PDA

View Full Version : اضافه کردن نرم افزار به پروژه

Sia.N3T
پنج شنبه 26 دی 1392, 11:53 صبح
با سلام خدمت اساتید.
دوستان من یه مشکلی دارم ولی متاسفانه وقتی از چند نفر پرسیدم نتیجه نگرفتم:ناراحت:,خواهشا شما راهنمایی کنین.بی نهایت ممنون میشم.
آيا ميشه يه نرم افزار رو به فرم برنامه يا هرجاي ديگش اضافه كنيم به اين صورت كه وفتي برناممونو كامپايل كرديم و ميخوايم اجراش كنيم اون يكي برنامه كه اضافه كرديم اجرا بشه؟
یعنی وقتی اون نرم افزارو به پروژم اضافه کردم و کامپایل کردم یه فایل exe بیرون بده که وقتی اجراش کردم اون نرم افزاری که اضافه کردم اجرا شه.

arash21hhhh
پنج شنبه 26 دی 1392, 12:43 عصر
سلام . اگه زبانت خوبه یه بحث کامل در این مورد تو این آدرس هست . http://www.dreamincode.net/forums/topic/244460-how-to-run-a-exe-file-from-inside-a-vs2010-project/

Sia.N3T
پنج شنبه 26 دی 1392, 13:10 عصر
نه متاسفانه خوب نیس. ممنون میشم خودتون یاد بدین

Sia.N3T
پنج شنبه 26 دی 1392, 13:36 عصر
خوندم یه چیزایی فهمیدم.
منظور اون این بود که شما میاین برنامتونو کامپایل میکنین و یه فایل اجرایی دیگه هست تو یه درایو خاصی که میاین اونو با دستور:
Process.Start("C:\NameOfMyApplicationFolder\MyProgram.exe")
اجرا میکنین.یعنی شما دوتا فایل اجرایی دارید.
اما منظور من اینکه همون فایلی که قراره با دستور
اجرا بشه مثلا از درایو سی,همون فایلو اضافه کنیم یا اینجکت کنیم به برنامه یا پروژه ای که مینویسیم و بعد که کامپایل کردیم یدونه فایل اجرایی بده و وقتی اجرا کردیم اون یکی برنامه هم که اضافه کردیم اجرا میشه.
مثلا اگه من برناممو تو یه سیستم دیگه اجرا کردم با روشی که تو اون سایت دادین اجرا نمیشه چون شاید اون فایل تو سیستم طرف نباشه اما من به دنبال روشیم که همون فایل اجرایی رو که قراره اجرا شه به برنامه خودمون اضافه کنیم تا تو سیستم های دیگه هم اگه اون فایل اجرایی نبود باز اجرا شه چون تو خود برنامه هست.یعنی بعد کامپایل هردو دو برنامه تو یه فایل اجرایی هستن.
دوستان اگه میدونن خواهشا کمک کنین.
بی نهایت ممنون میشم.

Sia.N3T
پنج شنبه 26 دی 1392, 13:36 عصر
خوندم یه چیزایی فهمیدم.
منظور اون این بود که شما میاین برنامتونو کامپایل میکنین و یه فایل اجرایی دیگه هست تو یه درایو خاصی که میاین اونو با دستور:
اجرا میکنین.یعنی شما دوتا فایل اجرایی دارید.
اما منظور من اینکه همون فایلی که قراره با دستور
اجرا بشه مثلا از درایو سی,همون فایلو اضافه کنیم یا اینجکت کنیم به برنامه یا پروژه ای که مینویسیم و بعد که کامپایل کردیم یدونه فایل اجرایی بده و وقتی اجرا کردیم اون یکی برنامه هم که اضافه کردیم اجرا میشه.
مثلا اگه من برناممو تو یه سیستم دیگه اجرا کردم با روشی که تو اون سایت دادین اجرا نمیشه چون شاید اون فایل تو سیستم طرف نباشه اما من به دنبال روشیم که همون فایل اجرایی رو که قراره اجرا شه به برنامه خودمون اضافه کنیم تا تو سیستم های دیگه هم اگه اون فایل اجرایی نبود باز اجرا شه چون تو خود برنامه هست.یعنی بعد کامپایل هردو دو برنامه تو یه فایل اجرایی هستن.
دوستان اگه میدونن خواهشا کمک کنین.
بی نهایت ممنون میشم.