PDA

View Full Version : استفاده از وب سرویس ibs

فرزند کوروش
یک شنبه 04 خرداد 1393, 16:30 عصر
سلام.
دوستان کسی با نسخه رایگان ibsng تا حالا کار کرده؟
خودش یه وب سرویس داخلی داره ک با xml-rpc هست(سورسهای برنامش هم با همین روش کار میکنن)
مشکل من اینه که نمیتونم از طریق xml-rpc بهش وصل بشم و ارور Internal Error, Can't connect to IBS Core دریافت میکنم.
کاری ک الان کردم اینه که با curl بهش وصل شدم و مثلا یوزر میسازم یا یوزر پاک میکنم ولی سرعت این روش قطعا از وب سرویس پایین تره
اگر کسی تونسته با وب سرویس نسخه رایگان این نرم افزار کارکنه خوشحال میشم منو راهنمایی کنه و یه جامعه رو از نگرانی خلاص کنه :دی
فقط اتصال برقرار بشه برام کفایت میکنه بقیه کاراش رو خودم میتونم انجام بدم
پیشاپیش ممنونم

کامبیز اسدزاده
یک شنبه 04 خرداد 1393, 16:35 عصر
سلام.
دوستان کسی با نسخه رایگان ibsng تا حالا کار کرده؟
خودش یه وب سرویس داخلی داره ک با xml-rpc هست(سورسهای برنامش هم با همین روش کار میکنن)
مشکل من اینه که نمیتونم از طریق xml-rpc بهش وصل بشم و ارور Internal Error, Can't connect to IBS Core دریافت میکنم.
کاری ک الان کردم اینه که با curl بهش وصل شدم و مثلا یوزر میسازم یا یوزر پاک میکنم ولی سرعت این روش قطعا از وب سرویس پایین تره
اگر کسی تونسته با وب سرویس نسخه رایگان این نرم افزار کارکنه خوشحال میشم منو راهنمایی کنه و یه جامعه رو از نگرانی خلاص کنه :دی
فقط اتصال برقرار بشه برام کفایت میکنه بقیه کاراش رو خودم میتونم انجام بدم
پیشاپیش ممنونم

من این رو با C++ کار کردم درسته باید با XML - RPC کار بشه ولی تا جایی که مشکل شمارو داشتم زنگ زدم به پارس پویش و گفتند که باید لیسانسش رو داشته باشید در نسخه رایگان جواب نمیده !
در نسخه Enterprise هم در یکی از ISP ها تستش کردم جواب میداد فکر میکنم مشکل از رایگان بودنش باشه یجورایی API ها رو نسخه Free کار نمیکنند.

فرزند کوروش
یک شنبه 04 خرداد 1393, 18:15 عصر
یجورایی API ها رو نسخه Free کار نمیکنند.
بله من هم همین حدث رو زدم. ولی چیزی که باعث میشه در مورد کارکردش شک کنم اینه ک خود سیستم داره با استفاده از همین api اطلاعات ارسال میکنه

Aliz27
شنبه 20 دی 1393, 13:15 عصر
با سلام و عرض خسته نباشید به همه ی دوستان ، امکانش هست کسی روش استفاده از curl رو برای مدیریت کاربران در ibs توضیح بده ؟ ویا اگه مستنداتی در باره xml-rpc داره اونها را قرار بده ؟

opluse
پنج شنبه 09 مهر 1394, 22:44 عصر
up !!! منم ب همچین چیزی نیاز دارم:خجالت: