PDA

View Full Version : تعریف 10 ایمیل برای 10 کارمند شرکت

akbarkani
چهارشنبه 20 آذر 1392, 22:04 عصر
سلام دوستان من یک سایت برای یه شرکت طراحی کردم,حالا میخوام 10 ایمیل برای 10 کارمند شرکت تعریف کنم طوریکه دامنه این ایمیلها همون دامنه سایت باشه بعنوان مثال اگر ادرس سایت www.example.comباشه (http://www.example.comباشه) ایمیلها بصورت e1@ example.com , e2@ example.com ,... ممنون میشم جواب بدین

meysam1366
چهارشنبه 20 آذر 1392, 22:57 عصر
سلام دوستان من یک سایت برای یه شرکت طراحی کردم,حالا میخوام 10 ایمیل برای 10 کارمند شرکت تعریف کنم طوریکه دامنه این ایمیلها همون دامنه سایت باشه بعنوان مثال اگر ادرس سایت www.example.comباشه (http://www.example.comباشه) ایمیلها بصورت e1@ example.com , e2@ example.com ,... ممنون میشم جواب بدین

سلام دوست عزیز

شما از طریق کنترل پنل هاست قسمت ایمیل ایمیلها رو بسازید

قسمت اکانت ایمیل توی سی پنل یا هر چی که هست

موفق باشید

akbarkani
جمعه 22 آذر 1392, 15:47 عصر
ممنون از راهنمایی تون.حالا این کارمندها برای چک کردن ایمیلاشون باید وارد سی پنل بشن!راهی هست بدون ورود به سی پنل از داخل خود سایت جواب ایمیلشون بدن؟ممنون

MMSHFE
جمعه 22 آذر 1392, 17:45 عصر
مستقیماً میتونن با واردکردن آدرسی مثل yoursite.com/mail یا mail.yoursite.com یا yoursite.com/webmail و... (بسته به تنظیمات سایتتون) وارد ایمیلشون بشن و نیازی نیست cPanel رو در اختیارشون بگذارین.

akbarkani
شنبه 23 آذر 1392, 08:12 صبح
واقعا ممنون خیلی محبت کردید
امیدوارم موفق باشید

MMSHFE
شنبه 23 آذر 1392, 08:23 صبح
البته دکمه تشکر کاربرد قشنگتری از پست گذاشتن برای تشکر داره. :چشمک:

meysam1366
شنبه 23 آذر 1392, 14:59 عصر
ممنون از راهنمایی تون.حالا این کارمندها برای چک کردن ایمیلاشون باید وارد سی پنل بشن!راهی هست بدون ورود به سی پنل از داخل خود سایت جواب ایمیلشون بدن؟ممنون

سلام مجدد

شما میتونید این آدرس ایمیلها رو به آدرس جیمیل یا یاهو کارمندا متصل کنید که ایمیل مستقیما وارد صندوق جمیل یا یاهوشون بشه

موفق باشید

akbarkani
شنبه 23 آذر 1392, 15:20 عصر
سلام ممنون یعنی باید از داخل سی پنل هدایتشون کنم ؟چطوری؟

MMSHFE
شنبه 23 آذر 1392, 15:50 عصر
توی تنظیمات ایمیل افرا که براشون میسازین، یک قسمت هست تحت عنوان Email forwarding یا هر اسمی شبیه این. اونجا میتونید تنظیم کنید هر ایمیلی که برای اون اکانت بیاد، یک نسخه هم به ایمیل یاهو یا جیمیل فرد ارسال بشه. حتی میتونید تنظیم کنید که بعد از ارسال ایمیل برای اون ایمیلها، ایمیل از Inbox اکانت کاربر حذف بشه تا فضای سرورتون کمتر اشغال بشه.