PDA

View Full Version : disconnect کردن یک connection از داخل برنامه

Mahdavi
جمعه 12 اردیبهشت 1382, 23:26 عصر
با سلام
چطوری میشه با دانستنن نام یک connection فعال اونو از داخل برنامه disconnect کرد

با تشکر

Inprise
یک شنبه 14 اردیبهشت 1382, 15:40 عصر
یونیت WinInet توابع مفیدی دارد . اگر به مراجع ویندوز مراجعه کنید و حول این دو تابع و پارامترهای آن تحقیق کنید به نیتجه مورد نظر خواهید رسید :

InternetDial

InternetAutoDial

موفق باشید

Mahdavi
یک شنبه 14 اردیبهشت 1382, 16:41 عصر
با سلام به دوست عزیزم
از جوابتون ممنون. ولی احتمالا سوال من یه مقدار گنگ بوده , من connection هایی که رو ویندوز هستش رو موقع فعال بودنشون میتونم تشخیص بدم و قطع کنم.
اما تو ویندوز 2000 سرور افرادی که به شکل RAS به سرور من وارد شدند رو میخوام از داخل برنامه DC کنم. ممنون میشم اگه اطلاعاتی داشتید بهم بدید .
با تشکر

Inprise
یک شنبه 14 اردیبهشت 1382, 21:49 عصر
دوست عزیز

ویندوز سیستم عاملی COM-Based است ، و عموم اجزا مدیریت سیستم نیز به همین صورت برای مدیران و برنامه نویسان در دسترس هستند اما تا آنجائیکه اطلاع دارم این قابلیت هنوز برای RAS و RRAS موجود نیست ! ( ایف ایم رانگ سام وان کارکت می پلیز )

برای استفاده از امکاناتی تحت عنوان RAS API که بصورت توابعی از کتابخانه های زمان اجرای مربوطه اکسپورت شده اند ضمن مراجعه به MSDN و جستجو تحت عنوان RAS API ، به عناوین :

RAS Administration Dll
Mprapi.dll

و برای هدف خودتان :

MprAdminPortDisconnect

بیشتر توجه کنید . امیدوارم اگر تجربه عملی در این باره کسب کردید ما را نیز از نتایج آن بی نصیب نگذارید .

موفق و سلامت باشید

Mahdavi
یک شنبه 14 اردیبهشت 1382, 21:54 عصر
دوست عزیز
ممنون

Gladiator
یک شنبه 14 اردیبهشت 1382, 21:56 عصر
سلام

میخوای Accounting بنویسی ؟

arianexpress
دوشنبه 15 اردیبهشت 1382, 09:51 صبح
بد نیست به آدرس زیر هم سری بزنی :

http://www.arianexpress.com/delphi/viewtopic.php?t=90

Mahdavi
دوشنبه 15 اردیبهشت 1382, 22:43 عصر
با سلام خدمت دوستان
و با تشکر از دوست عزیزم بخاطر پاسخشون.
در مورد سوال دوست دیگرم هم بگم که accounting رو با #C نوشتم و الان هم رو سرورم تو ISP نصبه . فقط مشکل DC کردن داشتم که اونم انشاالله حل میشه

بازم ممنونم