PDA

View Full Version : ارتباط هلو با php

hassancd
چهارشنبه 27 آذر 1392, 22:31 عصر
سلام میدونم سوالم یجورایی کلیه ولی میخوام راهنماییم کنید من یه نرمافزار هلو دارم که اطلاعات مشتریام توشه و یه سایت میخوام طراحی کنم که تو اون سیستم آنلاین خریدو فروش بزارم بعد و میخوام وقتی تراکنشی انجام شد در هردو سینک و بروز بشه دوستان راهنماییتون در این موضوع چیه و بگید چیکار باشد بکنم

omidabedi
چهارشنبه 27 آذر 1392, 22:48 عصر
سلام میدونم سوالم یجورایی کلیه ولی میخوام راهنماییم کنید من یه نرمافزار هلو دارم که اطلاعات مشتریام توشه و یه سایت میخوام طراحی کنم که تو اون سیستم آنلاین خریدو فروش بزارم بعد و میخوام وقتی تراکنشی انجام شد در هردو سینک و بروز بشه دوستان راهنماییتون در این موضوع چیه و بگید چیکار باشد بکنم

لابد اینو پرسیدی برنامه نویسی بلدی دیگه نه ؟
مشکل بیشتر توی دیتابیس ها هست
سوال کلی پرسیدی جوابم کلی هست دیگه ببخشید

javadt
پنج شنبه 28 آذر 1392, 00:21 صبح
بانك هلو sql هست مي تونيد با php به sql كانكت شيد و اطلاعات بگيريد و كار كنيد
مي تونيد هم از mysql استفاده كنيد و سر يك بازه زماني اطلاعات رو تبديل و sql منتقل كنيد

mbf5923
پنج شنبه 28 آذر 1392, 10:52 صبح
وب سرویس
در این مورد تحقیق کنید.توی پست های خود بنده هم توضیح در موردش هست

hassancd
پنج شنبه 28 آذر 1392, 13:14 عصر
بانك هلو sql هست مي تونيد با php به sql كانكت شيد و اطلاعات بگيريد و كار كنيد
مي تونيد هم از mysql استفاده كنيد و سر يك بازه زماني اطلاعات رو تبديل و sql منتقل كنيد

روش کانکت شدن و چیزایی که نیاز داره رو برام بیشتر توضیح بدید ممنون میشم

omidabedi
پنج شنبه 28 آذر 1392, 14:44 عصر
روش کانکت شدن و چیزایی که نیاز داره رو برام بیشتر توضیح بدید ممنون میشم

یه اینترنت معمولی میخوای
اما هاستی که میگیری اگر اشتراکی هست حتما باید قابلیت دسترسی ریموت به دیتابیس روش باز باشه تا بتونی اپ دیت کنی همین

hassancd
دوشنبه 02 دی 1392, 11:42 صبح
اما هاستی که میگیری اگر اشتراکی هست حتما باید قابلیت دسترسی ریموت به دیتابیس روش باز باشه تا بتونی اپ دیت کنی همین

از کجا بفهمم که ریموتش بازه و منظورم اینه که برای ارتباط با سیستمی که هلو روش نصبه به چی نیاز هست فقط از تابع sqlsrv کفایت میکنه یا مه باید از cUrl یا socket هم استفاده کرد تو این قسمت یخورده توضیح بیشتر بدید ممنون میشم گیج شدم یخورده

omidabedi
دوشنبه 02 دی 1392, 12:19 عصر
از کجا بفهمم که ریموتش بازه و منظورم اینه که برای ارتباط با سیستمی که هلو روش نصبه به چی نیاز هست فقط از تابع sqlsrv کفایت میکنه یا مه باید از cUrl یا socket هم استفاده کرد تو این قسمت یخورده توضیح بیشتر بدید ممنون میشم گیج شدم یخورده

توی cpanel به قسمت databaseها برو از اونجا remote mysql connection برو و نام هاستی که قرار هست به دیتابیست وصل بشه رو اضاف کن.
از سیستمی که برنامه ها اونجا هست و میخوای به دیتبیس ریموت وصل بشی با دستور کانکت mysql بجای host name که localhost هست اسم سرورت رو ببنویس اگر وصل شد که هیچی اگر نشد یعنی بسته هست.(ببین چه خطایی میده دیگه)

hassancd
دوشنبه 02 دی 1392, 15:43 عصر
توی cpanel به قسمت databaseها برو از اونجا remote mysql connection برو و نام هاستی که قرار هست به دیتابیست وصل بشه رو اضاف کن.
من direct admin دارم رفتم و ip سیستمم رو براش تعریف کردم با یوزر پس مربوط

از سیستمی که برنامه ها اونجا هست و میخوای به دیتبیس ریموت وصل بشی با دستور کانکت mysql بجای host name که localhost هست اسم سرورت رو ببنویس اگر وصل شد که هیچی اگر نشد یعنی بسته هست.(ببین چه خطایی میده دیگه)

آقا ما رفتیم تو سایت http://www.yougetsignal.com/tools/open-ports/ زده بود پورتهای mysql هاستت بستست بعد اینکه اگه بجای host name ، آی پی نداشته باشیم چی باید بنویسیم مثلا google.com بنویسیم حله؟؟؟؟ بعد اینکه سوال اصلی من اینه که از هاست چجور به سیستم وصل بشم یخورده درمورد اون توضیح میدید و مثالی چیزی

shahriyar3
دوشنبه 02 دی 1392, 19:16 عصر
من دارم روی یک پروژه مشابه پروژه شما کار میکنم الان
یک vps بگیرید ویندوز به پشتیبانی بگید براتون sql server و php نصب کنند
هر روز کسی که با نرم افزار هلو کار میکنه آخر وقت یک backup بگیره شما restore کنید و ازش خروجی بگیرید.
pdo درایو sql server داره میتونید راحت ازش استفاده کنید.
یا اینکه میتونید از یک pdo wrapper که قابلیت drive و هم توش داره استفاده کنید.