PDA

View Full Version : مراحل ساخت نرم افزار

hkhalaj
یک شنبه 18 اسفند 1392, 09:37 صبح
سلام. برای ساخت یک نرم افزار روی هر پلت فرمی غیر از یادگیری زبانهای برنامه نویسی به چه موارد تخصصی دیگری نیاز است که باید بلد بود؟ مثلا یادگیریRUP یا متدولوزیهای دیگر واجبه؟ چه مراحلی باید طی بشه تا نرم افزار خوبی تولید بشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید؟

hkhalaj
یک شنبه 18 اسفند 1392, 22:02 عصر
یعنی اینقدر سخته یا جای بدی سوالو مطرح کردم. ممنون اگه دوستان راهنمایی کنن. من گیر جواب این سوالم.

hkhalaj
دوشنبه 19 اسفند 1392, 16:54 عصر
بابت پاسخگویی خیلی خیلی ممنون.

afsharm
شنبه 23 فروردین 1393, 12:58 عصر
یعنی اینقدر سخته یا جای بدی سوالو مطرح کردم. ممنون اگه دوستان راهنمایی کنن. من گیر جواب این سوالم.

به خاطر سخت بودنش نیست. هم سوال خیلی کلی هستش هم جامعه کاربری چندان راغب به همکاری نیست. در ضمن سوال خیلی تئوری هم هست.

MNDsoft
دوشنبه 01 اردیبهشت 1393, 18:23 عصر
سلام. برای ساخت یک نرم افزار روی هر پلت فرمی غیر از یادگیری زبانهای برنامه نویسی به چه موارد تخصصی دیگری نیاز است که باید بلد بود؟ مثلا یادگیریRUP یا متدولوزیهای دیگر واجبه؟ چه مراحلی باید طی بشه تا نرم افزار خوبی تولید بشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید؟

دوست عزیز سلام.
برای ساختن یک نرم افزار قبل از هر کاری باید کار رو با یکی از روش های تحلیل نرم افزار مثل RUP یا متودولوژی های Agile تحلیل کنیم. نتیجه ای که از این تحلیل ها به دست میاد مشخص می کنه که ما از اول تا آخر باید چکار کنیم و به چه چیزههای نیاز داریم.
اما این رو بهت بگم که تحلیل و طراحی نرم افزار به صورت تجاری و تو تیم با چیزهایی که تو دانشگاه میگن خیلی فرق داره. واسه همین اکثر شرکت ها ی تولید نرم افزار برای تازه کار ها یه دوره ی چند ماهه ی آموزشی میزارن تا بفهمن که باید چکار کنن.

razzagh2826
شنبه 10 خرداد 1393, 11:49 صبح
سلام چند تتا ابزار برای تست نرم افزار ها یا سورس کد پروزه های متل ستس کامپلیت معرفی کنید برای پورزه دانشگاهی هست که باید ارایه بدم ممنون
چند تا باشه مممنون میشم