PDA

View Full Version : سوال: راهنمایی جهت نمایش فایل های پوشه در گرید ویو

gitare_pareh
جمعه 13 دی 1392, 13:56 عصر
با سلام... این همه من تو گروه سوال پرسیدم یکی به ما جواب نداد .لی خدایی این یکیو راهنمایی کنید
ببینید برنامه ی من میاد با سی شارپ و وقفه ی آفیس یه فایل ایجاد میکنه و تو یه مسیر که خودش تشخیس میده به اسمه شماره ی نامه سیو میکنه تو پوشه ی مربوت به همون ارگانی که نامه بهش ارسال شده ..
حالا من میخام برا نمایش اینجوری باشه که هر گرید ویو محتویات اون پوشه رو نشون بده و برای هر کدوم یه دکمه باشه که با زدنش فایل به سورت ورد باز شه ..نمیدونم اگه این روش با گرید ویو نمیشه با هرچی زی که قابل اجراس بهم بگین و راهنمایی کامللللللل خاهشا کنین ... بخدا باید برناممو زود تحویل بدم

hmbarnamenevis
جمعه 13 دی 1392, 16:19 عصر
شما باید یک گرید ویوی سفارشی بسازید یعنی خودتون به دیتا گرید سطر و ستون بدهید. در آخر کافیه شما اطلاعات را از پوشه خوانده و در گرید ویو قرار دهید. شما که تا اینجا پیش رفتید فکر نکنم این مسئله زیاد سخت باشه.

khokhan
جمعه 13 دی 1392, 19:18 عصر
با سلام... این همه من تو گروه سوال پرسیدم یکی به ما جواب نداد .لی خدایی این یکیو راهنمایی کنید
ببینید برنامه ی من میاد با سی شارپ و وقفه ی آفیس یه فایل ایجاد میکنه و تو یه مسیر که خودش تشخیس میده به اسمه شماره ی نامه سیو میکنه تو پوشه ی مربوت به همون ارگانی که نامه بهش ارسال شده ..
حالا من میخام برا نمایش اینجوری باشه که هر گرید ویو محتویات اون پوشه رو نشون بده و برای هر کدوم یه دکمه باشه که با زدنش فایل به سورت ورد باز شه ..نمیدونم اگه این روش با گرید ویو نمیشه با هرچی زی که قابل اجراس بهم بگین و راهنمایی کامللللللل خاهشا کنین ... بخدا باید برناممو زود تحویل بدم
این نمونه می تونه فایلها رو از داخل درایو :d خونده و در دیتا گرید ویو نشون بده
ونوع و اندازه و مسیر فایلها رو مشخص کنه و شما می تونین با انتخاب ردیف مربوط به فایل مورد نظرتون و کلیک بر روی اون فایل همون ردیف رو بر اساس نرم افزار مربوطه باز کنین و نمایش بدین:لبخند:

114793
http://barnamenevis.org/images/misc/pencil.png

gitare_pareh
جمعه 13 دی 1392, 19:39 عصر
ای ولللل..برای این که بر اساس جستجو هم نمایش بده راهی سراغ دارین ؟

khokhan
جمعه 13 دی 1392, 20:07 عصر
ای ولللل..برای این که بر اساس جستجو هم نمایش بده راهی سراغ دارین ؟
می تونین یه کمبو باکسی ،یا یه همچی چیزی به فرم اضافه کنین و نام درایوهاتون رو به دست بیارین و بریزین توی کمبو باکس اینطوری :

private void getDrives()
{
foreach (DriveInfo drive in DriveInfo.GetDrives())
{
if (drive.IsReady) //Check to see there is something in the drive
cDrives.Items.Add(drive.RootDirectory);
}
}
الان نام درایوها رو توی کمبو باکس دارین و می تونین توی این یه خط :

s1 = Directory.GetFiles(@"d:\", "*.*", SearchOption.TopDirectoryOnly);
به جای مسیر پیش فرض :d مقدار کمبو باکس رو قرار بدین و کدهای رویداد لود فرم رو بردارین و توی رویداد کلیک یه باتن قرار بدین

gitare_pareh
شنبه 14 دی 1392, 15:38 عصر
نه منظورم اينه كه مثلا من يه سري ورد دارم كه تو اين گريد ويو نمايش داده شده بدونه اين كه باز شه جستجو كنه كدوم فايله ورد توش مثلا كلمه اي مثله علي محمدي هست و بدونه اين كه فايله ورد باز شه اگه چنين كلمه اي توش هست اون فايل رو تو گريد ويو نمايش بده .. مثلا ما اول تمامي نامه هاي بايگاني تو گريدويو نمايش داده ميشن بعد ميايم تو يه تكس باكس اسمه يكي رو وارد ميكنيم برنامه بايد بره تو متنه ورد بگرده اگه چنين اسمي توشه اون فايله ورد رو تو گريد نمايش بده و بقيه فايل ها رو نمايش نده ولي وقتي تكس باكس خاليه همه نامه ها رو نمايش بده

gitare_pareh
جمعه 18 بهمن 1392, 10:57 صبح
هنوز كسي به سواله من جواب نداده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟