PDA

View Full Version : سوال: ایجاد جستجوی پیشرفته

ریحانه محبوب
پنج شنبه 24 بهمن 1392, 09:19 صبح
سلام دوستان
من یه سایت دارم که چهار تا درگاه بانک ملت داره هر کدوم پنل جدا هم دارن . و اینکه یه پنل مدیریت اصلی دارم که اطلاعات پرداخت مشتری ها از هر چهار تا درگاه توی این پنل نشون داده میشه با استفاده از iframe.حالا من می خوام توی هر کدوم از این iframe ها یه جستجوی پیشرفته قرار بدم که بر اساس نام و نام خانوادگی و نام نمایندگی سرچ کنه .باید چی کار کنم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

mojgan.dashti71
پنج شنبه 24 بهمن 1392, 09:53 صبح
تا حالا با درگاه ها کار نکردم ولی چیزی که به نظرم میاد اینه اون اطلاعات پرداختی رو که میگی توی دیتابیس خودت هستش یا هر کدوم رو از بانک مربوطه لود میکنی (چون گفتی از iframe استفاده میکنی )

اگه توی دیتابیس خودت باشه که فکر نکنم مشکلی باشه ره راحتی میتونی هر چهارتا (هر چندتا ) بانک که از درگاهشون استفاده میکنی و اطلاعات پرداختی کاربران رو توی دیتابیس خودت داری و بهترین مدلهای جستجو رو میتونی پیاده سازی کنی

ولی اگه اطلاعات پرداختی رو از خود بانکهای مربوطه لود میکنی اون رو نمیدونم چیکار میشه کرد

ریحانه محبوب
پنج شنبه 24 بهمن 1392, 10:25 صبح
خب الان اون دو تا فیلدی که می خوام سرچ بشه بر اساس نام ونام خانوادگی و نام نمایندگی که این دو تا فیلد توسط مشتری پر میشه یعنی اینکه از بانک ارسال نمیشه.حالا برای این دوتا فیلد چه کدی استفاده کنم؟
کد php سرچ رو می خوام

mojgan.dashti71
پنج شنبه 24 بهمن 1392, 11:06 صبح
دوست عزیز کد php ای برای سرچ ؟ همچین چیزی تا حالا ندیده

ببینید شما اگه برنامه نویسی بلد باشید باید خودتون این کد رو بنویسید یا بدید به یکی که برنامه نویسی بلد اون واستون طراحیش کنه