PDA

View Full Version : سوال: این آگهی های عمدتاً غیر اخلاقی بالای سایت چه می کنه؟

BORHAN TEC
سه شنبه 29 بهمن 1392, 21:26 عصر
سلام
مدتی هست که در بالای سایت آگهی های عمدتاً غیر اخلاقی خارجی نمایش داده میشه. نمیدونم چه طور این اتفاق افتاده ولی امیدوارم که مدیران محترم سایت هر چه زودتر این مشکل رو حل کنند. در زیر هم تصویری از بالای سایت رو برای نمونه قرار داده ام.

habibb
سه شنبه 29 بهمن 1392, 21:33 عصر
سلام
مرورگرتون ی مشکلی داره مال هیچ کسی اینجوری نیست
کوکی ها رو پاک کن ببین درست نمیشه ممکنه از VPN استفاده می کنی اونم غیر فعال کن

BORHAN TEC
سه شنبه 29 بهمن 1392, 21:37 عصر
حتی اگه از روشهای معمول هم برای دسترسی به اینترنت استفاده کنم این مشکل وجود داره و با پاک کردن کوکی هم همین آشه و همین کاسه! ولی این را هم بگویم که فلش پلایری که روی سیستمم هست آپدیت نیست. در هر صورت دقیقاً نمیدونم که مشکل از کجاست و این آگهی ها چطوری اومده.

starting
سه شنبه 29 بهمن 1392, 22:26 عصر
چرا خط خطیش کردی

Jarvis
سه شنبه 29 بهمن 1392, 23:23 عصر
من معمولا زمانی که از فــــــــ ـــیـــ ـلــ ــتر شکن استفاده میکنم این مورد پیش میاد که با افزونه های مخصوص Block کردن تبلیغات اونها رو مخفی میکنم.
زمانی که استفاده نمیکنم مشکلی نداره ...

BORHAN TEC
سه شنبه 29 بهمن 1392, 23:29 عصر
چرا خط خطیش کردی
شرمنده، شما به بزرگی خودت ببخش :عصبانی::عصبانی::عصبانی:

من معمولا زمانی که از فــــــــ ـــیـــ ـلــ ــتر شکن استفاده میکنم این مورد پیش میاد که با افزونه های مخصوص Block کردن تبلیغات اونها رو مخفی میکنم.
اسم پلاگینی که استفاده میکنی چیه؟

habibb
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 07:58 صبح
سلام
ی مشکلی برای من پیش اومده. هر بار که صفحه لود میشه چند ثانیه اول تبلیغات اصلی خود سایت نمایش داده می شه اما بعد از اون تبلیغات به صورتی که تو عکس دیده میشه تغییر پیدا میکنه؟؟؟ این مشکل به این صورت فقط تو این سایت دارم. مشکل کار کجاست؟؟؟

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/2ade6f69632d3a001.jpg

شما ببین چه Toolbar یا Pluginیی روی مرورگرت نصب شده ، دقیقا بخاطر افزونه ها و تولبارها این اتفاق میافته

مثل اینکه یکیشون به نام WebSite Recommendation بصورت غیر مستقیم نصب شده بود من خبر نداشتم
بازم ممنون
قبلا پرسیده شده بود شاید کمک کنه اگر کرد اسم اون پلاگین رو هم ذکر کنید متشکرم

habibb
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 08:25 صبح
chrome://restart/

Jarvis
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 17:29 عصر
اسم پلاگینی که استفاده میکنی چیه؟
برای کروم رو نمیدونم ولی برای فایرفاکس من خودم از Ads no more 2.1 و PageTweak 1.0.5 استفاده میکنم ...
برای Ads no more وقتی نصب میکنی باید از همون قسمت Add-ons بری توی تنظیمات همین افزونه ، آدرس اون سایتی که میخوای تبلیغاتش نابود بشه رو بهش بدی .. و بعد می بینی کلا تبلیغات رو برمیداره به جاش فضای سفید میزاره .. توی توضیحاتش هم همینو نوشته.
در کل توی قسمت Get Add-ons که جستجو کنی "ads block" خودش برات همشونو پیدا میکنه ... میتونی توضیحاتشون رو بخونی و نصب کنی

یوسف زالی
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 17:34 عصر
من این مشکل رو ندارم. به نظر می رسه اشکال از سمت سیستم خودت باشه. ببین ورمی ، اسکریپتی چیزی نگرفتی؟

habibb
پنج شنبه 08 اسفند 1392, 16:36 عصر
امروز یک افزونه برای مرورگر کروم برای دانلود فیلم های یوتیوب گرفتم به نام greatsavEr .
حالا وقتی وارد سایت شدم دیدم که تبلیغات سایت تغییر کرده. و تقریبا مثل تبلیغات عکسی که شما ضمیمه کردید شده .
برای اینکه اون افزونه رو حذف کنم از منوی اصلی مرورگر Tools و بعد Extensions را انتخاب کردم.
و بعد تیک Enable اون افزونه رو برداشتم و بعد از اینکه صفحه ی سایت رو دوباره رفرش کردم دیگر خبری از اون تبلیغات نبود.:چشمک: