PDA

View Full Version : خواندن تصویر از بانک اطلاعاتی

هادی123
شنبه 16 اردیبهشت 1385, 12:04 عصر
با سلام ،
در بانک اطلاعاتی مورد نظر من ، برای هر رکورد ، یک آدرس برای تصویر مربوط به آن رکورد وجود دارد چگونه می توانم این تصویر را به نمایش بگذارم؟

ali_kolahdoozan
شنبه 16 اردیبهشت 1385, 13:03 عصر
شما یکجای فرمت یا هر کجا که دوست داری مثلا یک imagebox بگذار و مسیر فایل تصویر رو مثلا فیلد pic از بانکت بگذار به همین آسونی البته باید از dataview یا currency استفاده کنی تا به اون فیلد دست پیدا کنی
image.fromfile(mydataview[rowindex][myfield] همین البته کدی که نوشتم مال#c است دیگه هم حالش رو ندارم درستش کنم خودت زحمتش رو بکش

هادی123
یک شنبه 17 اردیبهشت 1385, 19:02 عصر
شما یکجای فرمت یا هر کجا که دوست داری مثلا یک imagebox بگذار و مسیر فایل تصویر رو مثلا فیلد pic از بانکت بگذار به همین آسونی البته باید از dataview یا currency استفاده کنی تا به اون فیلد دست پیدا کنی
image.fromfile(mydataview[rowindex][myfield] همین البته کدی که نوشتم مال#c است دیگه هم حالش رو ندارم درستش کنم خودت زحمتش رو بکش
با تشکر از پاسخ شما،
این کار خیلی راحت بود آدرس رو از بانک می خوانی در imagebox قرار می دهی
ولی این کار شما در صورتی جواب می دهد که تنها یک رکورد را فراخوانی کنی یا تعداد رکورد ها مشخص باشه در صورتی که تعداد رکورد های فراخوانی شده مشخص نباشد ممکن است تعداد رکورد ها فراخوانی شده عددی بین یک تا 40 باشد در اینصورت چه باید کرد ؟
من این مشکل را در WindowsApplication دارم ولی در web این مشکل را حل کرده ام .

ali_kolahdoozan
یک شنبه 17 اردیبهشت 1385, 21:24 عصر
رکوردها هر چند تا میخاد باشه با حرکت شماره index شما در dataview یا در currency manager عوض میشه و شما میتونید اون رو نمایش بدید نه اینکه آدرس محتویات فیلد رو در برنامه نویسی بفرستید به image box منظور من رو درست متوجه نشدید