PDA

View Full Version : انتقال جداول از یک بانک به بانک دیگر

hasankhani
چهارشنبه 13 اردیبهشت 1385, 12:59 عصر
با سلام
من یک سیستم ایجاد کرده و می خواهم جداول آن را از بانک خودم (oracle 8i )به بانک دیگری انتقال دهم.
ولی نمی توانم از جداول خود export بگیرم و پیغام وصل شدن به oms می دهد.
آیا روشی هست که بتوان جداول را به همراه اطلاعات آن از بانکی به بانک دیگر انتقال داد
متشکرم

systemadmin
پنج شنبه 14 اردیبهشت 1385, 10:13 صبح
سلام

از آقای majid_afra222 بپرس .

majid_afra222
پنج شنبه 14 اردیبهشت 1385, 14:14 عصر
سلام

از آقای majid_afra222 بپرس .
سلام systemadmin عزیز
قضیه چیه، یه توضیحی چیزی. اگه بابت پست قبلی هستش که من در مورد نحوه جواب دادن شما، مطلبی رو مطرح کردم، اگه باعث ناراحتی شما شده معذرت می خوام، در غیر اینصورت به ما هم بگید مطلب چیه.

majid_afra222
جمعه 15 اردیبهشت 1385, 12:52 عصر
سلام آقای حسن خانی
در مورد سئوال شما، برای اینکه با استفاده از ویزارد بتونید backup بگیرید،
1- باید سرویس OEM رو ایجاد و راه اندازی کرده باشید (مسیر دسترسی Oracle - OraHome92\Configuration and Migration Tools\Enterprise Manager Configuration Assistant).
نکته : بعد از ایجاد، برای راه اندازی سرویس به sevices در administrative tools برو و سرویس OracleOraHome92ManagementServer رو راه اندازی کن (شاید اول اسمش برای تو فرق بکنه ولی ManagementServer رو داره).
2- وارد محیط OEM بشید (نام کاربری در اولین بار ورود sysman و کلمه عبور oem_temp هستش، بعد از ورود اونرو میتونید در اولین بار ورود براحتی تغییر بدید).
3- مجوزهای لازم رو برای انجام عملیات به node های مورد نظر بدی ، مسیر دسترسی Configuration->Preferences:
من برای MYDB که بانک اطلاعاتی منه، و کامپیوترم که Afra ست شرطهای لازم رو ست کردم (نام کاربری و کلمه عبور موجود رو).
نکته : فقط یه نکته لازمه و اون اینه که کاربری که برای Nodeی با نام Afra ست کردم باید حتما دارای مجوز Log on as a batch job باشه،

که در شکل زیر مسیر دسترسی اونرو هم می بینی.
بعد Wizard ایجاد Backup رو میری تا تموم بشه ویک job برای عمل backup خواسته شده ایجاد بشه و کار کنه.

میدوارم بدردت بخوره.
نکته : البته بعد از اینکه نوشتم دیدم Export بوده نه backup جای backupهای من Export بذار، فرقی نمی کنه.
در ضمن شکلها رو zip کردم پیوست شده.