PDA

View Full Version : بایند نشدن داده ها در cascading drop down list

mehfa27
شنبه 03 خرداد 1393, 22:03 عصر
سلام.
این تایپیک را در بخش asp.net گذاشتم ولی چون مربوط به وب سرویس هست اینجا هم میذارم.
من طبق آموزش این سایت (http://www.dotnetfox.com/articles/ajax-cascading-dropdown-example-with-database-in-Asp-Net-1078.aspx)میخوام که دو تا دراپ دان داشته باشم که اولی نوع خودرو و دومی مدل خودرو را نشان بده. من دقیقا طبق آموزش این سایت پیش رفتم ولی مشکل اینجاست که وقتی صفحه را اجرا میکنم توی دراپ دانها هیچ چیزی نشان نمیدهد. تو design view هم تو دراپ دان unbound نوشته شده. من با یک دراپ دان معمولی چک کردم و عمل بایندینگ به درستی عمل میکرد اما مشکل با cascading drop down هست. تو سایتهای خارجی هم سرچ کردم اما به نتیجه ای نرسیدم.حتی یکی نوشته بود که به جای وب سرویس از wcf استفاده کن ولی این کار هم نتیجه ای نداد. (توی تمام آموزشها گفته شده که باید از وب سرویس استفاده بشه.)از script manager هم استفاده کردم اما باز هم هیچی نشان داده نمیشه،در واقع عمل بایندینگ درست انجام نمیشه. دوستان لطفا اگر میدونید که مشکلم از کجاست کمک کنید که واقعا بهش احتیاج دارم. من از vs2012 وajax control toolkit .net4 استفاده کردم. اگه کد برنامه هم لازم شد میذارم.