PDA

View Full Version : خبر: مشکل در سایت

desatir7316
دوشنبه 05 اسفند 1392, 20:39 عصر
دوستان ظاهرا سایت دیشب آپدیت شد، جای تشکر هست به خاطر تغییرات ولی ظاهرا یه سری مشکل پیش اومده
مثلا من توی advanced search نمی تونم برم( توی دور باطل می مونه، یه سری هم ارور میاد)
یا پروفایل یه نفر رو می زنم نمی تونم لیست تاپیک ها و reply هاشو ببینم( پیغاام می ده)
از سرچ معمولی هم نمی تونم استفاده کنم( پیعام میده اینم)

سوداگر
دوشنبه 05 اسفند 1392, 22:20 عصر
من 644 سالمه :لبخند:

desatir7316
سه شنبه 06 اسفند 1392, 12:49 عصر
من 644 سالمه :لبخند:
++++:قهقهه:

habibb
سه شنبه 06 اسفند 1392, 13:17 عصر
دوستان ظاهرا سایت دیشب آپدیت شد، جای تشکر هست به خاطر تغییرات ولی ظاهرا یه سری مشکل پیش اومده
مثلا من توی advanced search نمی تونم برم( توی دور باطل می مونه، یه سری هم ارور میاد)
یا پروفایل یه نفر رو می زنم نمی تونم لیست تاپیک ها و reply هاشو ببینم( پیغاام می ده)
از سرچ معمولی هم نمی تونم استفاده کنم( پیعام میده اینم)
مهمترین چیز توی این سایت همین جستجو بود البته می تونید از گوگل هم فعلا استفاده کنید کافی کلمه اسم سایت رو با کلمه جستجو تون توی گوگل بزنید فعلا . تا اینم درست بشه.

connection to localhost:9312 failed (errno=111, msg=Connection refused)

مهدی کرامتی
سه شنبه 06 اسفند 1392, 13:39 عصر
همه این مشکلات تا چند روز آینده برطرف میشه. هر مشکلی دیدید در این تاپیک بنویسید تا یکی یکی برطرف کنیم. با تشکر.

یوسف زالی
سه شنبه 06 اسفند 1392, 14:30 عصر
با سلام. جداکننده رنگی تاپیک های اعلان از معمولی هم به کاربران سرعت تشخیص می داد که الان گنگ شده. لطفا نوارش رو رنگی کنید.
پیشنهاد می دم در تازه چه خبر هم تالار ها رو تفکیک کنید.
هنگام اصلاح، پست های بالایی کلا ناپدید می شوند.
تاریخ عضویت در آواتار ها هم گویا فقط دو کاراکتر نوشتاری داره.

اما متن ها زیبا تر شدند و نزدیک تر هم شدند که به نظرم خوبه.
با تشکر.

qartalonline
سه شنبه 06 اسفند 1392, 14:37 عصر
همه این مشکلات تا چند روز آینده برطرف میشه. هر مشکلی دیدید در این تاپیک بنویسید تا یکی یکی برطرف کنیم. با تشکر.

لطفا اندازه line-height رو هم افزایش بدین خوندن پستهای طولانی مشکل میشه.
1.5 فک کنم خوب باشه.

f_talebi
سه شنبه 06 اسفند 1392, 15:52 عصر
من فکر کردم سنم که ششصد و خورده ای بود!خراب شده رفتم درستش کردم ولی حالا سنم رو نشون نمیده. ولی این زیاد مهم نیست. مهم خطا دادن جستجوی سایته که امیدوارم ب زودی حل شه

engmmrj
سه شنبه 06 اسفند 1392, 20:09 عصر
ادیتور قبلی هم بهنر بود !

ahmad156
سه شنبه 06 اسفند 1392, 20:38 عصر
هر چی تغییر کرده بدتر شده تا بهتر.

habibb
سه شنبه 06 اسفند 1392, 20:55 عصر
نمیشه ضمیمه کرد
=============================================

ادیتور قبلی هم بهنر بود !
این ویرایشگر فوق العادن
فقط قسمت پاسخ فوری خیلی از تگ هایی مثل سی شارپ نیست

هر چی تغییر کرده بدتر شده تا بهتر.
بر عکس من با تغییرات موافقم .

مثلا یکی از تغییرات خوب سایت اینه که من می تونم توی پروفایلم پست ها و تاپیک های دوستانم رو هنگام ایجاد ببینم و به یاریشان بشتابم:متعجب: در این قسمت
My Activity (http://barnamenevis.org/member.php?106453-Prober&tab=activitystream#activitystream)
در قسمت Quick Links که بالای سایت هست قبلا همش فارسی بود

با سلام. جداکننده رنگی تاپیک های اعلان از معمولی هم به کاربران سرعت تشخیص می داد که الان گنگ شده. لطفا نوارش رو رنگی کنید.
تاریخ عضویت در آواتار ها هم گویا فقط دو کاراکتر نوشتاری داره.

جدا کننده خیلی مهم مثلا اگر صفحه ی اصلی سایت رو ببینید متوجه میشید که هر بخش داخل یک جعبه کشویی قرار داره یعنی می گم تاپیک های اعلان و معمولی داخل یک همچین جعبه ی بازشویی
باشن که بشه مثلا تاپیک های اعلان رو جمع کرد برای دفعه بعد که میایم بسته باشه

desatir7316
سه شنبه 06 اسفند 1392, 21:05 عصر
منم با تغیرات موافقم کاملا، فقط خطا ها رفع بشن عالی میشه

qartalonline
سه شنبه 06 اسفند 1392, 21:12 عصر
یه اشکال دیگه اینه که کدها بصورت متن ساده نمایش داده میشن.

مهدی کرامتی
سه شنبه 06 اسفند 1392, 21:12 عصر
همه چیزهایی که قبلا بود دوباره فعال میشه. کلی قابلیت جدید از جمله قابلیت مرور سایت توسط یک برنامه بنام Forum Runner به سایت اضافه خواهد شد. یک استایل موبایل هم اضافه شده برای کسانی که با گوشی یا تبلت میان تو سایت. این ادیتور جدید یک قابلیت جالب داره. وقتی تایپ می کنید تو فاصله های زمانی قبل از ارسال نوشته ها رو Save میکنه. حتی اگر صفحه رو ببندید و یا کامپیوترتون ریست بشه هر وقت به همون صفحه برگردید نوشته های Save شده رو بهتون دوباره میده. خیلی قابلیت های دیگه هم هست که پس از رفع مشکلات کنونی معرفی خواهد شد.

desatir7316
سه شنبه 06 اسفند 1392, 21:52 عصر
تاریخ تولد کنار پروفایل ها هم فقط دو حرف اول نشون داده میشه
مثل اسفند 1384 رو نشون میشه اسـ1384

نیلوفر66
سه شنبه 06 اسفند 1392, 22:47 عصر
بعضی از تغییرات خوب بود ولی با گوشی موبایل نمیشه پیام تایپ کرد.چندبار امتحان کردم ...(اجازه تایپ نمیده) با گوشی سیستم عامل ویندوز

engmmrj
سه شنبه 06 اسفند 1392, 22:50 عصر
کد هایی که در صفحه درج میشه بصورت رنگی نمایش داده نمی شود !

مهدی کرامتی
سه شنبه 06 اسفند 1392, 23:08 عصر
بعضی از تغییرات خوب بود ولی با گوشی موبایل نمیشه پیام تایپ کرد.چندبار امتحان کردم ...(اجازه تایپ نمیده) با گوشی سیستم عامل ویندوز
بررسی خواهد شد.

habibb
سه شنبه 06 اسفند 1392, 23:32 عصر
سلام
بعد از این که پست شما رو دیدم کنجکاو شدم که لپ تاپم رو به وای فای تبدیل کنم بعد با گوشی اندرویدم وارد سایت شدم و می بینی که دارم تایپ می کنم چه کیفی میده که با گوشی بیای پست بدی حالا شاید مشکل شما از نوع سیستم عاملتون باشه متاسفانه اون مدل گوشی مثل شما ندارم که اونم تست کنم.خداحافظتون باشه از طرف Prober

ویرایش: الان دارم با PC رومیزیم این مطلب رو ویرایش می کنم . متاسفانه توی موبایلم خیلی از دکمه های ویرایشگر متن ظاهر نشد فقط فونت بود و سایز.البته روی جاهایی که می دونستم دکمه ها وجود دارن رو که کلیک می کردم مرورگر عکس العمل نشون می داد ولی من نمی تونستم چیزی ببینم به نظرتون مشکل از مرورگره.
البته تبلیغات بالای سایت دیده می شد فکر نکنم از فلش باشه؟!

barnamenevisjavan
چهارشنبه 07 اسفند 1392, 08:45 صبح
قابلیت آخرین ارسالات هم اضافه بشه خوب میشه

refugee
چهارشنبه 07 اسفند 1392, 09:44 صبح
سلام جناب کرامتی ؛

یه سری مشکلات رو تو تایپیک قبل گفتم .

اینجا رو هم بخونید :

http://barnamenevis.org/showthread.php?356985-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%AA%D 8%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D 8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D9%85%D8%B3%D8%AA%D9%82%DB%8C%D9%85-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA&p=1980231&viewfull=1#post1980231

ارسال بعدیش هم یه پیشنهاد دادم . بخوانید خوبه . تشکر

مهدی کرامتی
چهارشنبه 07 اسفند 1392, 10:34 صبح
مشکل جستجو و صفحه جستجوی پیشرفته برطرف شد.

ویرایش: تاپیک های عادی و اعلان ها از هم جدا شد.

habibb
چهارشنبه 07 اسفند 1392, 11:28 صبح
از قسمت ابزارهای تاپیک قسمت تحت نظر گرفتن این تاپیک خطای زیر رو میدهد.ونمی تونم تاپیک موردنظر رو تحت نظر بگیرم.
Sorry! This forum is not accepting new posts.

البته تاپیک ماله سال 88 بود و قدیمی بود ولی الان متوجه شدم که این مشکل برای تاپیک های جدید وجود نداره

ayat_tanavar
چهارشنبه 07 اسفند 1392, 11:32 صبح
آره واقعا ، باید موم بیاری با خمیر قاطی کنی اون قسمتو خوب چسب بزنیم تا شاید خوب کار کنه ...

مهدی کرامتی
چهارشنبه 07 اسفند 1392, 11:34 صبح
از قسمت ابزارهای تاپیک قسمت تحت نظر گرفتن این تاپیک خطای زیر رو میدهد.ونمی تونم تاپیک موردنظر رو تحت نظر بگیرم.
Sorry! This forum is not accepting new posts.
در کدوم بخش یا تاپیک چنین چیزی دیدید؟

habibb
چهارشنبه 07 اسفند 1392, 11:38 صبح
در کدوم بخش یا تاپیک چنین چیزی دیدید؟

http://barnamenevis.org/showthread.php?163319-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF-schema

refugee
چهارشنبه 07 اسفند 1392, 14:42 عصر

اما من با گوشی (سیستم اندروید 4.2.2 ) امدم مشکلی نداشت .

احتمالا مال سیستم عامل شما باشه . ( پیشنهاد میکنم گوشی تو عوض کنی :لبخند: )

jalil_gh
چهارشنبه 07 اسفند 1392, 17:16 عصر
اگه قابلیت وارد کردن کد رو بیارید همون قسمت پاسخ فوری تو صفحه اول فکر کنم بهتر باشه. اینجا تالار برنامه نویسیه و کاربرا با کد سر و کار دارن.
مورد دیگه اینه که من الان کدهای html رو که کپی کردم داخل تگ‌های [html] ، همه می‌افته تو یه خط و line breakها رعایت نمیشه (البته من از لینوکس استفاده می‌کنم شاید به خاطر اون باشه)

habibb
چهارشنبه 07 اسفند 1392, 18:43 عصر
وقتی که وارد پروفایل افراد میشم در قسمت یافتن کلیه ی تاپیک های ایجاد شده فقط صفحه ی اولش کار می کنه.

ولی صفحات بعدی این خطا رو می دهد. هیچ مورد جدیدی یافت نشد.

ِConsole.WriteLine("Test tag C#");

habibb
چهارشنبه 07 اسفند 1392, 20:16 عصر
این مشکل هم همیشه بوده حتی توی نسخه ی قبلی
من می خوام توی قسمت مقالات پروفایلم مقاله بنویسم ولی این خطا رو بهم میده.

There is no available content written by Prober

مهدی کرامتی
پنج شنبه 08 اسفند 1392, 09:48 صبح
مشکل لود نشدن برخی تصاویر سایت برطرف شد. هر صفحه ای که دیر باز شد را یک بار با Ctrl-F5 رفرش کنید تا تصاویر استفاده شده در CSS ها از آدرس جدید لود شود.

نیلوفر66
پنج شنبه 08 اسفند 1392, 14:46 عصر
اما من با گوشی (سیستم اندروید 4.2.2 ) امدم مشکلی نداشت .

احتمالا مال سیستم عامل شما باشه . ( پیشنهاد میکنم گوشی تو عوض کنی :لبخند: )

گوشیم رو عوض نمیکنم سایت باید درست بشه
مدیر محترم سایت رسیدگی میکنن و نیازی به پیشنهاد شما نیست.
بامرورگر آی ای نمیشه تایپ کرد ولی صفحه سایت به صورت کامل همانند اتصال با کامپیوتر دیده میشود،با استفاده از مرورگر یوسی بروزر میسه تایپ کرد اما ظاهر سایت خیلی بهم ریخته ست و گزینه ها کامل نیست

نیلوفر66
پنج شنبه 08 اسفند 1392, 15:32 عصر
مشکل جستجو و صفحه جستجوی پیشرفته برطرف شد.

ویرایش: تاپیک های عادی و اعلان ها از هم جدا شد.
مشکل جستجو هنوز حل نشده....قبلن میشد تالار رو انتخاب کنی مثلا PHP ولی الان انتخاب نداری و از تمام تالارها جستجو میکنه!!!!!

habibb
پنج شنبه 08 اسفند 1392, 18:45 عصر
به نظر میات که سیاست سایت تصمیم گرفته دیگه امکان آپلود عکس داخل سایت رو به کاربرانش نده. و این خیلی بده.
و کاربران از این به بعد باید از سایت های آپلود رایگان استفاده کنند. تا هزینه ها کمتر بشه.
این کار یکی از معایبش اینه که بعد از مدتی با تاپیک هایی مواجه میشیم که محتوای ناقص و خراب دارند. همین الان هم خیلی هستند. آموزش ها و سوالاتی که محتواشون به عکس وابستن.

http://www.codeproject.com/App_Themes/CodeProject/Img/info_facility.jpg

SyntaxHighlighter
در ضمن تگ گرافیکی نمایش کدها هنوز درست نشده.
باید نحوه نمایش کد با متن فرق کنه.چون هم زیباتره و اصولی تر .

الان خواندن کدهای داخل متن عذاب آوره.

سوداگر
جمعه 09 اسفند 1392, 00:03 صبح
به نظر میات که سیاست سایت تصمیم گرفته دیگه امکان آپلود عکس داخل سایت رو به کاربرانش نده.
:گیج: از کجا به این نتیجه رسیدید؟!
فکر نکنم یه سایت بزرگ مثل اینجا مشکل آپلود عکس داشته باشه!

habibb
جمعه 09 اسفند 1392, 05:02 صبح
:گیج: از کجا به این نتیجه رسیدید؟!
فکر نکنم یه سایت بزرگ مثل اینجا مشکل آپلود عکس داشته باشه!
من بیشتر منظورم این بود که مقدار آپلود ضمیمه ها بیشتر از چند KB بشه.
حداقل بشه 5 الی 10 مگ.یعنی در حد مگ باشه.
یادم ی بار لازم شد فیلم از پروژه ام بگیرم ولی مجبور شدم ی فیلم 5 مگ رو به چند کیلو بایت برسونم یعنی 7-8 تا فریمش کردم اونم با چه کیفیت تاری

habibb
شنبه 10 اسفند 1392, 07:27 صبح
با این که الان 2 پیام ارسال کردم ولی در قسمت ردگیری پیام ها هیچ پیامی وجود ندارد.
و این خطا رو می دهد .
پیگیری پیام ها
هیچ پیامی وجود ندارد

مهدی کرامتی
شنبه 10 اسفند 1392, 10:01 صبح
در استایل موبایل این طوری است یا استایل اصلی؟

نیلوفر66
شنبه 10 اسفند 1392, 10:59 صبح
در استایل موبایل این طوری است یا استایل اصلی؟

با حالت استایل سایت باز میشه و در انتهای سایت باید full site را انتخاب کنیم تا صفحه به طور کامل لود بشه و در دو حالت بهنگام تایپ کیبورد موبایل رو باز میکنه و سریع میبنده در مرورگر IE و در UC Browserگاهی اجازه تایپ میده و گاهی نه،در صورتیکه قبل از تغییرات سایت در هر دو مرورگر درست عمل میکرد.(گوشی من ویندوز فون 8 و HTC هست)

habibb
شنبه 10 اسفند 1392, 19:35 عصر
این کی درست میشه؟
SyntaxHighlighter

مهدی کرامتی
شنبه 10 اسفند 1392, 20:40 عصر
لطفا فقط مشکلات رو گزارش بدید، نه با چنین فونتی سعی در جلب توجه کنید. هر کدوم از مشکلات به نوبت خودش درست میشه.

یوسف زالی
شنبه 10 اسفند 1392, 20:53 عصر
نوشته های جدبد
تازه چه خبر
مطالب امروز
اینها با هم چه فرقی دارند؟

مهدی کرامتی
شنبه 10 اسفند 1392, 21:57 عصر
نوشته های جدید تمام مطالبی که بعد از آخرین بازدید شما اضافه شده را نشان می دهد.
مطالب امروز فقط نوشته های 24 ساعت اخیر را نشان می دهد.
تازه چه خبر فعالیت های در حال انجام را نمایش می دهد و به صورت خودکار (Ajax) به روز رسانی می شود.

rahnema1
یک شنبه 11 اسفند 1392, 07:00 صبح
جاوا اسکریپت که فعال نباشه نمیتونه newline بزنه و به خط پایین بره

rahnema1
یک شنبه 18 اسفند 1392, 22:03 عصر
در حالت استایل موبایل من نمیتونم بفهمم که آیا On هستم یا off
همچنین در حالت استایل موبایل اگه جاوا اسکریپت فعال نباشه اگه یه تاپیک شامل چند صفحه باشه ( مثل همین تاپیک) دکمه رفت به صفحه بعدی وجود نداره

rahnema1
دوشنبه 19 اسفند 1392, 19:39 عصر
لطفا در استایل موبایل دکمه ویرایش پست را بذارید

rahnema1
دوشنبه 26 اسفند 1392, 06:35 صبح
یک درخواست: خواهش می کنم دکمه تشکر را در استایل موبایل فعال نمایید

rahnema1
سه شنبه 27 اسفند 1392, 22:33 عصر
ضمیمه ها از قبیل عکس و فایل را نه تنها در استایل موبایل نمیشه آپلود کرد بلکه قابل دانلود هم نیست
همچنین در استایل معمولی وقتی جاوا اسکریپت فعال نباشه نمیشه ضمیمه ها را آپلود کرد
شما gmail یا ymail را ببینید با حداقل کانفیگ هر سیستمی کار می کنند. امکان آپلود و attach دارند

desatir7316
یک شنبه 10 فروردین 1393, 14:17 عصر
وقتی می خوام عکس آپلود کنم دکمه انتخاب کار نمی کنه، وقتی هم می زنم رو basic uploader بعد از اینکه عکس رو انتخاب می کنم دیگه دکمه تایید و ... نداره که ok کنم و کادرش بسته شه، واسه دفعه های بعدی هم دیگه روی basic uploader می مونه

قبلا مشکلی باهاش نداشتیم، ممنون می شم رسیدگی بشه

نیلوفر66
سه شنبه 12 فروردین 1393, 19:57 عصر
مدیران سایت لطفا ادیتور متن رو اصلاح کنید با آی ای ویندوز فون نمیشه تایپ کرد با UC هم همینطور