PDA

View Full Version : طراحی data base

aligh662000
چهارشنبه 30 فروردین 1385, 13:01 عصر
میخوام data base طراحی کنم راجع به ثبت نام و انتخاب واحد دانشگاه!!!!!
خوشحال می شم اگه کسی بتونه کمک کنه!!!

ma.alizadeh
چهارشنبه 30 فروردین 1385, 13:15 عصر
میشه یه مقدار واضح تر بگی که دقیقا چه کمکی می خوای ؟ دست به کار شدی ؟ چه پیشرفت هایی داشتی ؟

aligh662000
چهارشنبه 30 فروردین 1385, 14:04 عصر
ثبت نام ، انتخاب واحد ، نمره دادن و اصولآ تمام کارهای مربوط به واحد آموزش دانشگاه!!!

mohammadgij
چهارشنبه 30 فروردین 1385, 14:58 عصر
مرسی. پروژتونه؟

aligh662000
چهارشنبه 30 فروردین 1385, 15:12 عصر
بله!! :لبخند:
البته پروژه برای یک ترم بود که اونو نوشتم اما طراحیش برای تعمیم دادن که کاربردی بشه یعنی اطلاعات دوره ی کامل دانشجویی ذخیره کنه مناسب نیست!

مریم رودباری
پنج شنبه 31 فروردین 1385, 11:21 صبح
سلام
اگه این پروژه رو گرفتین برای منم می فرستین؟

alimaker
پنج شنبه 31 فروردین 1385, 18:58 عصر
مطلبی که بیان کردین دقیقا عنوان پرو‍‍ژه پایانی اینجانب که داره مراحل پایانی اش رو طی میکنه و به امید خدا سه چهار روزه دیگه تکمیل میشه الان که دارم نوشته رو تایپ میکنم بیش از 70 فرم مختلف به نسبت گروههای مختلف ایجاد شده در هر حال هر سوالی و تاکیدآ کمکی که خواستین چه در زمینه تجزیه و تحلیل و چه در زمینه پیاده سازی داشتین خوشحال میشم کمک کنم.

aligh662000
جمعه 01 اردیبهشت 1385, 10:01 صبح
سلام خیلی خوشحال میشم اگه به نوعی کمکم کنی همون طوریکه گفتم قبلآ فقط با access تونستم برای یه ترم تحصیلی رو بنویسم اما این دفعه یه application کامل باید بنویسم که data base قبلیم اصلآ جوابگو نیست!!! پیاده سازیشم با vb هست آدرس میل من تو پرفایلم هست هر جوری که میتونی اگه کمک کنی لطف خیلی بزرگی کردی به من!!!

alimaker
شنبه 02 اردیبهشت 1385, 13:37 عصر
اول اینکه من نمیدونم در چه مرحله ای از پروژه قرار دارین ولی میخوام یه توصیه مهم به شما بکنم اونم اینکه اصلی ترین و مهمترین قسمت انجام این پروژه ها مرحله تجزیه و تحلیل یه سیستم است تنها با این روش میتونین الگوریتمهای مورد نیاز و در عین حال صحیح رو پی ریزی کنین در غیر اینصورت مطمئنآ به مشکل بر میخورین .پس در اولین قدم حتما یک مرکز آموزش فرضی رو انتخاب کنین و همه فرم های مربوط به امور آموزش دانشجویان رو تهیه کنین .شاید باور نکنین ولی من خودم چیزی حدود 2 ماه وقت صرف این کار مهم کردم .و بیشتر کار من روی پروژه مربوط به این قسمت و ...
من سرنخ رو به شما دادم حالا پیگیریش با خودتون در ضمن ایمیل تون رو پیدا نکردم همینجا بنویسین.بازم هر سوالی داشتین در خدمتم.