PDA

View Full Version : عدم اجرای برنامه های اندروید؟؟؟

nilidelphi
شنبه 16 فروردین 1393, 09:18 صبح
با سلام
من دلفی ایکس ای 5 رو نصب کردم
و یک پروژه فایرمانکی موبایل ایجاد کردم

کاره خاصی انجام ندادم فقط یک دکمه روی صفحه گذاشتم
وقتی پروژه رو اجرا میکنم کامپایل میشه ولی اجرا نمیشه و همون پنجره کوچک کامپایل روی صفحه باقی میمونه
آیا مثل "نرم افزار ایکیلیپس" باید برای اجرا چیزی رو ست کنیم؟ یا باید تنظیمات دیگری رو ست کنیم؟

ممنون میشم کمک کنید

101101000
شنبه 16 فروردین 1393, 21:46 عصر
سلام
XE5 کامپایل میکنه اما برای ران کردن باید واست آندروید که خود دلفی داره نصب شده باشه.
Java SE Development Kit 7 خودش پنجره ای رو واسه ران کردن نرم افزارت بار میکنه.

قابل ذکره که سرعت کامپایل و ران شدن نرم افزار آندرویدیتون خعلی کمتره و مدت زمان بیشتری طول میکشه.

nilidelphi
دوشنبه 18 فروردین 1393, 07:13 صبح
دوست عزیز من jdk7 رو نصب کردم و بدرستی شبیه ساز اندروید اجرا میشه(البته کمی کند) ولی.............
حالا یه مشکل دیگه دارم
یه برنامه ساده که فقط شامل یه دکمه هست رو اجرا میکنم بدرستی کامپایل میشه و اجرا میشه و برنامه رو به شبیه ساز میفرسته ولی شبیه ساز ارور میده و میگه برنامه باید بسته بشه
مشکل از چی میتونه باشه؟

101101000
سه شنبه 19 فروردین 1393, 19:43 عصر
متن ارور رو محبت کن...
در حالت عادی ران میشه و تو شبیه ساز شما میتونید تست کنید نرم افزار رو... من تو اجراش مشکلی ندارم باید دید اروری که میده چیه ؟؟؟
قابل ذکره که با رم زیر 8 و ویندوز 32 بیتی و Ultimate شبیه ساز کند کار میکنه.

101101000
جمعه 02 خرداد 1393, 20:20 عصر
اگر ورژن XE6 رو نصب کنید و درایور گوشیتون هم نصب باشه خودکار روی گوشیتون ران میکنه و نیازه هم به Simulator نیست. این شبیه سازش هنوز به درستی کار نمیکنه.
موفق باشید.

Emdad2001
یک شنبه 18 خرداد 1393, 21:33 عصر
سلام، من برنامه رو که اجرا میکنم برای بار اول رو موبایل اجرا میشه ولی همین پروژه رو دوباره اجرا کنم اجرا نمیشه برنامه رو نمایش نمیده نمیدوم اول فکر کردم شاید سمت موبایل مشکل داره موبایل رو هم عوض کردم ، ولی پروژه جدید که اجرا میکنم اینم مثل همون یک بار جرا میشه نمی دونم مشکل مال کجاست ؟!!!

101101000
شنبه 18 مرداد 1393, 10:37 صبح
پروژه تون رو مد Release هستش؟؟؟ من با مد Debug این مشکل و داشتم که با مد Release دیگه مشکلی نیست.

sobhan1990
چهارشنبه 05 شهریور 1393, 16:09 عصر
سلام

من تازه برنامه نویسی اندروید در دلفی رو شروع کردم. از xe6 استفاده میکنم. یک برنامه ساده (یک دکمه و ادیت باکس) نوشتم وقتی برنامه رو اجرا میکنم شبیه ساز اجرا میشه ولی برنامه در شبیه ساز نشون داده نمیشه.
عکس ارور رو ضمیمه کردم. کسی میدونه مشکل کجاست؟122743

nice boy
پنج شنبه 06 شهریور 1393, 09:03 صبح
سلام

من تازه برنامه نویسی اندروید در دلفی رو شروع کردم. از xe6 استفاده میکنم. یک برنامه ساده (یک دکمه و ادیت باکس) نوشتم وقتی برنامه رو اجرا میکنم شبیه ساز اجرا میشه ولی برنامه در شبیه ساز نشون داده نمیشه.
عکس ارور رو ضمیمه کردم. کسی میدونه مشکل کجاست؟
در لیست برنامه ها Project1 رو پیدا کنید و Uninstall کنید حالا مجددا برنامتون رو کامپایل کنید درست میشه

ابوالفضل عباسی
یک شنبه 09 شهریور 1393, 13:35 عصر
سلام دوست عزیز در دلفی xe5 اگر هم شبیه سازی یا همون امولاتور باز شود برنامه رو اجرا می کند ولی قبل از اینکه از ان استفاده کنی برنامه را می بندد.
در دلفی xe6 هم که امولاتور به هیچ وجه باز نمی شود.
تنها راهی که شما دارید این استکه گوشی اندرویدی یا تبلتتون رو به کامپیوتر وصل کنید و فایل apk رو روی ان نصب کنید.
چند نکته حتما cpu گوشی یا تبلت شما باید معماری ان ARM باشد و برای دونستن ان می توانید در اینترنت سرچ کنید اگر cpu شما غیر از ARM باشد اصلا برنامه ای که نوشتید کار نمی کند:متفکر:

delphi77
جمعه 14 شهریور 1393, 20:42 عصر
سلام نه من گوشیم نصبه به کامپیوتر هم وصله. ولی وقتی اجرا می کنم ex6 هیچ اتفاقی نمی افته. کامپایل می کنه و بعد هیچ، فقط نگاه ):

ابوالفضل عباسی
شنبه 15 شهریور 1393, 08:43 صبح
خب ممکن است تنظیمات اجرا همزمان روی موبایل رو درست تنظیم نکرده باشید. کار پیچیده ای دارد.:اشتباه:
نظر من این هست که فایل apk تولید شده را روی موبایل نصب کنید و اجرا کنید.:لبخند:

delphi77
یک شنبه 16 شهریور 1393, 10:38 صبح
خب این کار پیچیده تنظیمات موبایل راهنمایی داره که انجامش بدیم.