PDA

View Full Version : یک ترفند برای جلوگیری از شلوغی و ترافیک در فروم

mehdi58
دوشنبه 11 اردیبهشت 1385, 17:01 عصر
سلام
به نظر من اگه هنگام عضویت هر نفر فقط یه تعداد محدودی درخواست تاپیک برای اون فرد در نظر گرفته بشه و اینکه اگه اون فرد بتونه به سوالات سایر اعضا جواب منطقی بده به تعداد درخواست تاپیکهاش اضافه بشه اونوقت هم همه اعضا به تکاپو می افتن و هم اینکه هر کی بدون جستجو توی فروم و یا واسه سوالاتی که ارزش فنی نداره تاپیک ارسال نمی کنه.
البته اول از همه خودم باید رعایت کنم!:خجالت:

someCoder
دوشنبه 11 اردیبهشت 1385, 19:01 عصر
سلام
به نظر من اگه هنگام عضویت هر نفر فقط یه تعداد محدودی درخواست تاپیک برای اون فرد در نظر گرفته بشه و اینکه اگه اون فرد بتونه به سوالات سایر اعضا جواب منطقی بده به تعداد درخواست تاپیکهاش اضافه بشه اونوقت هم همه اعضا به تکاپو می افتن و هم اینکه هر کی بدون جستجو توی فروم و یا واسه سوالاتی که ارزش فنی نداره تاپیک ارسال نمی کنه.
البته اول از همه خودم باید رعایت کنم!:خجالت:
مگه زندانه؟!!!!
بعدشم، صبر کن برسی و با جو لینجا آشنا شی بعد تقاضای محدودیت بده :متعجب:

mzjahromi
دوشنبه 11 اردیبهشت 1385, 19:11 عصر
الان Experts exchange داره یه کاری شبیه به همین کار رو میکنه.
ولی نمی دونم برای اینجا تا چه حد جوابگو باشه.

mehdi58
دوشنبه 11 اردیبهشت 1385, 20:25 عصر
مگه زندانه؟!!!!
بعدشم، صبر کن برسی و با جو اینجا آشنا شی بعد تقاضای محدودیت بده :متعجب:

نترس ستاره ها مال خودت اصلا سند شیش دنگ این فرم مال مال خودت

از اینکه با یه پیشنهاد این جوری برآشفته میشی اون هم یه کاربر دایمی واقعا جای تاسف داره !

Mohammad_Mnt
سه شنبه 12 اردیبهشت 1385, 12:05 عصر
من فکر نمی کنم کار جالبی باشه . در کل هیچ کس از محدودیت خوشش نمی آد

HO457
سه شنبه 12 اردیبهشت 1385, 15:28 عصر
من منظورتون رو به طور دقیق از محدودیت متوجه نشدم، یعنی کاربرا به همه قسمت ها دسترسی نداشته باشن؟
اگه منظورت اصلا" کار جالبی نیست. شاید شما توی یه بخش یه نکته ای رو بدونی و بتونی از اونجا و از طریق یک تاپیک دیگران رو مطلع کنی.
مطمئن باش تاپیک های بدون بدون ارزش و بار علمی هم مورد عنایت مدیران محترم قرار میگیرن.

ali_kolahdoozan
سه شنبه 12 اردیبهشت 1385, 15:33 عصر
اگر این امکان اصلا از نظر فنی در این فرم بود خوب شاید بازم شاید میگم می شد روش فکر کرد که نمیدونیم این امکان هست یا نه . اگه نباشه که مدیرها باید شبانه روز بشینن تاپیک بشمارن

Behrouz_Rad
سه شنبه 12 اردیبهشت 1385, 16:03 عصر
مطمئن باش تاپیک های بدون بدون ارزش و بار علمی هم مورد عنایت مدیران محترم قرار میگیرن.
دقیقا!
بنده شخصا سر این موضوع بسیار با حساسیت برخورد می کنم.

اگه نباشه که مدیرها باید شبانه روز بشینن تاپیک بشمارن
دقیقا!
واسه همینه که امکان پذیر نیست.....

موفق باشید.

someCoder
سه شنبه 12 اردیبهشت 1385, 19:53 عصر
نترس ستاره ها مال خودت اصلا سند شیش دنگ این فرم مال مال خودت

از اینکه با یه پیشنهاد این جوری برآشفته میشی اون هم یه کاربر دایمی واقعا جای تاسف داره !
اگه حرف من این معنی رو داشت تو اینجوری روش حساب کن! ضمنا در مورد Expert-Exchange هم من خودم یه مدت زیادی اونجا بودم اما تا این حد که تو گفتی محدود نبود!

mzjahromi
چهارشنبه 13 اردیبهشت 1385, 06:58 صبح
اگه حرف من این معنی رو داشت تو اینجوری روش حساب کن! ضمنا در مورد Expert-Exchange هم من خودم یه مدت زیادی اونجا بودم اما تا این حد که تو گفتی محدود نبود!
Experts Exchange رو من گفتم و گفتم یه کاری شبیه به این
ضمن اینکه اونجا یه سایتیه که دارن ازش پول در میارن و با اینجا فرق میکنه.

tabib_m
چهارشنبه 13 اردیبهشت 1385, 11:46 صبح
سلام
البته اول از همه خودم باید رعایت کنم!

این جوری فقط افرادی میتونن توی سایت به فعالیتشون ادامه بدن که حرفه ای ترن. یعنی افرادی که بیشتر سوال میپرسن تا این که جواب بدن ، بیچاره میشن.
در صورتی که فکر نمیکنم این سایت برای این ساخته شده باشه که فقط مطالب و یا مقالات کاملا علمی توش نوشته بشه ، بلکه این سایت برای رفع مشکلات برنامه نویسی افراد تازه وارد
ساخته شده. ( البته نه دقیقا!!! )

iekrang
پنج شنبه 14 اردیبهشت 1385, 20:40 عصر
من فکر میکنم همین عدم محدودیت باعث میشه که من و امثال من بیان و راحت توی سایت فعالیت داشته باشند و با تعداد تاپیکهایی که اضافه میشه، با جو اینجا آشنا بشن و پیشرفت کنند.
فقط زحمت مدیرای بخش بیشتر میشه که مثلاً تاپیکهایی که بحث الکی کش داده میشه و از موضوع خارج میشن رو سریع قفل کنند یا به اون شخص تذکر جدی بدن.(که در حال حاضر همین طور هست)

goudarzivahid
سه شنبه 26 اردیبهشت 1385, 12:56 عصر
اگه پای پول وسط بود شاید این کار انجام می شد که خدا راشکر از پول اینجا خبری نیست و قصد کمک کردن به رشد علم هست

goudarzivahid
چهارشنبه 27 اردیبهشت 1385, 16:02 عصر
یه کار دیگه هم میشه کرد و اون اینکه برای عضو شدن چند تا سوال تخصصی پرسیده شه که اگه درصد مناسبی از اون سوالات را درست جواب بدیم بتونیم عضو شیم و در این صورت اعضا دارای سطح علمی قابل قبول هستند و معمولا این افراد پیغام نامربوط نمیدهند که صفحه شلوغ شه

البته ظاهرا این فرم این امکان رو نداره

Mohammad_Mnt
چهارشنبه 27 اردیبهشت 1385, 19:34 عصر
این فورم هنوز به اون جاها نرسیده که بخواد همچین کارهایی بکنه ! فکر نمی کنم هدفش هم چنین چیزی باشه !

hamed jalili
پنج شنبه 28 اردیبهشت 1385, 06:59 صبح
یه کار دیگه هم میشه کرد و اون اینکه برای عضو شدن چند تا سوال تخصصی پرسیده شه که اگه درصد مناسبی از اون سوالات را درست جواب بدیم بتونیم عضو شیم و در این صورت اعضا دارای سطح علمی قابل قبول هستند و معمولا این افراد پیغام نامربوط نمیدهند که صفحه شلوغ شه
البته ظاهرا این فرم این امکان رو نداره
مگه اینجا دانشگاه ه که بخواهیم کنکور بدیم .

اگه پای پول وسط بود شاید این کار انجام می شد که خدا راشکر از پول اینجا خبری نیست و قصد کمک کردن به رشد علم هست
میشه واضح تر بفرمایین ؟

بهترین راه :
خودمون رعایت کنم . همین و بس.

mzjahromi
پنج شنبه 28 اردیبهشت 1385, 17:53 عصر
بهترین راه :

بهترین راه :

بهترین راه :

بهترین راه :