پاک کرده ام . آیا برای نصب visual stdio 2005 باید دوباره ویندوز نصب کنم ؟ در ضمن ویندوز من نسخه proffessional است. با سلام شما نیازی ندارید برای نصب VS2005 دانت نت فریم ورک را روی سیستمان نصب کنید( هر ورژنی) چون خودن VS آنها را نصب میکند. برای نصب VS به شما پیشنهاد میکنم که یک بار دیگر ویندوز را نصب نمایید. حتما" ازWindos XP SP2 استفاده کنید .از ویندوز Media Center استفاده کنید زیباتر و جالب تر است . البته ویرایش های دیگری از ویندوز موجود هستند مثل 2003 که کار کردن با انها کمی سخت تر است و برای کاربران عادی جالب نمی باشد. در پناه حق موفق و کامروا باشید.