PDA

View Full Version : سوال: رفرش شدن اتوماتیک سایت فقط برای یک بار

mahdi_apple
دوشنبه 25 فروردین 1393, 15:04 عصر
با سلام
من یه سایت نوشتم و اون رو پابلیش کردم اما چون اوایله کاره هی کداشو تغییر میدم اما بعد هر تغییر باید حتما یکبار سایترو دستی رفرش کنم تا تغییرات اعمال بشه.مشکل اینجاست که بازدید کنندگانی که قبلا یبار سایتو باز کردن همون ظاهر قبلیو میبینن و اکثر تغییرات واسشون نشون داده نمیشه مگه اینکه دستی رفرش کنن...
حالا راه حل چیه؟
ممنون میشم پاسخ بدید

{mahdi}
جمعه 29 فروردین 1393, 11:53 صبح
با سلام
من یه سایت نوشتم و اون رو پابلیش کردم اما چون اوایله کاره هی کداشو تغییر میدم اما بعد هر تغییر باید حتما یکبار سایترو دستی رفرش کنم تا تغییرات اعمال بشه.مشکل اینجاست که بازدید کنندگانی که قبلا یبار سایتو باز کردن همون ظاهر قبلیو میبینن و اکثر تغییرات واسشون نشون داده نمیشه مگه اینکه دستی رفرش کنن...
حالا راه حل چیه؟
ممنون میشم پاسخ بدید

به نظر من شما می تونید برای رفرش کردن فقط یکبار از کوکی ها کمک بگیرید .
با این کار شما می توانید صفحات را فقط یکبار در هر کامپیوتر رفرش کنید.

alireza_s_84
جمعه 29 فروردین 1393, 12:12 عصر
با سلام
حالا راه حل چیه؟
ممنون میشم پاسخ بدید
بهترین کار داشتن یک کد در سمت سرور هست که بصورت پویا اسم فایلهای script و css رو براتون تغییر بده ، با اینکار با هربار تغییر در محتوای اون فایل مرورگر دوباره فایل رو بارگذاری میکنه.
شما بگین سمت سرور از چه پلتفرمی استفاده میکنید تا من براتون یه نمونه کد انجام اینکار رو بفرستم.

h_gh_azad
شنبه 10 آبان 1393, 13:37 عصر
بهترین کار داشتن یک کد در سمت سرور هست که بصورت پویا اسم فایلهای script و css رو براتون تغییر بده ، با اینکار با هربار تغییر در محتوای اون فایل مرورگر دوباره فایل رو بارگذاری میکنه.
شما بگین سمت سرور از چه پلتفرمی استفاده میکنید تا من براتون یه نمونه کد انجام اینکار رو بفرستم.

منم همین مشکل رو دارم و از وردپرس استفاده میکنم