PDA

View Full Version : سوال در مورد یادگیری شبکه

shahin69
جمعه 27 دی 1392, 21:12 عصر
سلام
دوستان من شبکه رو در حد نتورک پلاس بلدم البته نه کامل . و کانفیگ روترهای سیسکو رو درحد کم بلدم
ویادگیریم هم به این صورت بوده که
ویرچوال باکس رو سیستمم نصب کردم و فیلم های اموزشی از اینترنت دانلود کردم یاد گرفتم
ولی تجربه کاری ندارم
هر جا خواستم برم سرکار گفتن باید حرفه ای باشی ,

سوالم اینه که حتما باید جایی کاراموزی برم؟

تهران نیستم شهرستان هستم به هرکی هم برای کاراموزی گفتم شروع کرد ناز کردن

دوستان خواهشا بگن که چه جور باید یاد بگیرم که حرفه ای بشم بتونم وارد بازار کار شم؟؟:ناراحت:

malhabon
پنج شنبه 10 بهمن 1392, 00:30 صبح
سلام
منم مثل شما اونقدر حرفه ای نیستم. ولی به نظرم اگه مدرک دوره داشته باشین یکجور دیگه بهتون نگاه میکنند. میتونید از آدم های خبره سوال کنید گه چه دوره های در حد سطح دانش شما میتونه مفید باشه.

hraeissi
یک شنبه 13 بهمن 1392, 09:31 صبح
سلام
دوستان من شبکه رو در حد نتورک پلاس بلدم البته نه کامل . و کانفیگ روترهای سیسکو رو درحد کم بلدم
ویادگیریم هم به این صورت بوده که
ویرچوال باکس رو سیستمم نصب کردم و فیلم های اموزشی از اینترنت دانلود کردم یاد گرفتم
ولی تجربه کاری ندارم
هر جا خواستم برم سرکار گفتن باید حرفه ای باشی ,

سوالم اینه که حتما باید جایی کاراموزی برم؟

تهران نیستم شهرستان هستم به هرکی هم برای کاراموزی گفتم شروع کرد ناز کردن

دوستان خواهشا بگن که چه جور باید یاد بگیرم که حرفه ای بشم بتونم وارد بازار کار شم؟؟:ناراحت:

بله دوست من اگر بتوانی جایی به عنوان کارآموز فعالیت کنی و کسب تجربه کنی بسیار برای شما مناسب خواهد بود و نیز مطالعه و شرکت در دوره های مربوطه نیز خالی از لطف نیست

متاسفانه تهران نیستید اگر بودید من کارآموز برای کارهایم می پذیرفتم

موفق باشید

amin713655
پنج شنبه 28 آبان 1394, 16:39 عصر
باید تلاش کرد

terminator68
جمعه 29 آبان 1394, 11:58 صبح
شما صد درصد برو بیرون کار کن...
چون اون چیزی که می بینی و بعدش اون چیزایی که تجربه می کنی زمین تا آسمون فرق می کنه....

خیلی چیزا رو تئوری می خونی....ولی تو عملی می بینی اصلا اون چیزایی که خوندی و با این چیزایی که میبینی زمین تا آسمون فرق می کنه....