PDA

View Full Version : پکیج آموزشی فارسی برای یادگیری حرفه ایی مفاهیم javascript و ajax و jquery

2xx2xx
شنبه 13 اردیبهشت 1393, 21:05 عصر
با سلام
از دوستان کسی یک پکیج آموزشی فارسی برای یادگیری حرفه ایی مفاهیم javascript و ajax و jquery سراغ داره که معرفی کنه برای خریدن؟
حقیقتش من کتاب ajax انتشارات ساحر رو دارم میخونم و فک میکنم برام یه کم سنگینه و اگه یه آموزش خوب تصویری هم در کنارش داشته باشم بهتر
میتونم یاد بگیرم.
البته توی اون کتاب به مباحث xml و xpath و xslt هم پرداخته
آیا آموزش ویدیویی فارسی (البته جامع و کامل برای خرید) در این زمینه هم سراغ دارین؟

یک دنیا ممنون از راهنمایی هاتون
یا علی(ع)

sadegh1362
شنبه 13 اردیبهشت 1393, 21:25 عصر
سلام
دوست عزیز این پکیج توسط ایران نهاد داره ساخته می شه و هفته های اول خرداد برای فروش ارائه می شه . منتظر باشید.

2xx2xx
شنبه 13 اردیبهشت 1393, 21:27 عصر
یعنی حدود دو هفته دیگه ؟
آقا دمتون گرم
من هرسه تا پکیج قبلی ایران نهاد رو امروز میخواستم بخرم ولی پرداخت اینترنتی سایت مشکل داره
به ادمین اش هم پیام خصوصی دادم
امکانش هست سرفصل هاش رو هم مختصر بفرمایین؟
مرسی

sadegh1362
شنبه 13 اردیبهشت 1393, 23:45 عصر
بله طی صحبت هایی که با آقا ی شهرکی داشتیم . قرار شد که من پکیج جاوا اسکزیپت و جی کوری رو بسازم . چون احساس می کنم خیلی لازم و ضروری هستش .
از امروز استارت شروع و ضبطش زده شد . و انشا االله تا آخر اردیبهشت برای ایران نهاد ارسال می شه . در حین ساخت سر فصل ها رو برا تون می ذارم .
اگر بشه برای این کار از آقای شهرکی می خوام که یک تاپیک جدا گانه بسازن . و بتونیم تا ارائه پکیج راجع بهش صحبت کنیم .

Mohammadsgh
شنبه 13 اردیبهشت 1393, 23:57 عصر
درسته.اگر پیش از تولید پکیج یه تایپیک جدا ایجاد بشه خیلی بهتره و میتونه کمک کنه که سرفصل ها خیلی بهتر و حرفه ای تر بشن.
و اینطوری مدرس به یک جمع بندی کلی درباره سرفصل ها و نحوه ی آموزش میرسه:لبخندساده: