PDA

View Full Version : کامنتهای مربوط به خود کاربر

bburzum
پنج شنبه 28 فروردین 1393, 19:39 عصر
سلام خدمت اساتید من روی یه سایتی تمرین میکنم که مربوط به زمانی است که کلاسهای اقای کرامتی را میرفتم.
در قسمت پروفایل سایت میخوام قسمتی رو درست کنم که کاربر بتونه کامنتهایی رو که فقط خودش گذاشته تو یه جدول ببینه با استفاده از کد زیر
$allComments = getAllComments();
while($comment = mysql_fetch_assoc($allComments)

کاربر میتونه تمام کامنت هارو ببینه اما من میخوام بتونه فقط مال خودشو ببینه ممنون میشم راهنمایی دقیق کنید من اماتور هستم.
اگر اطلاعات دیگه ای لازم است بفرمایید بذارم.

Mori Bone
پنج شنبه 28 فروردین 1393, 21:07 عصر
شما توی جدول کامنت ها یه کلید خارجی از یوزر نیم کار بر ایجاد کن. بعد کامنت هایی رو بیار که مثلا UserName شون مساوی کاربر لاگین کرده باشه. آسونه :چشمک:

mahdiyaran
پنج شنبه 28 فروردین 1393, 22:13 عصر
اگه کامنتهای کاربر با id کاربر ثبت میشه خوب توی کوئری شرط بزارید که فقط مربوط به این id گرفته بشه.

where userID = "123"

$allComments = getAllComments('123');

sherlock0111
پنج شنبه 28 فروردین 1393, 22:24 عصر
خوب دوست عزیز شما یه کاری کن اگه از سشن استفاده کردی برای لاگین یوسرنیم طرفی رو که وارد شده رو توی یه $_SESSION بریز و وقتی می خوای کامنتی رو درج کنی یه فیلد رو توی جدول مربوطه قرار بده که اسم کاربر رو ذخیره کنه و وقتی می خوای سلکت رو انجام بدی بر اساس یوسر نیم باشه

$_SESSION['username']=$_POST['username'];این مربوط به سشن

$sql = " INSERT INTO tbl (name) VALUES ('".$_SESSION['username']."')";اینم مربوط به دستور ذخیره دیتابیس

$sql2 = "SELECT * FROM tbl WHERE name='".$_SESSION['username']."'";اینم دستور مربوط به انتخاب از دیتابیس

bburzum
جمعه 29 فروردین 1393, 00:50 صبح
118109
ممنون از تمام دوستان من سایت و دیتا بیسش رو ضمیمه کردم که ببینید من دقیقا منظورم چیه.
در sql دو قسمت comment و user هست که در قسمت user یه تب id وجود دارد و در قسمت comments یه تب user_id من میخوام بر اساس تطبیق این دو پایین پروفایل نمایش کامنتهای یوزرهایی که در سایت لاگین کردند و در قسمت پروفایل هستند رو داشته باشند کر میکنم باید یه functions بنویسم ولی نمیدونم باید دقیقا چی بنویسم ممنون از راهنماییهاتون.

bburzum
شنبه 30 فروردین 1393, 15:38 عصر
دوستان کسی نظری نداره من سایت روهم که اپلود کردم براتون.