PDA

View Full Version : سوال: در خواست فیلم آموزش سی شارپ

::..HESAM..::
سه شنبه 05 آذر 1392, 19:16 عصر
سلام

وقتتون بخیر باشه .

من یک سال پیش یک سری فیلم های آموزشی فارسی سی شارپ رو دانلود میکردم از سایتتون که تا 7 قسمتش رو تونستم دانلود کنم که هر چند وقت یک بار یک قسمتش اپلود میشد

ولی الان تو سرچر سایت هر چی سرچ میکنم نمیتونم پیداش کنم ، خواستم ازتون درخواست کنم که لینک این فیلم آموزشی سی شارپ رو برام پیدا کنید ، در ضمن این فیلم اموزشی تو محیط دانشگاه ظاهرا ظبط میشده فکر کنم دانشگاه سما بوده ،و همیشه استاد مورد نظر با محیط paint هم این جلسات رو مفهومی تر میکردن
البیته فیلم آموزشی آقای کیانیان نبوده !

::..HESAM..::
سه شنبه 05 آذر 1392, 20:00 عصر
سلام

وقتتون بخیر باشه .

من یک سال پیش یک سری فیلم های آموزشی فارسی سی شارپ رو دانلود میکردم از سایتتون که تا 7 قسمتش رو تونستم دانلود کنم که هر چند وقت یک بار یک قسمتش اپلود میشد

ولی الان تو سرچر سایت هر چی سرچ میکنم نمیتونم پیداش کنم ، خواستم ازتون درخواست کنم که لینک این فیلم آموزشی سی شارپ رو برام پیدا کنید ، در ضمن این فیلم اموزشی تو محیط دانشگاه ظاهرا ظبط میشده فکر کنم دانشگاه سما بوده ،و همیشه استاد مورد نظر با محیط paint هم این جلسات رو مفهومی تر میکردن
البیته فیلم آموزشی آقای کیانیان نبوده !

سلام مجدد دوستان
پیداشون کردم ، ولی متاسفانه قسمت های 9 تا12 رو توی یک آپلود سنتر درست حسابی آپلود نشه و هر باز یا حذف میشه و یا سرعت بسیار افتضاحی داره

این هم لینکش

http://barnamenevis.org/showthread.php?366166-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-C