PDA

View Full Version : کد نویسی دریافت داده ها از یک سایت به سایت دیگر به چه صورت است ؟

fun_9990
چهارشنبه 06 آذر 1392, 05:02 صبح
کد نویسی دریافت داده ها از یک سایت به سایت دیگر به چه صورت است ؟

یه مثال می زنم مثلا فرض کنید سایت varzesh3.com نتایج فوتبال رو زنده داره نشون می ده چی کار باید کنید که همون نتایج با گرفتن داده ها از این سایت در بخشی از سایت ما نشون داده بشن

یا مثلا فرض کنید سایتی هست که داره قیمت لحظه ای مس و المینیوم و سنگ اهن رو از قیمت جهانی هر لحظه نشون میده و می خوایم توی سایت نشون بدیم و مثالهای فراوان دیگه

ایا ما باید یه فایل css تعریف کنیم و کلاس بنویسیم و اون کلاس رو در قالب اصلی فراخوانی کنیم ؟ ایا باید با php بنویسیم ؟ ایا باید با جاوااسکریپ نوشته بشه ؟

چی کار باید بکنیم ؟ اینم بگم من نمی خوام سایت پایه به صورت صفحه ای از اون در سایت بنده نشون داده بشه بلکه می خوام فقط داده های اونو بگیرم و بنا به تغییراتی که می دم در سایت خودم نشون داده بشه

سپاسگذارم

smksmk
چهارشنبه 06 آذر 1392, 08:37 صبح
عزیزم با PHP به راحتی نوشته میشه ، ولی برخی از سایتها مثلا نمایش نرخ دلار یا سکه چون کارشون همینه دوست ندارن کسی از زحمتشون بی اجازه استفاده کنه بنابراین ساختار نمایش اطلاعات رو با جاوااسکریپت مینویسن و هزار تا کار میکنن که کسی نتونه بخونه از کد . ولی به تجربه خودم 99% موارد رو میشه انجام داد مخصوصاً سایتهای ورزشی که براشون مهم نیست کسی بخونه یا نه .
در مورد domdocument مطالعه کنید . ولی درخواست کد ندین فکر نمیکنم کار درستی باشه . موفق باشین .

fun_9990
چهارشنبه 06 آذر 1392, 16:40 عصر
بیشتر توضیح بدین من می خوام به عنوان یادگیری عملی رو این کار کنم با ذکر مثال رو همین varzesh3.com توضیح بدین خیلی علاقه دارم یاد بگیرم مرسی

smksmk
چهارشنبه 06 آذر 1392, 17:34 عصر
در مورد domdocument بیشتر مطالعه کنید . پیام خصوصی هم براتون فرستادم .

fun_9990
پنج شنبه 07 آذر 1392, 18:23 عصر
دوستان دیگه اموزش دیگه ای ندارن بزارن جهت یادگیری؟

Izadshahri
پنج شنبه 07 آذر 1392, 19:20 عصر
اگه مایل باشید می تونید سفارش بدید براتون بنویسیند,
آموزش و پروژه PHP (http://phptik.com/)