PDA

View Full Version : ایراد این تکه کد کجاست ؟

Mahsa Hatefi
شنبه 16 اردیبهشت 1385, 19:11 عصر
دوستان عزیز برای unbound بودن فرم و انتقال اطلاعات فرم به جدول کجای کار اشتباه است . تا وقتی در فیلدها عدد وارد شود مشکلی پیش نمی یاد اما به محض اینکه در فیلدها , تکست وارد شود .........

Mahsa Hatefi
سه شنبه 19 اردیبهشت 1385, 23:05 عصر
یه دوستی لطفا راهنمایی کنه

جوان فعال
چهارشنبه 20 اردیبهشت 1385, 20:21 عصر
دوست عزیز مشکل شما با یک سینگل کوتیشن ( ' ) حل شد.

Mahsa Hatefi
چهارشنبه 20 اردیبهشت 1385, 22:04 عصر
آقای جوان فعال واقعا متشکرم محبت بزرگی درحق من فرمودید .

daglararan
شنبه 23 اردیبهشت 1385, 07:59 صبح
دوست عزیز اقای جوان فعال چطورمیشه پیامی که بعدازواردکردن اطلاعات وزدن دکمه ظاهر میشود را حذف کرد(منظوردرمثال اصلاح شده توسط شما)

جوان فعال
شنبه 23 اردیبهشت 1385, 12:51 عصر
سوال خوبی مطرح کردید ، به نظر من این روش درست نیست چون شما هیچگونه تسلطی به ذخیره داده ها درون جدول نخواهید داشت . من برنامه ایشون رو به روش پیشنهادی خودم بازنویسی کردم این برنامه رو ببینید و بعد متوجه خواهید شد منظورم چیه . (موفق باشید)

daglararan
شنبه 23 اردیبهشت 1385, 20:11 عصر
دوست عزیز:ازلطف شما کمال تشکررادارم. ایا میشه این کدرا به یک کومبو درداخل فرم اصلی نوشت بطوریکه اسم واردشده دراون اگه توجدول نبود ذخیره بشه واگه تکراری باشه ذخیره نکنه؟ منکه در ON EXITE فیلد این کدرانوشتم جواب نداد ! امیدوارم تو همین مثال خودتون کمکمون کنید. ارادتمند شما

جوان فعال
شنبه 23 اردیبهشت 1385, 21:42 عصر
درسته روش شما هم جواب میده ، اما منطقی نیست و در ضمن این روش کامل نیست مثلاً اگر تکست باکسها خالی باشه بازم باید برای کنترل کاربر مقادیر تکست باکسها رو چک کنید و نهایتاً شما برای ذخیره داده ها بازم باید کدنویسی کنید یا با دستورات Sql انجام داد که به نظر شخصی من روش جالبی نمی تونه باشه (موفق باشید)