PDA

View Full Version : kdtele

mortezabj
شنبه 02 اردیبهشت 1385, 17:08 عصر
سلام دوستان من می خوام برنامه منشی تلفنی رو بنویسم و مدمم هم راکول 2 چیپ است ولی وقتی به مثال answering kdteleنگاه کردم دیدم که digi detected آن unavailableاست برای برنامه منشی تلفنی بهتر است از چه مودمی استفاده کنم و آیا اشکال از مودم است که شماره تلفن طرف رو نمی اندازه یا اشکال چیز دیکه ای است
ممنون

mzjahromi
شنبه 02 اردیبهشت 1385, 19:13 عصر
در این مورد زیاد بحث شده
لطفا KdTele را جستجو کنید

mortezabj
یک شنبه 03 اردیبهشت 1385, 13:27 عصر
بله بحث های زیادی شده ولی جوابشان یکی نبوده من دنبال مودمی می گردم که
1-از caller id پشتیبانی کنه و شماره تلفن طرف رو بندازه
2- از digit detected پشتیبانی کنه و هر دکمه ای که طرف مقابل فشار بده را تشخیص بده
در این باره اگه اطلاعاتی دارین کمکم کنین

mzjahromi
یک شنبه 03 اردیبهشت 1385, 13:35 عصر
digit اکثرا پشتیبانی می کنن
در مورد انتخاب مودم اینوببینید باز اگه مشکلی بود بپرسید
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=20640&highlight=DLink

mortezabj
دوشنبه 04 اردیبهشت 1385, 09:21 صبح
دوست عزیز من اهل شهرستان ارومیه هستم و نمی دونم مخابرات caller id رو تو اینجا ساپورت می کنه یا نه فقط می خوام بدونم شما مودمی می شناسید که هم caller idو همdigit detectedرو پشتیبانی کنه و برای اینکه مخابرات هم پشتیبانی کنه باید چیکار کنم
در ضمن قیمت این مودم چند است

saeed_d
دوشنبه 04 اردیبهشت 1385, 18:13 عصر
دوست عزیز من اهل شهرستان ارومیه هستم و نمی دونم مخابرات caller id رو تو اینجا ساپورت می کنه یا نه ... برای اینکه مخابرات هم پشتیبانی کنه باید چیکار کنم

در مخابرات سرویس Caller ID بستگی به نوع سوئیچی داره که خط تلفن شما به آن وصله و نیز اگر نوع سوئیچ این سرویس رو پشتیبانی میکنه آیا روی خط تلفن شما فعال هست یا نه؟
اگه توی خونه یه گوشی تلفن که Caller ID داشته باشه داری و به خط تلفن وصله و اگر از یه شماره دیگه (حتی المقدور با پیش شماره خودتان) به آن زنگ زده شود و شما شماره آن را می‌بینید یعنی اینکه Caller ID روی خط شما فعاله در غیر اینصورت باید به واحد امور مشترکین منطقه‌تان مراجعه کنید.

saeed_d
دوشنبه 04 اردیبهشت 1385, 18:26 عصر
در ضمن مودم من GigaByte است و Caller ID و Digit Tone Detection رو هم ساپورت می‌کنه

mzjahromi
سه شنبه 05 اردیبهشت 1385, 07:56 صبح
دوست عزیز من اهل شهرستان ارومیه هستم و نمی دونم مخابرات caller id رو تو اینجا ساپورت می کنه یا نه فقط می خوام بدونم شما مودمی می شناسید که هم caller idو همdigit detectedرو پشتیبانی کنه و برای اینکه مخابرات هم پشتیبانی کنه باید چیکار کنم
در ضمن قیمت این مودم چند است

اینکه مخابرات CallerID رو ساپورت میکنه یا نه می تونید با گوشی های CallerID دار تست کنید.
من Dlink DFM560EL رو تست کردم و جواب گرفتم. اگه گیرتون بیاد خوب جواب می ده. قیمتش هم حدود 44 تومنه

mortezabj
سه شنبه 05 اردیبهشت 1385, 09:54 صبح
تلفن ما شماره تلفن طرف رو می اندازه ولی برنامه caller id رو نمی اندازه در صورتی که caller id مودم من okاست
مودم من از نوع راکول 2 چیپ است