PDA

View Full Version : به جای خواهش بگردید :)

Mashatan
پنج شنبه 04 دی 1382, 21:40 عصر
http://protools.cjb.net/ این سایت رو حتما سر بزنید . crypters (protectors), unpackers, decrypters (unprotectors), compilers, decompilers, debuggers, patchers, docs

به جای خواهش از این و اون برای دادن اطلاعات یکم بگردید ، من الان همین سایتی که معرفی کردم 2 سال میشناسم و از اطلاعاتش دارم استفاده میکنم .
بهترین دوست شما در اینترنت Google هست :wink:

ارادتمند
مشاطان

B-Vedadian
شنبه 06 دی 1382, 09:49 صبح
با سلام،

اگر این پست به خاطر درخواست من فرستاده شده، ضمن عرض پوزش از همه باید بگم که در حد جستجوی Google اطلاعات دارم.

توی Google و سایتهای بزرگ کرک جستجو کردم، و همانطور که نوشتم انواع و اقسام کرک را دانلود کرده و امتحان کردم.

نه نسخه قدیمی Pe Explorer روی نت پیدا کردم نه کرک هایی که قرار بود نسخه موجود را کرک کنند درست کار می کردند. مثلا دو نمونه از سایز ایراد می گرفتند و یک نمونه بعد از پچ کردن باعث می شد که برنامه بالا بیاد ولی اصلا کار نکنه. لینک شما هم آدرس دانلود نسخه 30 روزه را دارد.

این را می دانم که شما نگرانید که وجهه سایت به عنوان یک سایت تبادل اطلاعات خدشه دار نشود ولی من چون تعداد زیادی درخواست از این دست دیده بودم فکر کردم که باعث خدشه دار شدن وجهه سایت نمی شوم و بعد از جستجوی فراوان این درخواست را مطرح کردم. و از اینکه باعث سوء تفاهم شدم عذر می خوام. :cry:

ارادتمند همه دلسوزان سایت.

Inprise
شنبه 06 دی 1382, 10:47 صبح
این را می دانم که شما نگرانید که وجهه سایت به عنوان یک سایت تبادل اطلاعات خدشه دار نشود ولی من چون تعداد زیادی درخواست از این دست دیده بودم فکر کردم که باعث خدشه دار شدن وجهه سایت نمی شوم و بعد از جستجوی فراوان این درخواست را مطرح کردم. و از اینکه باعث سوء تفاهم شدم عذر می خوام

دوست عزیز

یقینا" درخواستهائی مثل درخواست شما به هیچ وجه باعث خدشه دار شدن سایتهائی اینچنین نمیشه ! اگر نرم افزارها مورد نیازتون رو اینجا پیدا نکنید پس کجا باید پیدا کنید ؟ همونطوری که معرفی یا درخواست کامپوننت و توزیع اونها ( یا حتی توزیع Crack هاشون ) یکی از رفتارهای مرسوم و پذیرفته شده در این سایت به حساب میاد ( و ذیل چنین درخواستهائی کسی نمیگه برید سراغ گوگل ) ، درخواست نرم افزار یا حتی پرسیدن سوالات پایه ای و مقدماتی هم بلا مانعه . نباید فراموش کرد که اولا" از لحاظ اطلاعات همه در یک سطح نیستند ثانیا" قرار نیست توانائی افرادی خاص در پیدا کردن جواب سوالات یا نرم افزارهای مد نظرشون از (مثلا" ) گوگل مبنای کار همه باشه ! یادمه تقریبا" یک سال پیش دنبال یک نسخهء کامل از برنامه Virtual PC میگشتم (نسخه قبلی VMWare سولاریس هشت رو حمایت نمیکرد در حالیکه VP اینکار رو بخوبی انجام میداد ) ولی نتونستم پیداش کنم ! آخر سر از برادر کرامتی کمک خواستم و ایشون در عرض 10 دقیقه پیداش کرد . ( بماند که پنج دقیقه بعدش تونستم با اضافه کردن نام فایل به یکی از URL های وب سایتشون نسخهء کاملش رو مجانا" داونلود کنم :wink: ) اما همین مساله بهم نشون داد حتی من که هیچ وقت برای پیدا کردن نرم افزار از کسی کمک نگرفته م ، بالاخره یکبار به کمکی کسی که در این مورد از من روشن تر هست احتیاج پیدا کردم ، اصلا" یکی از رسالتهای وب سایتهائی مثل اینجا دقیقا" همین است . :arrow: ( البته یقینا" واضحه منظور من این نیست که اگر کسی اومد و پرسید "ویندوز چیه" بشینیم و براش ویندوز رو تعریف کنیم )

دوست عزیز نسخه 1.80 پ ای اکسپلورر رو برات آپلود کردم . نسخه آخرش رو هم تو کازا و ای میول دیدم اما دارندگانش آفلاین بودند لذا فعلا از همین نسخه استفاده کن تا نسخهء جدیدش رو بگیرم .

http://www.delphishop.com/upload/pe_explorer_180.zip

خوش باشی

Mashatan
شنبه 06 دی 1382, 13:49 عصر
با سلام،
اگر این پست به خاطر درخواست من فرستاده شده، ضمن عرض پوزش از همه باید بگم که در حد جستجوی Google اطلاعات دارم.
توی Google و سایتهای بزرگ کرک جستجو کردم، و همانطور که نوشتم انواع و اقسام کرک را دانلود کرده و امتحان کردم.
نه نسخه قدیمی Pe Explorer روی نت پیدا کردم نه کرک هایی که قرار بود نسخه موجود را کرک کنند درست کار می کردند. مثلا دو نمونه از سایز ایراد می گرفتند و یک نمونه بعد از پچ کردن باعث می شد که برنامه بالا بیاد ولی اصلا کار نکنه. لینک شما هم آدرس دانلود نسخه 30 روزه را دارد.
این را می دانم که شما نگرانید که وجهه سایت به عنوان یک سایت تبادل اطلاعات خدشه دار نشود ولی من چون تعداد زیادی درخواست از این دست دیده بودم فکر کردم که باعث خدشه دار شدن وجهه سایت نمی شوم و بعد از جستجوی فراوان این درخواست را مطرح کردم. و از اینکه باعث سوء تفاهم شدم عذر می خوام. :cry:
ارادتمند همه دلسوزان سایت.

اصلا و ابدا منظورم پست شما نبود و در این شرایط ایران اینگونه درخواستها منطقی هست و صحبت از Copyright یکم ... بگذریم ولی باور کنید اصلا منظورم از این تاپیک برای این نبود تا دیگران هر کرکی که خواستن پیدا کنند چون این سایت چنین کاری رو انجام نمیده اگر دقت کرده باشید ، این سایت ، سایت کاملا تکنیکال هست و در زمینه AntiCarck هم فعالیت میکنه (برای همین تا حالا سر و ته نشده http://protools.anticrack.de ) و در مورد اسمبلی و کرک آموزش های خوبی داره و منظورم این بود دوستانی که میخوان آنتی کرک و روشهای سطح پایین کد نویسی رو شروع کنند این سایت هم ببینند.
باور کنید من از این چیزا نگران نیستم ، ولی از این نگرانم بعضی ها صرفا با استفاده از کم دانشی ما هر مخرفی رو به ما تحویل بدن و بعد ادعای خدایی کنند و ما چنان بتانی از شون درست کنیم که بعد نتونیم خرابش کنیم :wink:

در هر صورت اگر سهوا به شما توهین شد ، معذرت میخوام ،
ولی با همین تاپیک به جوابت رسیدی ، یکی طلب من :wink:

ارادتمند
مشاطان

B-Vedadian
یک شنبه 07 دی 1382, 08:31 صبح
با سلام،

از سوء تفاهم پیش آمده معذرت می خواهم و باور کنید صادقانه از زحمات شما و دیگر دوستان تشکر می کنم.

:oops:

Best Programmer
یک شنبه 07 دی 1382, 13:42 عصر
اصلا و ابدا منظورم پست شما نبود و در این شرایط ایران اینگونه درخواستها منطقی هست و صحبت از Copyright یکم ... بگذریم ولی باور کنید اصلا منظورم از این تاپیک برای این نبود تا دیگران هر کرکی که خواستن پیدا کنند چون این سایت چنین کاری رو انجام نمیده اگر دقت کرده باشید ، این سایت ، سایت کاملا تکنیکال هست و در زمینه AntiCarck هم فعالیت میکنه (برای همین تا حالا سر و ته نشده http://protools.anticrack.de ) و در مورد اسمبلی و کرک آموزش های خوبی داره و منظورم این بود دوستانی که میخوان آنتی کرک و روشهای سطح پایین کد نویسی رو شروع کنند این سایت هم ببینند.
باور کنید من از این چیزا نگران نیستم ، ولی از این نگرانم بعضی ها صرفا با استفاده از کم دانشی ما هر مخرفی رو به ما تحویل بدن و بعد ادعای خدایی کنند و ما چنان بتانی از شون درست کنیم که بعد نتونیم خرابش کنیم

در هر صورت اگر سهوا به شما توهین شد ، معذرت میخوام ،
ولی با همین تاپیک به جوابت رسیدی ، یکی طلب من

ارادتمند
B est Programer.
منم موافق هستم : چرا که تو ایران بوووووووقققق ها کرکر هستند و حتی درست حسابی نمیدانند اسمبلی تحت win اصلا چی جور کار میکنه و فقط با 2 جستجو کار میکنند

Mashatan
یک شنبه 07 دی 1382, 14:55 عصر
منم موافق هستم : چرا که تو ایران بوووووووقققق ها کرکر هستند و حتی درست حسابی نمیدانند اسمبلی تحت win اصلا چی جور کار میکنه و فقط با 2 جستجو کار میکنند

منم موافقم :)
چون ما ایرانی ها همیشه قبل از اینکه به چیزی اشراف پیدا کنیم ، ادعاش رو میکنیم ، و پیشنهاد میکنم در انجمن تست یکم نامه بدی تا نقل قول کردن به نامه رو یاد بگیری :wink: چون این کار از اسمبلی خیلی ساده تره تا بعد ببینیم چی پیش میاد :P

ارادتمند
مشاطان