PDA

View Full Version : کپچا

adonis27
سه شنبه 12 فروردین 1393, 13:40 عصر
سلام یه سوال ذهنمو مشغول کرده
آیا میشه از کپچا رد شد؟

تاپیکمو نمیدونستم کجا بزنم ولی این مورد مربوط به نت میشه تو پی اچ پی زدم

refugee
سه شنبه 12 فروردین 1393, 14:04 عصر
بله , کدشو وارد کنید . رد میشید :تشویق:

مسلما این کار شدنی است و اونجور که من دیدم رباط های جستجو گر مثل گوگل این کارو انجام میدن ( پس برنامه نویسی شده که دور بزنند کپچا رو )

* اما بستگی به کپچای شما داره که چی باشه . و ایا سمت سرور باشه یا کلاینت ... و تصویری باشه یا اعداد و ..

پیشنهاد میکنم از سوالات تصادفی فارسی استفاده کنید ( مثلا نام وبسایت را وارد کنید به فارسی : برنامه نویس --- و یا حرف اول برنامه نویس چیست ؟ جواب : ب )
این باعث میشه ربات ها شناسایی نکنند ( البته اگر ثابت باشه مسلما قابل دور زدن است , برنامه نویس میفهمه ب جواب است و لو میره . میتونید این چرخه رو بصورت تصادفی و از تابع راندوم استفاده کنید . )

امیدوارم کمکی کرده باشم در توان بار علمی خودم .

adonis27
سه شنبه 12 فروردین 1393, 14:13 عصر
داداش من میخوام از کپچا این رد بشم
http://freebitco.in
یعنی یه برنامه بشه نوشت که تو وی پی اس بذاری یا رو مرورگر یا هرجا و اون به صورت خودکار تا وقتی که به نت وصله کپچا رو وارد کنه و 1 ساعت بمونه اگه تو سایت ثبت نام کنین میفهمین
کپچا هم عدده و هم حروف

refugee
سه شنبه 12 فروردین 1393, 14:19 عصر
یعنی یه برنامه بشه نوشت که تو وی پی اس بذاری یا رو مرورگر یا هرجا و اون به صورت خودکار تا وقتی که به نت وصله کپچا رو وارد کنه و 1 ساعت بمونه اگه تو سایت ثبت نام کنین میفهمین
کپچا هم عدده و هم حروف

به نوعی میخواهید حملات دی داس (ddos) انجام بدین ؟

* جز قوانین وبسایت نیست . اموزش هک و حملات دی داس

فکر نمیکنم در مباحث وبسایت برنامه نویس باشه این چیزی که شما خواستید .
میتوانید به انجمن اشیانه مراجع کنید و اونجا مطرح کنید . بهتر به پاسخ میرسید .

http://ashiyane.org

موفق باشید

adonis27
سه شنبه 12 فروردین 1393, 14:28 عصر
داداشه من دیداس چه ربطی به این داره

حاجی این به ما بیت کوین رایگان(در مورد بیت کوین یه سرچ بزن) میده هر ساعت اگه کپچا زده بشه
من که نمیتونم 24ساعت رو بشینم کپچا بزنم پس باید یه برنامه نوشت که تو وی پی اس گذاشت که خودش 24 ساعت بزنه
دادا سایت رو نگاه میکردی بعدش میگفتی دی داس
این چیزی هم که میخوام یه نوع تکنیکه هک هم نمیشه گفت

adonis27
سه شنبه 12 فروردین 1393, 15:08 عصر
کسی نیست که کمکی بکنه

refugee
سه شنبه 12 فروردین 1393, 16:06 عصر
داداشه من دیداس چه ربطی به این داره

حاجی این به ما بیت کوین رایگان(در مورد بیت کوین یه سرچ بزن) میده هر ساعت اگه کپچا زده بشه
من که نمیتونم 24ساعت رو بشینم کپچا بزنم پس باید یه برنامه نوشت که تو وی پی اس گذاشت که خودش 24 ساعت بزنه
دادا سایت رو نگاه میکردی بعدش میگفتی دی داس
این چیزی هم که میخوام یه نوع تکنیکه هک هم نمیشه گفت

دوست من وقتی برنامه نویس وبسایت اون اقایی که دادین برنامه رو نوشته یعنی واقعا به نیاز کاربر فکر نکرده که هر یکساعت بیاد و کپچا رو بنویسه بعد وارد بشه ؟
به نظر شما اگه اسکریپتی بود که کپچا رو دور بزنه اونوقت اون برنامه نویس چرا کپچا نوشته اصلا ؟ برای کدوم ربات ؟ مسلما هدف برنامه نویس دور کردن ربات های مزاحم بوده و بس و الا مرض که نداشته کاربران رو محدود کنه .

این کاری هم که شما میخواهی بکنید یکجور هک محسوب میشه به روش دی داس , دی داس هم همین کارو میکنه دیگه صد ها ربات همزمان وارد سایت میشه پهنای باند میره بالا و سرور داون میشه .

بهتره یه نگاهی به قوانین وبسایت بندازید . جز قوانین نیست اموزش هک . هر چند فکرم نکنم کسی بیاد به شما رباتی رو که نوشته بده .

به هر حال وظیفه بود گوش زد کنم . موفق باشید

eshpilen
چهارشنبه 13 فروردین 1393, 10:21 صبح
من بررسیش نکردم اما اینطور که میگید، اون سایتی که این کار رو میکنه به احتمال زیاد خودش داره از این کپچاهایی که شما وارد میکنید سوء استفاده میکنه و باهاش کپچای سایتهای دیگر رو دور میزنه. درواقع کپچایی که شما وارد میکنید مال خود این سایت نیستن و از سایتهای دیگری تصویر کپچا رو منتقل میکنه به شما که کدش رو تشخیص بدید و وارد کنید و بعد روبات خودش از جواب کپچا برای پاس کردن عملیات در سایتهای دیگر استفاده میکنه.
این ایده ای بوده که من قبلا جایی خونده بودم، و خودم هم تازگی به فکرم رسیده بود. چون همین اخیرا خودم یک روبات درست کردم که بعد سایت هدف اومد و کپچا گذاشت، ولی من نیامدم برم توی اون سایت و دستی تمام فیلدها رو پر کنم، بلکه روبات من تصویر کپچا رو میگیره و به من نمایش میده و بنده کدش رو براش وارد میکنم و بعد روبات جواب کپچا رو که بدست آورد خودش بقیهء کارها رو بصورت خودکار انجام میده؛ یعنی عملیات نیمه خودکار است و روبات فقط برای دور زدن کپچا به کمک انسان نیاز داره.

ضمنا میشه گفت بیشتر کپچاها از طریق پردازش تصویر قابل کرک هستن. ولی بنده در این زمینه تخصص و تجربهء خاصی ندارم.
خیلی از کپچاها که واقعا ضعیف هستن چون همینطوری بدون اصول و دانش تخصصی در این زمینه درست شدن؛ شک ندارم که کرک کردن اونا باید واقعا راحت باشه و منابع سخت افزاری و زمان قابل توجهی هم برای کرک هر کپچا صرف نمیشه. شاید بگردید برنامه های آماده هم پیدا کنید که روی خیلی از این کپچاها بتونن استفاده بشن.

leaping
چهارشنبه 13 فروردین 1393, 10:59 صبح
بله , کدشو وارد کنید . رد میشید :تشویق:

مسلما این کار شدنی است و اونجور که من دیدم رباط های جستجو گر مثل گوگل این کارو انجام میدن ( پس برنامه نویسی شده که دور بزنند کپچا رو )

* اما بستگی به کپچای شما داره که چی باشه . و ایا سمت سرور باشه یا کلاینت ... و تصویری باشه یا اعداد و ..

پیشنهاد میکنم از سوالات تصادفی فارسی استفاده کنید ( مثلا نام وبسایت را وارد کنید به فارسی : برنامه نویس --- و یا حرف اول برنامه نویس چیست ؟ جواب : ب )
این باعث میشه ربات ها شناسایی نکنند ( البته اگر ثابت باشه مسلما قابل دور زدن است , برنامه نویس میفهمه ب جواب است و لو میره . میتونید این چرخه رو بصورت تصادفی و از تابع راندوم استفاده کنید . )

امیدوارم کمکی کرده باشم در توان بار علمی خودم .

دوست عزیز دور زدن کپچا به این راحتی ها هم نیست که فکرشو میکنید
جهت اطلاع هم باید بگم این سوالات فارسی و یا هرچیزی حتی اگه راندوم هم باشن خیلی ساده قابل دور زدن هستن- به چه دلیل؟ برای اینکه حتی اگه هزار سوال هم باشه هر سوال یک جواب ثابت دارن(در حالی که کپچاها کاملا اتفاقی تولید میشن و احتمالش هست هر میلیون بار تنها یک جواب تکراری داشته باشه*در ساده ترین حالت*) پس اگه هکر بیاد و یک جواب رو تعیین کنه و به تعداد نامحدود اون رو وارد کنه بعد از کسری از دقیقه رباتش میتونه از سوال شما عبور کنه.
برای سیستم هایی که برای این منظور تنظیم میشن پیدا کردن و رد شدن از این کپچاها کار خیلی راحتی هست

اما

من بررسیش نکردم اما اینطور که میگید، اون سایتی که این کار رو میکنه به احتمال زیاد خودش داره از این کپچاهایی که شما وارد میکنید سوء استفاده میکنه و باهاش کپچای سایتهای دیگر رو دور میزنه. درواقع کپچایی که شما وارد میکنید مال خود این سایت نیستن و از سایتهای دیگری تصویر کپچا رو منتقل میکنه به شما که کدش رو تشخیص بدید و وارد کنید و بعد روبات خودش از جواب کپچا برای پاس کردن عملیات در سایتهای دیگر استفاده میکنه.
این ایده ای بوده که من قبلا جایی خونده بودم، و خودم هم تازگی به فکرم رسیده بود. چون همین اخیرا خودم یک روبات درست کردم که بعد سایت هدف اومد و کپچا گذاشت، ولی من نیامدم برم توی اون سایت و دستی تمام فیلدها رو پر کنم، بلکه روبات من تصویر کپچا رو میگیره و به من نمایش میده و بنده کدش رو براش وارد میکنم و بعد روبات جواب کپچا رو که بدست آورد خودش بقیهء کارها رو بصورت خودکار انجام میده؛ یعنی عملیات نیمه خودکار است و روبات فقط برای دور زدن کپچا به کمک انسان نیاز داره.

ضمنا میشه گفت بیشتر کپچاها از طریق پردازش تصویر قابل کرک هستن. ولی بنده در این زمینه تخصص و تجربهء خاصی ندارم.
خیلی از کپچاها که واقعا ضعیف هستن چون همینطوری بدون اصول و دانش تخصصی در این زمینه درست شدن؛ شک ندارم که کرک کردن اونا باید واقعا راحت باشه و منابع سخت افزاری و زمان قابل توجهی هم برای کرک هر کپچا صرف نمیشه. شاید بگردید برنامه های آماده هم پیدا کنید که روی خیلی از این کپچاها بتونن استفاده بشن.

اصولا کرک کردن تصویرهای کپچا تحت قواعدی و برای کپچاهای مخصوصی تولید میشه .. در حقیقت هر تصویر امنیتی کرک مخصوص به خودشو داره به همین دلیل هم برنامه نویس ها سعی میکنن از تصاویر متعدد و حالتهای مختلف تصویری کپچا تولید کنن ... امروزه نمیشه از کپچاهای تصویری به اون راحتی قدیم رد شد -- مخصوصا برای کپچاهایی که سازمانهای امنیتی و وسیع تولید میکنن.شرکت هایی مثل گوگل و فیسبوک قطعا قوانین سختگیرانه ای برای تولید کپچاهاشون در نظر میگیرین

یه جایه دیگه ای هم دوست عزیزمون گفت که ربات های گوگل از کپچاها عبور میکنن.بایستی بگم که این حرف کاملا صحیح نیست.ربات های گوگل تحت قواعد و شرایطی خاصی فعالیت میکنن همه چیز به این سادگیها که فکرشو می کنید نیست

بحث امنیت یکی از پیچیده ترین و در عین حال پر بحث ترین مقوله های برنامه نویسی محسوب میشه که متاسفانه در ایران در حد کلانی بهش اهمیت داده نمیشه حتی در امنیت بانکها

amirrezaq
پنج شنبه 14 فروردین 1393, 00:58 صبح
کپچا هم عدده و هم حروف

آهان میخواید ربات بنویسید و بدون اینکه بشینید پشت سیستم بیت کوین به جیب بزنید؟؟؟
خوبه ولی کارتون از نظر شرعی و انسانی درست نیست!!!