PDA

View Full Version : سوال: کسی میتونه درمورد این اسکریپت کمکم کنه؟

arezoo021
یک شنبه 21 اردیبهشت 1393, 13:15 عصر
سلام دوستان. من سایتی رو راه اندازی کردم. در این سایت وقتی ثبت نام کنید و بخواین در قسمت فرم مسابقه شرکت کنید و وقتی روی کلید تایید فرم کلیک کنید به فرم شما یک سریال تصادفی میده.
حالا سوالی که از شما اساتید دارم اینه که چرا وقتی روی تایید فرم کلیک میکنم گاهی کد تصادفی میده گاهی فقط عدد 2147483647 رو ثبت میکنه که این باعث خطای پایگاه داده میشه. اگه به لینک "سابقه مسابقات من" برید میبینید.

آدرس سایت :
2ta45.tk (http://2ta45.tk)

یوزر و پسوورد برای لاگین :
arezoo123

اساتید لطفا کمک کنید چیکار باید کنم؟؟؟ :گریه::گریه::گریه:

omidabedi
یک شنبه 21 اردیبهشت 1393, 13:34 عصر
خب شما یک یوزر دمو بزار که هرکی نخواد ثبت نام کنه

arezoo021
یک شنبه 21 اردیبهشت 1393, 13:42 عصر
بله
یوزر و پسوورد :
arezoo123

MMSHFE
یک شنبه 21 اردیبهشت 1393, 14:10 عصر
گاهی کد تصادفی میده گاهی فقط عدد 2147483647 رو ثبت میکنه که این باعث خطای پایگاه داده میشه
نیازی به اطلاعات هاست و وصل شدن به سایت نیست. مشکل اینه که نوع فیلد شما int هست و این عدد، بزرگترین عددیه که میشه توی محدوده int ذخیره کرد و کد شما داره عدد تصادفی بزرگتر از این عدد تولید میکنه. یا از bigint استفاده کنید و یا بازه تولید اعداد تصادفی خودتون رو کوچکتر درنظر بگیرین.

arezoo021
یک شنبه 21 اردیبهشت 1393, 14:19 عصر
نیازی به اطلاعات هاست و وصل شدن به سایت نیست. مشکل اینه که نوع فیلد شما int هست و این عدد، بزرگترین عددیه که میشه توی محدوده int ذخیره کرد و کد شما داره عدد تصادفی بزرگتر از این عدد تولید میکنه. یا از bigint استفاده کنید و یا بازه تولید اعداد تصادفی خودتون رو کوچکتر درنظر بگیرین.

استاد من اصلا نمیدونم تابعی که کد تصادفی ایجاد میکنه کجا هست!! هرچی گشتم پیداش نکردم. میشه شما اصلاح کنید کد رو برای من؟ خیلی ممنونم ازتون:ناراحت:

MMSHFE
یک شنبه 21 اردیبهشت 1393, 14:26 عصر
اگه نمیدونین نیازی نیست خودتون رو اذیت کنید. نوع فیلدتون رو توی mysql روی bigint بگذارین درست میشه.

arezoo021
یک شنبه 21 اردیبهشت 1393, 14:32 عصر
استاد یدونه باشی واقعا حرف نداریییییی . یک دنیا ازت ممنونم. حل شد. :قلب: