PDA

View Full Version : بهترین راه برای دسترسی سریع و با سرعت بالا به دیتابیس در اینترنت؟

hesam_mahmoodi
سه شنبه 16 اردیبهشت 1393, 14:41 عصر
بهترین روش برای اتصال به دیتابیس با سرعت بالا در اینترنت که باید تعداد زیادی کوورری توسط یک نرم افزار در چند کامپیوتر مختلف چی هست؟

hesam_mahmoodi
سه شنبه 16 اردیبهشت 1393, 22:36 عصر
یعنی شده من یک بار اینجا سوال بپرسم یک نفر جواب بده؟!!!!

hamid-nic
چهارشنبه 17 اردیبهشت 1393, 00:04 صبح
بهترین روش برای اتصال به دیتابیس با سرعت بالا در اینترنت که باید تعداد زیادی کوورری توسط یک نرم افزار در چند کامپیوتر مختلف چی هست؟
خودت متوجه شدی چی پرسیدی ؟!!!!

hesam_mahmoodi
چهارشنبه 17 اردیبهشت 1393, 10:09 صبح
از این واضه تر!

من یه نرم افزار تحت ویندوز دارم میخوام این نرم افزار به دیتابیسی در اینترنت متصل بشه. این اتصال بسته به سرعت اینترنت زمان میبره(درخواست بره و برگرده). حالا میخوام این زمان با تغییر در الگریتم اتصال کمتر و کمتر شه.

مثلا در دانشگاه یکی از دوستان گفتند که استرودپروسیجر هاتو تو خود اس کیو ال سرور بنویس و در نرم افزارت فراخوانی کن.
یکی دیگه گفت با وبسرویس کار کنم سرعت بالا تر میره.

حالا من راه های دیگه هم میخوام بدونم که بهترین رو انتخاب کنم.

امیر مهرشاد
چهارشنبه 14 خرداد 1393, 18:41 عصر
از این واضه تر!

من یه نرم افزار تحت ویندوز دارم میخوام این نرم افزار به دیتابیسی در اینترنت متصل بشه. این اتصال بسته به سرعت اینترنت زمان میبره(درخواست بره و برگرده). حالا میخوام این زمان با تغییر در الگریتم اتصال کمتر و کمتر شه.

مثلا در دانشگاه یکی از دوستان گفتند که استرودپروسیجر هاتو تو خود اس کیو ال سرور بنویس و در نرم افزارت فراخوانی کن.
یکی دیگه گفت با وبسرویس کار کنم سرعت بالا تر میره.

حالا من راه های دیگه هم میخوام بدونم که بهترین رو انتخاب کنم.
بهترین روش همون اسفاده از وب سرویسه هم مطمعن وهم سریع