PDA

View Full Version : رفع پیغام Runtime error

h_mohamadi
دوشنبه 16 دی 1392, 09:09 صبح
سلام
من يک برنامه با دلفي نوشته ام اما حالا بر روي بعضي ويندوز هاي 7 و 8 exe ورژن قبلي کار مي کند ولي نسخه جديد exe من پيغام Runtime error را ميدهد نمي دانم مشکل از کجاست؟؟
این هن عکس ارور

BORHAN TEC
دوشنبه 16 دی 1392, 09:16 صبح
سلام
اینطوری ما هم نمیدونیم که مشکل از کجاست. بهتره این مشکلات رو با کمک ابزارهایی مثل EurekaLog بررسی و ردیابی کنید.
در ضمن یک سوال ذهنم رو مشغول کرده و اون هم اینه که این برنامه به کارهای مالتی مدیا مربوط میشه؟ مثلاً پخش یک ویدئو یا یک فایل mp3؟ به عبارت دقیقتر آیا در این برنامه از کدکهای مالتی مدیا استفاده شده؟
موفق باشید.

h_mohamadi
سه شنبه 17 دی 1392, 08:24 صبح
من عکس ارور را گرفتم.برنامه من يک نرم افزار حسابداري است
کد ماليتي مديا آن فقط خواندن فايل فلشي در برنامه است براي چند فرم

BORHAN TEC
سه شنبه 17 دی 1392, 08:41 صبح
برای خواندن فایل فلش چه کاری کرده اید؟ معمولاً ارورهای اینچنینی در برنامه های مبتنی بر دلفی از عوامل خارجی ناشی میشن و در اینجا هم احتمال اینکه این ارور از همون خوندن فایل فلش باشه زیادتره. به نظر من بهترین و پایدارترین روش برای خوندن فایل های فلش استفاده از F-In-Box هست. البته قبل از این کارها بهتره که مشکل رو با EurekaLog دقیقتر ریشه یابی کنید.

h_mohamadi
سه شنبه 17 دی 1392, 15:13 عصر
آخه من در اين قسمت تغييري ندام
در ويندوز 8 اين مشکل را دارم.اين فايل روش علامت سپر را ندارد ولي فايل قبلي من علامت سپر را دارد اين به اين علت نيست؟؟
چطوري مي توانم کاري کنم که بر روي فايل جديد علامت سپر ويندوز 8 بيايد
ضمنا من از ocx هم براي قفلم استفاده مي کنم

h_mohamadi
چهارشنبه 25 دی 1392, 14:42 عصر
مشکل من حل شد
براي حل مشکل من اين بود که ocx فلش که ورژن جديد بود کنار برنامه ام نبود و در بعضي ويندوزها ارور مي داد