PDA

View Full Version : بهترین روش برای برقراری ارتباط با ado.net چیست؟؟sql command یا wizard

eletcomp
سه شنبه 10 دی 1392, 22:44 عصر
با سلام بر برنامه نویسان عزیز
همانطور که از سئوالم در بالا معلوم هست میخواستم بدونم کدام یک از این 2 روش بهتر هست(برای مبتدی)؟؟؟
مزایا و معایب شان نسبت به هم و همچنین و تفاوت شان؟؟ کدام توش خطا کمتر هست؟؟؟ چرا توی بیشتر پروژه ها از روش sql command استفاده می کنند!؟
سپاس

drsina
سه شنبه 10 دی 1392, 22:59 عصر
wizared خوبه و فرقی در کل با sql command نداره . اما با sql command بهتر منطق برنامت میاد دستت .

eletcomp
سه شنبه 10 دی 1392, 23:02 عصر
ممنون دوست عزیز: ولی sql command برای افراد تازه کاری مثل من گنگ هست!! چون نه منبع اموزشی داره و نه کتابی و.... بیشتر فیلم های اموزشی توی نت هم روش ویزارد را می گویند! شما اگه منبع روانی سراغ دارید لطفا معرفی کنید!
سپاس

pariya_1988
سه شنبه 10 دی 1392, 23:09 عصر
سلام.تمام فیلمهای سایت www.ehsanavr.com از روش sql command رفته و ریز به ریز هم توضیح داده.آموزش های خوبی برای مبتدی ها گذاشته.بهتون توصیه می کنم حتما بهش سر بزنید. از طیق برنامه نویسی اگر بانکتون رو متصل کنید امنیت بیشتری خواهید داشت.

NasimBamdad
سه شنبه 10 دی 1392, 23:47 عصر
Wizard ها باعث بالا رفتن حجم برنامه میشه و سرعت میاد پایین و برنامه سنگین میشه

یکسری کد هایی اضافی که شاید به کار نیاد هم اضافه میشه

بهتره از کد نویسی استفاده بشه تا از اون چیزی که نیاز هست استفاده بشه ! نه اضافات . بهتره شما هم SQL Command یاد بگیری . چیز سختی نیست . 5 تا دستوره همش !

eletcomp
چهارشنبه 11 دی 1392, 13:07 عصر
ممنون دوستان:ولی:

سلام.تمام فیلمهای سایت www.ehsanavr.com از روش sql command رفته و ریز به ریز هم توضیح داده.آموزش های خوبی برای مبتدی ها گذاشته.بهتون توصیه می کنم حتما بهش سر بزنید. از طیق برنامه نویسی اگر بانکتون رو متصل کنید امنیت بیشتری خواهید داشت.
بیشتر اموزش های این سایت به زبان انگلیسی هستند!! که من زبانم خوب نیست!! و نمی فهمم چی میگه!! من یک اموزش می خوام که خیلی روان و ساده و قابل فهم توضیح داده باشه!!مخصوصا فارسی باشه!! کتاب و... فرق نداره!

بهتره از کد نویسی استفاده بشه تا از اون چیزی که نیاز هست استفاده بشه ! نه اضافات . بهتره شما هم SQL Command یاد بگیری . چیز سختی نیست . 5 تا دستوره همش !
صحبت 5 تا دستور نیست !! صحبت فهمیدن کدها هست!
سپاس

hmbarnamenevis
چهارشنبه 11 دی 1392, 13:58 عصر
سلام;
من یک کلاسی برات نوشتم که تمام کارهای اتصال ، گرفتن اطلاعات ، به روز کردن و حذف و اضافه رو در چند خط در خودش داره و کافیه هر جای پروژه که خواستی از این کلاس استفاده کنی.
در صورتی که توضیح در مورد هر قسمت خواستی مطرح کن
114682