PDA

View Full Version : آیا SqlServer امن هستش ؟؟؟؟؟

ali reza mansoori 2
شنبه 12 بهمن 1392, 19:43 عصر
سلام دوستان
واقعا گیج شدم یکی میگه sql امنیتش خوبه یکی میده بده
یکی میگه دردسر داره یکی میگه راحته

من با vb.net کار میکنم و برای بانک اطلاعاتی تازه میخوام برم سمت Sql Server از مدیران این بخش و دیگر دوستان می خوام منو راهنمایی کنن
آیه میشه با sql Server این سناریو رو پیاده کرد

کاربر نهایی حوصله نصب sql Server رو نداره پس باید Sql Express رو نصب کنیم
برنامه های من باید شبکه باشند آیا با همین Sql Express میشه این کار رو انجام داد
بانک نرم افزار که به صورت فایل mdf است رو باید کنار فایل exe برنامه قرار داد پس باید هنگام اجرای نرم افزار بانک اتچ شود
امنیت هم برای من خیلی مهمه میخوام این بانک که اتچ میشه فقط با یوزر و پس که قبلا براش تعریف شده کار بکنه، یعنی با یوزر sa و دیگر یوزر ها نشه اون رو مشاهده یا ویرایش کرد(این یکی خیلی مهمه)

آیا میشه این کار ها رو انجام داد
البته کلی سوال دیگه هم هست ولی اینا از همه مهم تره

espootin
شنبه 26 بهمن 1392, 21:34 عصر
با سلام

SQL Server کاملا امن هست ، ولی باید از security اون کاملا مطلع باشی. و اینه بهت بگم که SQL Server یکی از قوی ترین پایگاه های داده هست و هم اکنون شرکت های بسیار بزرگی دارن ازش استفاده میکنن.

این سناریو شما هم کاملا شدنی هست. توی سروری که SQL Server نصب می کنی،‌باید دسترسی برای سایر کاربران رو قطع کنی.

ali reza mansoori 2
جمعه 02 اسفند 1392, 22:12 عصر
بسیار تشکر از دوست عزیزمون
اگه میشه یکم بیشتر توضیح میدید دوستان

برنامه های من باید شبکه باشند آیا با همین Sql Express میشه این کار رو انجام داد

micro24
چهارشنبه 07 اسفند 1392, 14:04 عصر
با سلام

SQL را روی یک سرور نصب می کنید توی برنامتون Connection String که به پایگاه دادتون وصل می شود را تعریف می کنید که نام پابگاه داده و User Name و Pass که تعریف کرده اید برای دیتابیس را باید قراردهید و برنامه شما آماده برای دستورات T-SQL می باشد، روی سیستم ها هم SQL نصب باشد قادر است با دیتابیس سرئرتون ارتباط برقرار کند.