PDA

View Full Version : ایا تمام دیتابیسهای nosql تحت محیط کامند هستند؟

oliya24
دوشنبه 12 اسفند 1392, 12:46 عصر
سلام و خسته نباشید دوستان ابا برای دیتابیسهایی مثل مانگو هیچ محیط ویزاردی نیست ایا تمامی این دیتابیسها از محیط cmd استفاده میکنند منظورم اینه که ایا محیط گرافیکی ندارند؟
سوال دوم :که خیلی برام مهمه و جوابش رو نمیدونم ایا دیتابیس اوراکل از nosql پشتیبانی میکنه؟؟؟ ایا قدرت این کار رو داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی گیج شدم در مورد این دیتابیسها من کلا اس کیو ال کارم اما جدیدا میحوام برم سمت دیتابیسهای nosql کسی میتونه در این زمینه من رو راهنمایی کنه؟؟؟؟؟

مبین رنجبر
دوشنبه 12 اسفند 1392, 19:06 عصر
سلام و خسته نباشید دوستان ابا برای دیتابیسهایی مثل مانگو هیچ محیط ویزاردی نیست ایا تمامی این دیتابیسها از محیط cmd استفاده میکنند منظورم اینه که ایا محیط گرافیکی ندارند؟
سوال دوم :که خیلی برام مهمه و جوابش رو نمیدونم ایا دیتابیس اوراکل از nosql پشتیبانی میکنه؟؟؟ ایا قدرت این کار رو داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی گیج شدم در مورد این دیتابیسها من کلا اس کیو ال کارم اما جدیدا میحوام برم سمت دیتابیسهای nosql کسی میتونه در این زمینه من رو راهنمایی کنه؟؟؟؟؟

در مورد سوال اول تون باید عرض کردم اگر منظورتون مانگو دی بی هست محیط های گرافیکی مختلفی وجود داره که از اونها میتونید استفاده کنید.مثل MongoVUI و یا MongoVision که بعضی از آنها رایگان و بعضی دیگر پولی هستند.برای دیدن لیست کامل ابزارهای گرافیکی مانگو دی بی به این (http://docs.mongodb.org/ecosystem/tools/administration-interfaces/) لینک مراجعه نمایید.

در مورد اوراکل بله محصولی به همین نام داره به نام NoSQL DB که عنوان یک دیتابیس NoSQL از اون میشه استفاده کرد.

تاپیک های مفید خوبی در این بخش وجود داره که میتونید از اونها استفاده کنید.

oliya24
دوشنبه 12 اسفند 1392, 21:50 عصر
اقای مدیر ممنونم از راهنمایی های خوبتون اما به عنوان سوال اخر به نظر شما بهتره برم سمت اوراکل nosql یا مانگو دیبی؟؟؟کدوم قویترن ؟؟ بیشتر در حال رشد؟؟؟ممنو میشم این سوال رو ج بدید من تاپیکهای اعلان رو دارم مطالعه میکنم

مبین رنجبر
دوشنبه 12 اسفند 1392, 23:09 عصر
اقای مدیر ممنونم از راهنمایی های خوبتون اما به عنوان سوال اخر به نظر شما بهتره برم سمت اوراکل nosql یا مانگو دیبی؟؟؟کدوم قویترن ؟؟ بیشتر در حال رشد؟؟؟ممنو میشم این سوال رو ج بدید من تاپیکهای اعلان رو دارم مطالعه میکنم

نمیشه گفت که بهتر و قوی تر کدوم هست.بسته به کاربرد و چالش های مختلف همه اونها میتونند مورد استفاده قرار بگیرند.ولی به طور کل بین خانواده پایگاه داده های NoSQL عضوی که عمومی تر و محبوب تر هست همین مانگو دی بی هست ولی همانطور که گفتم شاید نسبت به چالش و کاربرد شما مانگو دی بی گزینه مناسبی نباشه.