PDA

View Full Version : صفحه بندی از یک محصول در سایت

Root 007
چهارشنبه 07 اسفند 1392, 18:14 عصر
سلام به همگی

بنده سایت درست کردم مانند فروشگاه که کل محصولات من دارای صفحه بندی هستش اما به فرض مثلا من میخوام وفتی روی محصول موبایل کلیک کردم تمام محصولات موبایل من دارای صفحه بندی باشه چدا از کل محصولات ! آیا باید یه SELECT جدا گانه بنویسم یا داخل لینک های صفحاتم ID مورد نظر محصولات رو قرار بدم؟؟

اینم از کد صفحه بندی کل محصولاتم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

<?php $pg=mysql_query("SELECT * FROM `product`"); $pgnum=mysql_num_rows($pg); $pgnum=ceil($pgnum / 6 ); if(isset($_GET['paging'])){ $pgnum2=$_GET['paging']; $pgnum2 -=1;
}else{
$pgnum2=0; } $finalp=$pgnum2 * 6 ;
$pgg=mysql_query("SELECT * FROM `product` order BY `id` DESC LIMIT $finalp,6 ");
$temp = $pgnum2 + 1; for ( $i = 1 ; $i <= $pgnum;$i++ ) { if ( $temp == $i ) { echo "|-[<a href='main.php?paging=$i'> $i </a> ]-| "; } else { echo "|-<a href='main.php?paging=$i'> $i </a> -| "; } }

***BiDaK***
چهارشنبه 07 اسفند 1392, 19:58 عصر
یک شرط بذارید.مثلا:

SELECT * FROM `product` WHERE `cat_id`={$_GET['category_id']} order BY `id` DESC LIMIT $finalp,6

میتونید به لینک محصولاتتون پارامتر بدید.

Root 007
جمعه 09 اسفند 1392, 13:27 عصر
یک شرط بذارید.مثلا:

SELECT * FROM `product` WHERE `cat_id`={$_GET['category_id']} order BY `id` DESC LIMIT $finalp,6میتونید به لینک محصولاتتون پارامتر بدید.مرسی دوست عزیز منظور از پارامتر یعنی با استفاده از علامت های & داخل لینک استفاده کنم میشه یه مقدار توضیح بدید راجب پارامتر ها در لینک

***BiDaK***
جمعه 09 اسفند 1392, 16:32 عصر
شما احتمالا یک دسته بندی تو سایتتون دارید که لینک دسته هاتون در اونجا قرار میگیره.صفحه ای که برای دسته بندیتون قرار میدید مثلا category هست ولی توو نوع نمایش فرق دارن.میتونین به آخر آدرس یک پارامتر اضافه کنید.مثلا:
<a href="cayegory.php?id=$row['cat_id']">$row['cat_name]<a>
زمانی که روی مثلا لینک موبایل کلیک شد در صفحه ی category مقدار پارامتر id رو میگیرید و در کوئری میذارید.
در مورد & اگر بیشتر از یک پارامتر داشتید.بمثلا برای paging