PDA

View Full Version : قرار دادن پسورد برروی بانک SQL SERVER 2008 R2

mortezasar
یک شنبه 13 بهمن 1392, 23:34 عصر
سلام دوستان من یه برنامه نوشتم حالا میخوام تحویل بدم به مشتری میخوام روی بانک پسورد بذارم تا کسی نتونه اطلاعات رو ببینه اما نمیدونم باید چیکار کنم چندتا آموزش تو سایت بود اما هرچی میزدم کار نمیکنه میشه یک راهنمایی کنید ممنون میشم
این لینکم دیدم اما نشد یا ارور میده یا اگرم پسورد میزارم کار نمیکنه و بدون پسورد وارد بانک میشه
http://barnamenevis.org/showthread.php?431770-Set-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-userName-%D9%88-Password-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-Database-%D9%88-Connection-String-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-Login-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D8%A2%D9%86

mortezasar
دوشنبه 14 بهمن 1392, 20:42 عصر
عجب سوالی کردم کسی بلد نیست :متفکر:

mortezasar
سه شنبه 15 بهمن 1392, 17:12 عصر
یعنی جدا راهی نداره و کسی بلد نیست باید به تیم توسعه دهنده اس کیو ال سرور زنگ بزنم ؟:متفکر:

espootin
شنبه 26 بهمن 1392, 21:09 عصر
سلام.

اسکیول سرور از دو نوع شیوه دستیابی استفاده میکند . که یکی همون دستیابی یا اعتبار سنجی ویندوز است و دیگری ترکیب اعتبار سنجی ویندوز و اسکیول سرور است.

برای اینکه بتوانید برای کاربر رمز عبور تعیین و اجرا کنید باید ابتدا Server Authentication را از نوع mixed یا همون هر دو انتخاب کنید. سپس باید برای کاربر رمز عبور تعریف کنید.

برای اینکار از مسیر زیر اقدام کنید:

server Properties -> security -> server authentication
.

madmajid
جمعه 16 اسفند 1392, 10:38 صبح
سلام.

اسکیول سرور از دو نوع شیوه دستیابی استفاده میکند . که یکی همون دستیابی یا اعتبار سنجی ویندوز است و دیگری ترکیب اعتبار سنجی ویندوز و اسکیول سرور است.

برای اینکه بتوانید برای کاربر رمز عبور تعیین و اجرا کنید باید ابتدا Server Authentication را از نوع mixed یا همون هر دو انتخاب کنید. سپس باید برای کاربر رمز عبور تعریف کنید.

برای اینکار از مسیر زیر اقدام کنید:

server Properties -> security -> server authentication
.
وقتی با روش windows authentication که پسورد هم نمیخواد بشه وارد مدیریت شد دیگه استفاده از server authentication فایده ای نداره !
باس یه روش دیگه پیدا کرد . منهم الان مشکلم همینه .