PDA

View Full Version : سوال: کاربرد فتوشاپ در زبان هایی مثل سی شارپ و VB.NET چیست؟؟

sagggad
دوشنبه 23 دی 1392, 16:04 عصر
سلام دوستان
چند وقتی بود میدیدم دوستان راجع به فتوشاپ در سی شارپ صحبت میکنن...
من میخوام بدونم کاربرد فتوشاپ در برنامه نویسی چی هست؟
شاید بگید این سوال بی ربطی هست اما گفتم که اگر دوستان نمونه ای دارن بگذارن...
یا اگر آدرس یا منبعی برای آموزش دارن بگن
ممنون از همگی:بوس:

mthreat.info
دوشنبه 23 دی 1392, 16:08 عصر
مثل طراحی سایت در فتوشاپ هست شما یک قالب رو طراحی میکنی بعد طبق اون قالب میزی تو C# یا VB جلو میری ( یچیزی مثل دیدن لباس تو اتاق پرو )

sagggad
دوشنبه 23 دی 1392, 16:10 عصر
میشه بیشتر توضیح بدید؟؟
یعنی میتونید در فتوشاپ چیزی جز عکس ویرایش کنید؟؟
یا فرم طراحی کنید؟

Mofid.m
دوشنبه 23 دی 1392, 16:14 عصر
برای طراحی فرم های دلخواه و مثلا فرم های گرد و شکل های دیگه مثل بعضی از Player ها و کنترل های سفارشی استفاده میشه
فقط برای قسمت طراحی اولیه از فتوشاپ استفاده می کنن و بقیه مراحل با ویژال استدیو انجام میشه
خیلی از شرکت ها تو دنیا بیزنسشون همینه
در ضمن باید برای طراحی فرمها یا کنترل ها از یک سری استاندارد هایی پیروی کرد مثلا رنگ زمینه بهتره از این استاندارد استفاده کنه و ... که مربوط میشه به روانشناسی رنگ ها
اینطوری کاربر های اون نرم افزار ها بهتر با اونها ارتباط برقرار میکنن و زود چشماشون خسته نمی شه
کار تو زمینه تخصص و تجربه خاص خودشو داره

sagggad
دوشنبه 23 دی 1392, 16:16 عصر
ممنون از توضیحاتتون
سوال اصلی من اینه:
آیا میتوان در فتوشاپ ویندوز فرم طراحی کرد؟

Mofid.m
میشه بیشتر توضیح بدید؟؟
یا فرم طراحی کنید؟

در واقع شما تو فتوشاپ عکسی از اون فرم رو طراحی می کنین و بعد تو ویژال استدیو بهش جان میدید.

mthreat.info
میشه بیشتر توضیح بدید؟؟
یا فرم طراحی کنید؟
نه منظورم اصلا این نبود نگاه کنید شما چون دستتون تو فتوشاپ بازه میتونید کار های گرافیکی زیادی انجام بدید میاید با ابزار های فتوشاپ یک فرم طراحی میکنید ( در قالب عکس ) خوبی این روش اینه که قبل از این که وارد مرحله ی طراحی در برنامه نویسی بشید میتونید خروجی رو ببینید که این کار جلوی کدهای بیهوده رو میگیره یه چیزی مثل نقشه ی ساختمان میمونه معمار طبق نقشه چطوری خونه میسازه؟ ما هم طبق عکس فرم رو میسازیم

sagggad
دوشنبه 23 دی 1392, 16:19 عصر
آها الان متوجه شدم
یعنی در فتوشاپ برنامه رو به صورت یک عکس برای خودمون درست میکنیم و بعد با ویژوال استودیو پیاده سازی میکنیم
خوب حالا یه سوال:
مگه گرافیک ویژوال در حد فتوشاپ هست که ما بتونیم این دو رو باهم مقایسه کنیم؟؟

mthreat.info
دوشنبه 23 دی 1392, 16:21 عصر
آها الان متوجه شدم
یعنی در فتوشاپ برنامه رو به صورت یک عکس برای خودمون درست میکنیم و بعد با ویژوال استودیو پیاده سازی میکنیم
خوب حالا یه سوال:
مگه گرافیک ویژوال در حد فتوشاپ هست که ما بتونیم این دو رو باهم مقایسه کنیم؟؟
درسته که نمیشه و اگر هم بشه رم و سی پی یو رو به چنگ میده :بامزه: ولی با کد و API میشه یه کارهایی کرد

Mofid.m
دوشنبه 23 دی 1392, 16:23 عصر
یه لحضه اجازه بدیه من همین الان برات یه فرم گرد طراحی میکنم و برنامشو میزارم برات

sagggad
دوشنبه 23 دی 1392, 16:24 عصر
بله منظور من این نبود
من میگم یعنی وقتی که ما مثلا در فتوشاپ شبیه سازی میکنیم آیا میتونیم در ویژوال استادیو پیاده سازی کنیم؟؟

sagggad
دوشنبه 23 دی 1392, 16:26 عصر
یه لحضه اجازه بدیه من همین الان برات یه فرم گرد طراحی میکنم و برنامشو میزارم برات
یعنی میشه در فتوشاپ فرم طراحی کرد.؟!!!!!!:متفکر::کف::گیج::متعج ب:

keyone72
دوشنبه 23 دی 1392, 16:40 عصر
این پروژه منو یکی از دوستامه برای مدیریت کافی نت که شما در فتو شاپ طراحی میکنی و اونو به عنوان بک گراند به فرم میدی همینطور برای باتن ها و همچنین برای ایجاد افکت که سخت تره

115326115327

sagggad
دوشنبه 23 دی 1392, 16:41 عصر
خیلی ممنون از داش کیوان از سمنان
شما دوباره اومدی؟

Mousavmousab
دوشنبه 23 دی 1392, 16:45 عصر
سلام داداش سجاد
نه توی فتوشاپ شما فرم طراحی نمی کنی . بزار موضوع را برات روشن کنم ، شما نمی تونی توی فتوشاپ یک عکس طراحی کنی و شبیه فرم درش بیاری بعد مثلاٌ یه جور ذخیره کنی که توی ویژوال استادیو یا سایر زبان ها خیلی راحت مثل DLL که Add می کنی و بعد استاده می کنی ، عکس را استفاده کنی. نه همچنین چیزی فعلاٌ تا این لحظه وجود نداره.

ببین : فرض کن شما مدیر یک پروژه هستید و می خواهید در این پروژه تمام فرم ها یک شکل و شمایل خاصی داشته باشند. مهم نیست WinApp باشه می تونه Web باشه اتفاقاٌ توی وب فتوشاپکاربرد بیشتری داره تا ویندوز فرم. بگذریم ادامه ... این شکل جدید را فتوشاپ کارهای حرفه ای تصاویری را طراحی می کنند و به مدیر پروژه نشان می دهند که اگر فرم ها مثلاٌ به این شکل باشه خوبه. بعد از تایید مدیر پروژه همون شکلی که توی فتوشاپ یا هر برنامه ای کار فتوشاپ را انجام میده را برنامه نویسان پیاده سازیش می کنند. حالا با کد نویسی یا استفااده از DLL های موجود در سیستم عامل ویندوز.

حالا اینجا شاید سوالی برای شما پیش بیاد:
1- آیا دقیقاٌ میشه همون چیزی را که توی فتوشاپطراحی شده را توی VS پیاده کرد؟ این مربوط به اون شکل و دانش برنامه نویسی و نهایناٌ اصل قضیه که آیا امکانش هست یا نه میشه. یعنی همیشه یه ناسازگاری هایی بین تیم طراحی تصاویر یا سبک یا قالب و برنامه نویسی یا پیاده سازی آن وجود داره.
بالاخره روش هایی هست که بشه دورش زد و به یه جاهایی رسید.

توی وب خیلی خوبه توی وب شما یک تصویری دارید به عنوان Header سایتتون. فرض می کنیم از 5 قسمت مختلف تشکیل شده این تصویر. یک قسمت آرم و یک قسمت شعار سایت و یک قسمت هم علامت تجاری و قسمت های دیگه ... شما دوست داری کاربی که وارد سایتت میشه روی هر یک از بخش های این تصویر که کلیک کرد یک اتفاق خاصی بیفته. مثلاٌ روی علامت تجاری کلیک کرد بره توی بخش X و اگه روی شعار شما کلیک کرد بره توی بخش Y . انجام این عمل توی نفتوشاپ مثل آب خوردن میمونه. حتی اگر 1000 قسمت باشه. ولی اگه شما خودت بخوای بدون استفاده از فتوشاپ این عمل را انجام بدی کارت خیلی سخت میشه.

داداش سجاد اگه دوست داری این موارد را عملی ببینی پیشنهاد می کنم توی گوگل آموزش های دوره طراحی سایت مهندس کیانیان را سرچ کن. اگه گیرش بیاری مهندس کیانیان کارش حرف نداره خیلی عالی توضیح داده و مثال زده.
امیدوارم که رسونده باشم
دوستان هم نظرشونو بگن.
موفق باشی

sagggad
دوشنبه 23 دی 1392, 16:53 عصر
خیلی ممنون از توضیحاتت مفیدت:بوس:

sagggad
دوشنبه 23 دی 1392, 16:59 عصر
من الان Adobe Photoshop CS4 Portable رو دانلود کردم اما چیز خاصی نداره که!!

Mousavmousab
دوشنبه 23 دی 1392, 19:59 عصر
adobe را بردی زیر سوال !!!؟
خیلی چیز ها داره زمان می بره توی کار استفاده کنی.
برو آموزش های فتوشاب را ببین و یه وقتی را هم روی فتوشاپ بزار تا یک UI کار حرفه ای بشی
موفق باشی داداش سجاد

forodo
دوشنبه 23 دی 1392, 20:06 عصر
لطفاً لینک آموزشهای خوب که بشه توی برنامه نویسی ویندوزی و وبی استفاده کرد رو قرار دهید.
اگر یک پروژه ویندوزی ( خصوصاً این مورد ) وی وبی که با فتوشاپ طراحی شده قرار بدید که دیگه نور الا نوره.

sagggad
دوشنبه 23 دی 1392, 20:35 عصر
از همین نسخه استفاده کنم خوبه؟؟:Adobe Photoshop CS4 Portable

Mousavmousab
دوشنبه 23 دی 1392, 22:06 عصر
همین نسخه عالیه اتفاقاٌ استاندارد های جدید HTML5 را هم باید قبول کنه و مشکلی نداره.

در مورد

اگر یک پروژه ویندوزی ( خصوصاً این مورد ) وی وبی که با فتوشاپ طراحی شده قرار بدید که دیگه نور الا نوره.

باید عرض کنم اینجا بخش #C است و برای چنین مواردی باید برید قسمت ASP فعالیت کنید. چون به وب مربوط میشه

خداییش این امتحانات وقت نمیزاره مثال ویدیویی بسازم. همین قدر هم که می آم دیگه خیلی پوست کلفتم.
فعلاٌ

sagggad
دوشنبه 23 دی 1392, 22:24 عصر
باز هم خداروشکر یه آدمای کار راه اندازی مثل شما هستن...!

keyone72
دوشنبه 23 دی 1392, 22:26 عصر
سلام دیگه محروم شدیم الکی ولی برگشتیم

چه میشه کرد

کامبیز اسدزاده
دوشنبه 23 دی 1392, 23:01 عصر
توی فتوشاپ شما میتونید فرم رو طراحی کنید و همچنین میتونید Splash رو هم طراحی کنید و کلی کارای دیگه بستگی به مهارتتون در فوتوشاپ داره ! ولی به جای این کارا از Blend و XAML نویسی استفاده کنید بهتره چون هرچی باشه خروجی فتوشاپ دارای حجمی خواهد بود که روی حجم نهایی پروژتوتن تاثیر مستقیمی داره.

sagggad
دوشنبه 23 دی 1392, 23:14 عصر
آخه با فتوشاپ که جز عکس چیز دیگه ای نمیشه طراحی کرد؟؟
بابا من هنگ کردم یکی درست توضیح بده...

forodo
دوشنبه 23 دی 1392, 23:14 عصر
باید عرض کنم اینجا بخش #C است و برای چنین مواردی باید برید قسمت ASP فعالیت کنید. چون به وب مربوط میشه
فعلاٌ
سلام
منظور من از خصوصاً این مورد، مورد ویندوزی اش بود نه وبی.

mthreat.info
دوشنبه 23 دی 1392, 23:33 عصر
ببینید آخه چرا اینقدر مقاوت میکنید؟ آخه کسی بوده که با Auto cad ساختمان بسازه؟ یا با مداد برج هوا کنه و ...
من که گفتم مثل نقشه میمونه! شما همون طور که برای ساختمان نیاز به نقشه داری که مجبور نشی هی خراب کنی هی بسازی!!!!
ما میایم یک فرم طراحی میکنیم ( نقاشی میکنیم ) بعد بر اصاص اون تو برنامه نویسی کد میزنیم
مثلا تو این عکس ما یک دکمه در حالت های مختلف داریم که بر اساس این میایم تو برنامه نویسی دکمه رو میسازیم115347 بازم تاکید میکنم از عکس طراحی شده به عنوان نقشه استفاده میکنیم

forodo
سه شنبه 24 دی 1392, 09:16 صبح
ببینید آخه چرا اینقدر مقاوت میکنید؟ آخه کسی بوده که با Auto cad ساختمان بسازه؟ یا با مداد برج هوا کنه و ...
من که گفتم مثل نقشه میمونه! شما همون طور که برای ساختمان نیاز به نقشه داری که مجبور نشی هی خراب کنی هی بسازی!!!!
ما میایم یک فرم طراحی میکنیم ( نقاشی میکنیم ) بعد بر اصاص اون تو برنامه نویسی کد میزنیم
مثلا تو این عکس ما یک دکمه در حالت های مختلف داریم که بر اساس این میایم تو برنامه نویسی دکمه رو میسازیم115347 بازم تاکید میکنم از عکس طراحی شده به عنوان نقشه استفاده میکنیم
یعنی الان از این دکمه ها نمی تونیم توی ویندوز فرم استفاده کنیم؟؟؟

sagggad
سه شنبه 24 دی 1392, 09:27 صبح
معلومه که نمیتونیم

maythamahmadi
سه شنبه 24 دی 1392, 09:30 صبح
ممنون از توضیحاتتون
سوال اصلی من اینه:
آیا میتوان در فتوشاپ ویندوز فرم طراحی کرد؟

سلام.بله میشه.یه فایل pdf در این مورد برات گذاشتم.یه نیگا بنداز شاید به دردت خورد

دانلود (http://Trainbit.com/files/4707469884/tarahi-ghaleb-narmafzar.rar)

sagggad
سه شنبه 24 دی 1392, 09:42 صبح
ممنون
نه این که شما میگید اشتباهه و من هم به نتیجه ی mthreat.info (http://barnamenevis.org/member.php?231099-mthreat.info) رسیدم
چون توی این کتاب هم گفته که یک عکس رو به عنوان الگو میسازیم

maythamahmadi
سه شنبه 24 دی 1392, 09:54 صبح
ممنون
نه این که شما میگید اشتباهه و من هم به نتیجه ی mthreat.info (http://barnamenevis.org/member.php?231099-mthreat.info) رسیدم
چون توی این کتاب هم گفته که یک عکس رو به عنوان الگو میسازیم

بله درسته.فتوشاپ فقط برای قالب سازی و ایجاد الگو استفاده میشه.

hosseinbarnamenevis
سه شنبه 24 دی 1392, 10:32 صبح
یه جای کار رو دارید اشتباه میکنید
خیلی راحت میشه با فوتوشاپ طراحی کرد و اونو با blend تبدیل به هرچیزی که میخواین بکنید
microsoft blend از فایل های فوتوشاپ پشتیبانی میکنه

maythamahmadi
سه شنبه 24 دی 1392, 10:35 صبح
خیلی راحت میشه با فوتوشاپ طراحی کرد و اونو با blend تبدیل به هرچیزی که میخواین بکنید

بله درسته.اما هر جور که به این موضوع نگاه کنید فتوشاپ فقط یه الگو سازه. یه قالب سازه.نه طراح فرم های ویندوزی.

hosseinbarnamenevis
سه شنبه 24 دی 1392, 10:50 صبح
بله درسته.اما هر جور که به این موضوع نگاه کنید فتوشاپ فقط یه الگو سازه. یه قالب سازه.نه طراح فرم های ویندوزی.

خب غیر این نبوده
فتوشاپ به دلیل امکانات زیادی که داره برای طراحی استفاده میشه!
حالا با نرم افزار های مختلف اونو تبدیل به چیزی که میخوان میکنن
اگه کسی طراحی خوبی داشته باشه میتونه خیلی فرم های خوبی ، حتی تکست باکس ، یا هرچیزی که فکرشو بکنین با فتوشاپ بسازه و ازون استفاده کنه
فقط کافیه با blend اونو تبدیل کنیم

Mousavmousab
سه شنبه 24 دی 1392, 10:53 صبح

دوست عزیز بازم باید بعد از اینکه از فتوشاپ عکس را بردیش بیرون برری توی یک بخش دیگه، درسته ؟ پس نگو با فتوشاپ میشه !!! دوستانی که میگم میشه ( جز شما کسی را ندیدم) لطف کنن به ما هم یاد بدن

در ضمن Blend چیه ؟ برای طراحی عکس به کار میره ؟ بیشتر یک زبان برنامه نویسیه تا فتوشاپ.
موفق باشی

Mousavmousab
سه شنبه 24 دی 1392, 10:56 صبح
آقا سجاد من شک شما را می خوام برطرف کنم. البته فکر نمی کنم دیگه شک داشته باشی ولی اگه هست.

شما هر عکسی را توی فتوشاپ می سازیش باید از منوی فایل خروجیش را بگیری و یک جا ذخیره کنی درسته ؟ توی این خروجی ها می تونی چیزی مثل DLL ( یا هر نوع دیگه) خروجی بگیری ( جز یک عکس) که توی دات نت مستقیماٌ بیاری روی فرم یا جای فرم استفاده کنی ؟ بابا اسمش روشه Photo یعنی عکس منظورش فقط عکس است. درسته ؟ !!!
این دوستمون هم خیلی خوب گفت :mthreat.info (http://barnamenevis.org/member.php?231099-mthreat.info)

mthreat.info
سه شنبه 24 دی 1392, 11:00 صبح
آره میشه از Blend هم استفاده کرد که اونطوری میشه تکستچر که برای WPF استفاده میشه و تا اونجا من میدونم دوستان از WPF زیاد خوششون نمیاد

hosseinbarnamenevis
سه شنبه 24 دی 1392, 11:01 صبح
دوست عزیز بازم باید بعد از اینکه از فتوشاپ عکس را بردیش بیرون برری توی یک بخش دیگه، درسته ؟ پس نگو با فتوشاپ میشه !!! دوستانی که میگم میشه ( جز شما کسی را ندیدم) لطف کنن به ما هم یاد بدن

در ضمن Blend چیه ؟ برای طراحی عکس به کار میره ؟ بیشتر یک زبان برنامه نویسیه تا فتوشاپ.
موفق باشی

حلا دعوا که نداریم
blend هم برای طراحی ساخته شده
فرقش با فتوشاپ اینه که میتونه ابجکت بسازه مثل data grid یا text box یا button یا هرچیزه دیگه
میشه رویداد های اینا رو کنترل کرد مثلا mouse enter ، click یا چیزای دیگه که در خود VS هم وجود داره
طراحی رابط تویه blend مشکل تره اما میشه با فتوشا ساخت و با blend تبدیلش کرد و رویداد ها و خصوصیاتش رو مشخص کرد
با فتوشاپ کسی عکس رو نمیبره مثل jpg یا png
با همون فرمت psd باید ببرین تا بشه استفاده کرد و لایه هاشو هم حتی میتونه مدیریت کنه!

Mousavmousab
سه شنبه 24 دی 1392, 11:01 صبح
بالاخره حرفه ای هم کار هم نکرده باشیم 7-8 سالی است با فتوشاپ آشنا هستیم.

من پیشنهاد می کنم به دوستانی که می خوان یک برنامه را یاد بگیرن ، علاوه بر نکات عملی و حرفه ای به جزئیات هم دقت کنند. ببینن هدف طراح این برنامه چی بوده؟ البته می تونه چند تا هدف داشته باشه یا بعد از چند سال هدف را تغییر بده . این موارد هم است ولی خوب باید وارد جزئیات بشیم. تا درگیر چنین سوالاتی نشیم.

hosseinbarnamenevis
سه شنبه 24 دی 1392, 11:02 صبح
آره میشه از Blend هم استفاده کرد که اونطوری میشه تکستچر که برای WPF استفاده میشه و تا اونجا من میدونم دوستان از WPF زیاد خوششون نمیاد

نه کی گفته فقط برای wpf استفاده میشه؟ اونجا میشه با wpf ابجکت ها رو ساخت و داخل همین win form ها استفاده کرد
لااقل من که میکنم :)

Mousavmousab
سه شنبه 24 دی 1392, 11:04 صبح
ما دعوا هم نداریم هیچ ، مخلص همه شما هم هستیم.

mthreat.info
سه شنبه 24 دی 1392, 11:05 صبح
نه کی گفته فقط برای wpf استفاده میشه؟ اونجا میشه با wpf ابجکت ها رو ساخت و داخل همین win form ها استفاده کرد
لااقل من که میکنم :)
بله شما درست میگید ولی مثل واسطه عمل میشه من هر حرفی میزنم بیشتر کار مستقیم رو میگم نه واسطه وگر نه با SWF هم میشه فرم ساخت تو win Form

hosseinbarnamenevis
سه شنبه 24 دی 1392, 11:08 صبح
آقا سجاد من شک شما را می خوام برطرف کنم. البته فکر نمی کنم دیگه شک داشته باشی ولی اگه هست.

شما هر عکسی را توی فتوشاپ می سازیش باید از منوی فایل خروجیش را بگیری و یک جا ذخیره کنی درسته ؟ توی این خروجی ها می تونی چیزی مثل DLL ( یا هر نوع دیگه) خروجی بگیری ( جز یک عکس) که توی دات نت مستقیماٌ بیاری روی فرم یا جای فرم استفاده کنی ؟ بابا اسمش روشه Photo یعنی عکس منظورش فقط عکس است. درسته ؟ !!!
این دوستمون هم خیلی خوب گفت :mthreat.info (http://barnamenevis.org/member.php?231099-mthreat.info)

خروجی دیگه ای هم به نام PSD داره!! اینو میشه استفاده کرد :بامزه:

Mousavmousab
سه شنبه 24 دی 1392, 11:12 صبح
خروجی دیگه ای هم به نام PSD داره!! اینو میشه استفاده کرد :بامزه:

من فک می کنم دوستان با ما شوخی می کنند.

بله PSD هم داره.

sagggad
سه شنبه 24 دی 1392, 11:13 صبح
دوستان ممنون
Psd رو چه طور در ویژوال استودیو استفاده کنیم؟؟

hosseinbarnamenevis
سه شنبه 24 دی 1392, 11:14 صبح
من فک می کنم دوستان با ما شوخی می کنند.

بله PSD هم داره.
نه شخوی کجا بود
آقا جدی میگم این PSD رو که همینطوری نساختن
تویه خیلی از نرم افزار ها میشه با این فرمت کار کرد و طرحی رو که ساختین رو تبدیل کنید!
حالا هی مقاومت کنید
بد نیست حرف من رو هم امتخان کنید نتیجه رو ببینید

hosseinbarnamenevis
سه شنبه 24 دی 1392, 11:17 صبح
دوستان ممنون
Psd رو چه طور در ویژوال استودیو استفاده کنیم؟؟

باید تویه نرم افزار blend استفاده کنید!
مخصوصا شما که تکست باکس ساختی اگه این کار رو میکردی مطمئن باش خیلی ظاهر بهتری داشت! نه اینکه بد باشه ها ! من فقط میگم بهتر میشد! خیلی بهتر!

sagggad
سه شنبه 24 دی 1392, 11:19 صبح
Blend رو از کجا یاد بگیرم؟

hosseinbarnamenevis
سه شنبه 24 دی 1392, 11:22 صبح

تویه همین سایت هست
فقط زیادم پیشرفته نیست اما واسه شروع خیلی خوبه و اگه تمرین کنی مطمئنا خودت یاد میگیری
حتی میشه افکت های داد که به راحتی نمیتونی با کد نویسی بسازی!

sagggad
سه شنبه 24 دی 1392, 11:24 صبح
میشه یه سرنخ بدید که کجای سایت؟؟
یعنی تو هم تایپیک ها دیگه؟

hosseinbarnamenevis
سه شنبه 24 دی 1392, 11:33 صبح
میشه یه سرنخ بدید که کجای سایت؟؟
یعنی تو هم تایپیک ها دیگه؟

http://barnamenevis.org/showthread.php?251604-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%88%DB%8C%D8%AF%D8%A6%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-Blend

Mousavmousab
سه شنبه 24 دی 1392, 13:04 عصر
نه شخوی کجا بود
آقا جدی میگم این PSD رو که همینطوری نساختن
تویه خیلی از نرم افزار ها میشه با این فرمت کار کرد و طرحی رو که ساختین رو تبدیل کنید!
حالا هی مقاومت کنید
بد نیست حرف من رو هم امتخان کنید نتیجه رو ببینید

منظورم اینه که این مورد را نه تنها شما و من می دونیم بلکه همه یا اکثراٌ می دانند.

Mousavmousab
سه شنبه 24 دی 1392, 13:05 عصر

من VS 2013 را نصب کردم همراش نصب شد. از 2012 به یعد فکر کنم همراهشه.
باید Blend را توی گوگل جست و جو کنی و دانلودش کنی دیگه !!!