PDA

View Full Version : captcha code در فرم ارتباط با ما

amin_sltny
سه شنبه 05 فروردین 1393, 12:04 عصر
آیا در فرم ارتباط با ما یا نظرات نیاز به captcha code می باشد؟ آیا می توان به جای captcha code از روش های دیگه استفاده کرد؟ میشه چند نمونه برای من مثال بزنید.

سوال آخر هم اینکه چرا بعضی از فرم های نظرات captcha code دارند بعضی ها ندارند؟

ممنون

saeedvir
سه شنبه 05 فروردین 1393, 12:37 عصر
میتونید به صورت هوشمند قرار بدید یعنی وقتی یک نفر بیشتر از دو یا سه نظر متوالی ارسال کرد captcha نشون داده شود.

می تونید یک لیست از سوالات فارسی درست کنید و بعد اونو توسط GD به عکس تبدیل کنید و از کاربر بخواهید به انا پاسخ بده

amin_sltny
سه شنبه 05 فروردین 1393, 13:12 عصر
میتونید به صورت هوشمند قرار بدید یعنی وقتی یک نفر بیشتر از دو یا سه نظر متوالی ارسال کرد captcha نشون داده شود.

می تونید یک لیست از سوالات فارسی درست کنید و بعد اونو توسط GD به عکس تبدیل کنید و از کاربر بخواهید به انا پاسخ بده

میشه در مورد روش اولتون بیشتر توضیح بدهید می خوام بدونم چه طور باید هوشمندش کنم

amin_sltny
سه شنبه 05 فروردین 1393, 19:00 عصر
میشه در مورد روش اولتون بیشتر توضیح بدهید می خوام بدونم چه طور باید هوشمندش کنم

لطفا کمک کنید

viiictor
سه شنبه 05 فروردین 1393, 19:20 عصر
به جای کپچا کد که اکثر کاربر ها ازش فراری هستن از سوال هایی مانند جمع و تفریق اعداد سبک یا سوال های عمومی ساده استفاده کنید.

لطفا ذکر کنید در چه جایی (cms ها ؟ اسکریپت های تماس با ما ؟ افزونه های تماس با ما ؟) میخواید ازش استفاده کنید تا راهش رو عرض کنم خدمتتون.

mtareh
چهارشنبه 06 فروردین 1393, 01:03 صبح
آیا در فرم ارتباط با ما یا نظرات نیاز به captcha code می باشد؟ آیا می توان به جای captcha code از روش های دیگه استفاده کرد؟ میشه چند نمونه برای من مثال بزنید.

سوال آخر هم اینکه چرا بعضی از فرم های نظرات captcha code دارند بعضی ها ندارند؟

ممنون

1. بله خیلی خوب هستن فقط مثل گوگل پیچیده نزارید مانند : بلاگفا باشه بهتره البته امنیت کم تری داره و بعضی ربات ها میتونن بخوننشون پس پیشنهاد میشه از سوال های رایج استفاده کنید مثل :
پایتخت ایران کدام شهر است ؟ - یک + یک چند میشود
سوالات رایجی باشه من در بعضی سایت ها سوالاتی دیدم که خودشون هم جوابشو نمیدونن خداییش :لبخند:

2. خوب بعضی افراد برا راحتی کاربراشون و یا اینکه تأمین امنیت بیشتر و نیاز نداشتن به کپچا

با آرزوی موفقیت

amin_sltny
چهارشنبه 06 فروردین 1393, 08:56 صبح
به جای کپچا کد که اکثر کاربر ها ازش فراری هستن از سوال هایی مانند جمع و تفریق اعداد سبک یا سوال های عمومی ساده استفاده کنید.

لطفا ذکر کنید در چه جایی (cms ها ؟ اسکریپت های تماس با ما ؟ افزونه های تماس با ما ؟) میخواید ازش استفاده کنید تا راهش رو عرض کنم خدمتتون.

من دارم خودم یه وب سایت با php می سازم برای اونجا می خوام در واقع یه cms شخصیه