PDA

View Full Version : مبتدی: آپلود کردن سایت روی سرور

yasesepid
سه شنبه 26 فروردین 1393, 21:54 عصر
سلام
زمانی که از entityframework جهت دسترسی به داده استفاده می کنیم پس از آپلود کردن پروژه روی سرور،چه تنظیماتی باید در پروژه انجام شود؟

parvizwpf
پنج شنبه 28 فروردین 1393, 04:07 صبح
بستگی داره چطور داری باهاش رفتار میکنی اگه تنظیمات رو خودت نوشتی که خودت میدونی. ولی اگه همه چی دشته خودشه معمولا بعد از تغییر استرینگ کانکشنت باید همه چی اوکی باشه.

yasesepid
پنج شنبه 28 فروردین 1393, 22:37 عصر
تنظیمات خاصی انجام ندادم.با تغییر کانکشن استرینگ بازهم بعداز آپلود خطامیده.حتی با همون یوزر و پسورد به دیتابیس هم وصل میشه.

yasesepid
جمعه 29 فروردین 1393, 23:33 عصر
همانطور که گفتم من از entity framework در پروژه استفاده کردم.وبرای آپلود از plesk.مراحل آپلود رو انجام دادم به دیتابیس هم متصل میشه اما وقتی میخام سایت رو باز کنم با این خطا(ضمیمه) مواجه میشم.اینم تنظیمات کانکشن استرینگ:

<connectionStrings>
add name="DBEntities"
connectionString="metadata=res://*/App_Code.DB.csdl|res://*/App_Code.DB.ssdl|res://*/App_Code.DB.msl;provider=System.Data.SqlClient;pro vider connection string=&quot;data source=(local);initial catalog=MYDB;persist security info=True;user id=user1;password=pass1;MultipleActiveResultSets=T rue;App=EntityFramework&quot;" providerName="System.Data.EntityClient" />
</connectionStrings>
<entityFramework>
<defaultConnectionFactory type="System.Data.Entity.Infrastructure.LocalDbConnectio nFactory, EntityFramework">
<parameters>
<parameter value="v11.0" />
</parameters>
</defaultConnectionFactory>
</entityFramework>

yasesepid
شنبه 30 فروردین 1393, 14:34 عصر
ازدوستان کسی اطلاعی نداره؟

parvizwpf
یک شنبه 31 فروردین 1393, 02:40 صبح
این مشکل رو با پشتیبانی هاست چک کنید ببینید چیه. مشکل دیتابیس الان مطرح نیست. مشکل وخیم تر از این حرفاس یه چیزی درست تنظیم نیست.